یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

تصویری دیدنی از فرزندان جواد نکونام با پیراهن استقلال در ورزشگاه

تاریخ نشر :یکشنبه 07 آوریل 2024 اشتراک:
جواد نکونام تازه ترین ها از دنیای ورزش
جواد نکونام فرزندانش را از نزدیک در ورزشگاه بازی استقلال و مس رفسنجان را تماشا کردند و در ورزشگاه آزادی حضور یافتند و دختر و پسر سرمربی محبوب استقلالی ها با پیراهن آبی ها در کنار عمویشان عکس یادگاری گرفتند.

استقلالی ها در چارچوب بازی های لیگ برتر به مصاف مس رفسنجان رفتند که با تساوی به کار خود پایان داده و سرمربی این تیم نیز حسابی به خاطر یک تصویر به نفع استقلالی ها حسابی شاکی شده است. در ادامه تصویری از پیراهن آبی فرزندان نکونام را در پرشین وی مشاهده کنید.

پیراهن آبی فرزندان نکونام

استقلال در چارجوب هفته بیست‌ودوم لیگ برتر به مصاف مس رفسنجان رفت و در حالی در این بازی جذاب به تساوی ۲-۲ رسید که دو مهمان ویژه در ورزشگاه حضور داشتند. فرزندان جواد نکونام از نزدیک این بازی را مشاهده کردند.

گفتنی است استقلال نتوانست از فرصت میزبانی در استادیوم آزادی استفاده کند. آبی پوشان طی نخستین بازی خود در سال جدید و مقابل دیدگان بیش از ۲۰ هزار تماشاگر، مقابل مس رفسنجان با نتیجه تساوی دو بر دو متوقف شدند تا دو امتیاز حساس از دست این تیم برود.

پیراهن آبی فرزندان نکونامپیراهن آبی فرزندان نکونام در کنار عمویشان

حواشی بازی استقلال و مس رفسنجان

ویدیویی از جایگاه تماشاگران استقلال منتشر شد که از زاویه پشت کمک داور در حال فیلمبرداری از موقعیت تیمش است. جایی که می‌توان گفت زاویه فیلمبرداری شده حتی بهتر از تصاویر تلویزیونی بر این صحنه اشراف دارد، با این حال حتی در این ویدیو نیز قطعیت عبور یا عدم عبور توپ از خط دروازه کامل مشخص نیست. با این حال، این ویدیو هم توسط رسانه رسمی استقلال و هم سرمربی این تیم منتشر شده است.

جواد نکونام ویدیوی این صحنه جنجالی را در صفحه شخصی خود منتشر کرده است. او در این استوری نوشته است: دیگه نمیشه با همه چیز جنگید دشمنی با استقلال شروع شد.

پیراهن آبی فرزندان نکونامجواد نکونام

او مدت‌هاست که در نشست‌ های قبل و بعد از بازی استقلال شرکت نمی‌کند و این جزو معدود واکنش‌های او طی ماه‌های اخیر بوده است. سرمربی استقلال به وضوح نسبت به داوری دیدار تیمش مقابل مس معترض است و هم در جریان بازی و هم بعد از اتمام نیمه‌های اول و دوم، این موضوع را به گوش بیژن حیدری رساند.

پیراهن آبی فرزندان نکونام در ورزشگاه

برای تقابل با مس رفسنجان، تعدادی از اعضای خانواده جواد نکونام هم با لباس استقلال به ورزشگاه آزادی رفتند.

استقلال در حالی اولین بازی امسال خودش را برگزار کرد که خانواده نکونام هم در ورزشگاه حضور گرمی داشتند.

مسعود، برادر جواد نکونام علاوه بر اینکه خودش در ورزشگاه آزادی حاضر شده بود، دختر و پسر سرمربی استقلال را نیز به استادیوم آورد تا این دو کودک هم در کنار بقیه تماشاگران استقلال حامی تیمی باشند که پدرشان هدایت آن را بر عهده دارد.

خبرانلاین , ورزش سه , خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
اکران فیلم کوچه ژاپنی ها
پدرام شریفی
نگار فروزنده
سحر گلدوست
النا آسا
شیراز گردی آذری جهرمی
کیش گردی مریم معصومی
میز عصرانه‌ مینا مختاری
بزرگسالی نبات استخری
دمبل زدن سوفیا دختر پرتوان منوچهر هادی و یکتا ناصر
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس