یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

پیام عاشقانه کاپیتان پرسپولیس برای تولد همسرش با کمی سانسور

تاریخ نشر :سه‌شنبه 30 آوریل 2024 اشتراک:
امید عالیشاه تازه ترین ها از دنیای ورزش
امید عالیشاه کاپیتان محبوب پرسپولیسی ها با انتشار تصویری پر حاشیه و سانسور شده از همسرش تولد وی را تبریک گفته و پیامی عاشقانه و خاص در صحفه شخصی اش منتشر کرده است و همسر وی بانوی اردیبهشتی می باشد.

کاپیتان پرسپولیس با انتشار یک استوری سانسور شده تولد همسرش را به شیوه ای متفاوت در صحفه شخصی اش تبریک گفته است. در ادامه پیام عاشقانه تبریک تولد همسر امید عالیشاه را در پرشین وی مشاهده کنید.

همسر امید عالیشاه

امید عالیشاه، کاپیتان تیم پرسپولیس با انتشار یک استوری و متنی احساسی تولد همسرش را تبریک گفت.

عالیشاه این فصل یکی از مهره‌های کلیدی پرسپولیس بوده و به‌خصوص از زمان حضور اوسمار ویرا روی نیمکت این تیم، عملکرد بسیاری خوب و موثری داشته است.

گفتنی است کاپیتان پرسپولیس که این روزها دوران نقاهت خود را پشت سر می‌ گذارد، بعد از تماشای کلیپ یک کودک اهل خراسان اقدام به اهدای هدایایی به وی کرد.

همسر امید عالیشاهتبریک تولد همسر امید عالیشاه

اقدام خیرخواهانه کاپیتان پرسپولیس

امید عالیشاه، کاپیتان باسابقه پرسپولیس که این روزها درگیر درمان مصدومیت خود است و به این ترتیب در دیدارهای سرخپوشان نیز غایب بوده، بعد از تماشای کلیپ احساسی یک هوادار اهل خراسان ضمن اهدای پیراهن شماره ۲ خود به وی هدایای دیگری را نیز تقدیم این کودک کرد.

در کلیپی که از طریق یکی از دوستان به دست امید عالیشاه رسیده بود محمد با اشاره به علاقه خاصی که به پرسپولیس و امید عالیشاه دارد از او به عنوان “قهرمان خود” نام برده بود. این کودک که پدرش را نیز از دست داده به همراه مادر خود در خراسان شمالی و روستایی به نام لوجلی زندگی می‌کند و شرایط اقتصادی وی باعث شد تا کاپیتان سرخ‌ها برنامه و سورپرایز ویژه‌ای برای او در نظر داشته باشد.

همسر امید عالیشاهکودک هوادار پرسپولیس

امید عالیشاه ضمن ارسال پیراهن شماره ۲ خود برای این کودک، هدایای دیگری از جمله تلویزیون و یک سری اقلام دیگر نیز به آدرسی که از او به دست آورده بود ارسال کرد تا این‌چنین به دنبال خوشحالی وی باشد.

تبریک تولد همسر امید عالیشاه

امید عالیشاه کاپیتان پرسپولیس در اقدامی جالب، با انتشار عکس خودش در یک استوری اینستاگرامی، تولد همسرش را تبریک گفت.

امید عالیشاه نوشت: چه اسفندها دود کردیم برای تو. ای آرزوی اردیبهشتی که گفتند این روزها میرسی از همین راه. زادروزت مبارک همسر عزیزم.

گفتنی است کاپیتان پرسپولیس امیدوار است در آستانه بازی حساس این هفته تیمش مقابل سپاهان با پشت سر گذاشتن مصدومیت، شرایط همراهی سرخپوشان را در این جدال به دست بیاورد و باید دید قادر به انجام آن خواهد بود یا خیر.

هبر انلاین , ورزش سه , خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
اکران فیلم کوچه ژاپنی ها
پدرام شریفی
نگار فروزنده
سحر گلدوست
النا آسا
میز عصرانه‌ مینا مختاری
بزرگسالی نبات استخری
دمبل زدن سوفیا دختر پرتوان منوچهر هادی و یکتا ناصر
عکس خانوادگی مصطفی پورمحمدی
زاکانی در مناظره انتخاباتی
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس