جنجال تازه ساعت جدید کریستیانو رونالدو از برند مشهور

تاریخ نشر :چهارشنبه 23 نوامبر 2022 اشتراک:
کریستیانو رونالدو اخبار ورزشی
کریستیانو رونالدو که به طور توافقی از باشگاه منچستر یونایتد جدا شده بعد از رونمایی از ساعت جدیدش گمانه زنی برای بازگشت او به رئال مادرید قوت گرفته است.

فوق ستاره پرتغالی دنیای فوتبال بلافاصله بعد از اعلام رسمی جدایی اش از باشگاه منچستر یونایتد تصویری از تبلیغ خود برای برند مشهور جاکوب را در صحفه اش منتشر کرد. در ادامه تصاویری از ساعت کریستیانو رونالدو را در پرشین وی مشاهده کنید.

ساعت کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو بلافاصله بعد از خبر رسمی جدایی‌ اش از باشگاه منچستریونایتد عکسی از ساعت جدیدش را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

رونالدو در توضیح این پست نوشت: «با اشتیاق همکاری‌ ام با برند جاکوب که یکی از برترین برندهای ساعت در جهان است را اعلام می‌ کنم. امروز از اولین مجموعه ساعتی که با دوست عزیزم جاکوب طراحی کرده‌ایم رونمایی می‌ کنیم.»

بر روی صفحه این ساعت طرحی از ضربه سر معروف این اسطوره با لباس رئال مادرید به منچستریونایتد حک شده که با توجه به اعلام خبر رسمی جدایی او از جمع شیاطین سرخ، به شایعات بازگشتش به رئال‌مادرید دامن زده است.

ساعت کریستیانو رونالدوکریستیانو رونالدو

ساعت کریستیانو رونالدو از برند جاکوب

امروز باشگاه منچستریونایتد در بیانیه‌ای رسماً اعلام کرد که رونالدو با توافقی دوجانبه از منچستریونایتد جدا خواهد شد، و برای این اسطوره آرزوی موفقیت کرد. رونالدو هم در پاسخ نوشت که همیشه عاشق باشگاه و هواداران خواهد بود.

گفتنی است عکسی از ساعت جدید کریس رونالدو وایرال شده که جنجال‌ های زیادی در پی داشت.

جدایی ستاره فوتبال از منچستر یونایتد

ستاره تیم ملی پرتغال که هفته گذشته و در مصاحبه ای جنجالی به تمامی ارکان باشگاه منچستریونایتد تاخته و اعضای مدیریتی و کادر فنی را به شدت مورد انتقاد قرار داده بود، از این باشگاه به صورت رسمی جدا شد.

جنجال تازه ساعت جدید کریستیانو رونالدو از برند مشهورساعت کریستیانو رونالدو

درست یک سال و نیم پیش و در تابستان سال ۲۰۲۱ بود که کریستیانو رونالدو تمایلی به ماندن در یوونتوس نشان نداده و تصمیم به بازگشت به لیگ برتر گرفت.

در ابتدا اخبار حاکی از آن بود که مقصد بعدی او منچسترسیتی است و ستاره پرتغالی شاگرد پپ گواردیولا می شود، اما رونالدو در ساعات پایانی نظر خود را تغییر داده و بعد از ۱۳ سال به اولدترافورد بازگشت. خود این بازیکن بعدها فاش کرد تماس با سرالکس فرگوسن نقش مهمی در تغییر تصمیمش داشته است.

خبر ورزشی , ورزش سه

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس