چهارشنبه, ۹ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تیپ متفاوت ناهید کیانی قهرمان تکواندو در دیدار با رهبری

تاریخ نشر :یکشنبه 26 نوامبر 2023 اشتراک:
ناهید کیانی تازه ترین ها از دنیای ورزش
ناهید کیانی ملی‌ پوش تکواندوی کشورمان پوشش وی در جلسه دیدار با رهبر انقلاب که از قهرمانان ورزشی تجلیل کردند مورد توجه قرار گرفته و گفتنی است این بانوی ورزشکار در مسابقات آسیایی بازی را به حریف خود واگذار کرد.

بانوی ملی پوش تکواندو در دیدار بانوان ورزشکار با رهبری با پوشش متفاوت خود سوژه عکاسان شد و مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است. در ادامه تصویری از تیپ ناهید کیانی را در پرشین وی مشاهده کنید.

تیپ ناهید کیانی

پوشش ناهید کیانی، ملی‌پوش تکواندوی کشورمان در دیدار با رهبر انقلاب مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

روز چهارشنبه جمعی از قهرمانان ورزشی و مدال‌ آوران مسابقات آسیایی و پاراآسیایی با آیت‌ الله خامنه‌ ای دیدار کردند که پوشش متفاوت ناهید کیانی، ملی‌ پوش تکواندوی کشورمان در این مراسم مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت.

ناهید کیانی که در اینستاگرام فعال است، پیش از این با انتشار تصاویری در صفحه شخصی خود باعث ایجاد برخی حواشی شده بود و به همین دلیل پوشش او در جلسه دیدار با رهبر انقلاب توجه‌ برانگیز شد.

تیپ ناهید کیانیتیپ ناهید کیانی

باخت سنگین دختر تکواندوکار ایرانی

در ادامه مسابقات تکواندو نوزدهمین دوره بازی‌ های آسیایی هانگژو در روز سوم، در وزن ۵۳- کیلوگرم زنان ناهید کیانی بعد از یک دور استراحت در مرحله یک‌هشتم نهایی به مصاف تکواندوکار تایلندی رفت و نتیجه را به حریف واگذار کرد تا از گردونه رقابت‌ ها حذف شود.

ورزش برد و باخت دارد. جذابیت بردها به خاطر تجربه شکست‌هاست. روی صحبت ما اصلا ناهید کیانی یا هیچ ورزشکار دیگری نیست که ما آن‌ ها را با افتخارات و روزهای خوشی که برایمان رقم زدند یاد می‌کنیم نه با چنین شکست‌ هایی…

ناهید کیانی در تکواندو زنان باخت. باختی که به شگفتی تعبیر شد چون ناهید کیانی همین چند ماه قبل تاریخ‌ سازی کرد و اولین مدال طلای تکواندوی جهان را برای زنان ایرانی به ارمغان آورد.

تیپ ناهید کیانیعکس ناهید کیانی

تیپ ناهید کیانی قهرمان تکواندو

جمعی از قهرمانان ورزشی و مدال‌ آوران مسابقات آسیایی و پارا آسیایی با حضرت آیت‌ الله خامنه‌ ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند که پوشش متفاوت ناهید کیانی، ملی‌ پوش تکواندوی کشورمان در این مراسم مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت.

گفتنی است ناهید کیانی تکواندوکار مدعی کسب مدال برای ایران در بازی‌ های آسیایی با شکست مقابل حریف تایلندی حذف شده است و

در وزن ۵۳- کیلوگرم تکواندو، پس از یک دور استراحت، در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف تکواندوکار تایلندی رفت.

کیانی در این مرحله نتیجه را ۲-۱ به حریف واگذار کرد و از گردونه رقابت‌ ها کنار رفت.

خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده