جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

ماجرای نامزد جدید مائورو ایکاردی پس از جدایی جنجالی از همسرش

تاریخ نشر :چهارشنبه 09 نوامبر 2022 اشتراک:
مائورو ایکاردی تازه ترین ها از دنیای ورزش
مائورو ایکاردی ستاره آرژانتینی گالاتاسرای ترکیه بعد از جدایی از وندا نارا با بازیگر مشهور ترک در رابطه است و همسر سابقش نیز با یک رپر در ارتباط می باشد.

ستاره سابق میلان که با خیانت به دوست نزدیکش با وندا نارا ازدواج کرده بود اکنون بعد از ۹ سال از او جدا شده و ظاهرا پایان رابطه این دو نیز با خیانت بوده است. در ادامه ماجرای نامزد جدید مائورو ایکاردی را در پرشین وی مشاهده کنید.

نامزد جدید مائورو ایکاردی

رابطه آشفته مائورو ایکاردی، مهاجم سابق اینترمیلان با واندا نارا پس از ۹ سال زندگی مشترک به پایان رسیده است. جدایی تلخ آنها آغاز شده است و اگرچه ایکاردی در اسناد این جدایی، واندا را فردی سمی معرفی کرده و ظاهرا از این جدایی به شدت آزرده است، اما به نظر می رسد در میان این هرج و مرج، هر دوی آنها ممکن است شریک جدیدی پیدا کرده باشند.

 

در تصویری از این ملی پوش آرژانتینی که در کنار هم تیمی اش لوکاس توریرا در فضای مجازی منتشر شده است، به نظر می رسد که ایکاردی و بازیگر ترکیه ای دوریم اوزکان (Devrim Ozkan) دست هایشان را در کنار هم قرار داده اند که می تواند نشانه ای از رابطه نزدیک تری بین آنها باشد.

نامزد جدید مائورو ایکاردیبازیگر ترکیه ای نامزد جدید مائورو ایکاردی

زندگی ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن

این بازیکن ۲۴ ساله ظاهرا در بازی های اخیر گالاتاسرای حضور داشته است و دست های به هم نزدیک شده آنها، شایعاتی را درباره رابطه این زوج دامن زده است.

دوریم یک ستاره تلویزیونی در ترکیه است که او را به خاطر نقش‌هایش در سریال‌های «وصلت» و «بگذار زندگی هرچه می خواهد بشود» می‌شناسند. البته ایکاردی این شایعات را در مورد خودش خنده دار توصیف کرد.

از طرف دیگر، پیش از این واندا، در حال بوسیدن رپر ۲۲ ساله، ال گانته دیده شده است.

ماجرای نامزد جدید مائورو ایکاردی پس از جدایی جنجالی از همسرشوندا نارا و دوست پسرش

ماجرای نامزد جدید مائورو ایکاردی

ایکاری، واندا را که به عنوان نماینده رسمی او فعالیت می کرد اخراج کرد. اما با این وجود، هم چنان جدایی آنها برای مدتی پیچیده خواهد بود. واندا نارا که اکنون شغل خود را از دست داده است، برای هماهنگی انتقال ایکاردی به طرف ترکیه ای، ۱۰۰,۰۰۰ دلار درخواست کرده است. گفته می شود که ایکاردی درخواست پول واندا را رد کرده و درخواست او را غیرقانونی می داند.

گالاتاسرای ظاهراً برای بازی ایکاردی به صورت قرضی از پاری سن ژرمن در یک فصل، بیش از ۷۴۶,۰۰۰ دلار پرداخت کرده است.

خبرورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
اخبار ورزشی
بیشتر >
فرادرس