پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

آشتی دوباره مارکوس رشفورد ستاره منچستر و نامزدش لوسیا لوی

تاریخ نشر :دوشنبه 27 نوامبر 2023 اشتراک:
مارکوس رشفورد تازه ترین ها از دنیای ورزش
گفته می شود که مارکوس رشفورد ستاره انگلیسی منچستر و نامزدش لوسیا لوی که از ۱۵ سالگی با هم بودند و تابستان گذشته از یکدیگر جدا شدنده اند بار دیگر با هم قرار عاشقانه گذاشته و آشتی کرده اند.

ستاره منچستر یونایتد که از ۱۵ سالگی با نامزدش لوسیا با هم هستند و زندگی عاشقانه ای را سپری می کنند دوباره بعد از مدتی کوتاه جدایی آشتی کرده اند. در ادامه مارکوس رشفورد با همسرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

مارکوس رشفورد با همسرش

مارکوس رشفورد، مهاجم ۲۶ ساله منچستریونایتد و انگلیس با رزرو یک رستوران شیک و گران‌قیمت به شایعاتی مبنی بر بازگشت به محبوب دوران کودکی خود لوسیا لوی ۲۶ ساله دامن زد.

او یک بار فرانسوی در منچستر را با ۱۸ صندلی رزرو کرد. این بار بطری‌های شامپاین را به قیمت ۹۵۰ پوند می‌فروشد. خبرگزاری‌ها گفتند که آنها ساعت‌ها آنجا بودند و می‌خندیدند و شوخی می‌کردند و مارکوس کل بار را فقط برای خودشان دو نفر رزرو کرده بود. اما همچنان حلقه الماس نامزدی بر دستان لوسیا دیده نمی‌شود.

این زوج از ۱۵ سالگی و هنگام تحصیل در مدرسه اشتون در منچستر با هم دوست بودند و پس از ۹ سال زندگی مشترک در سال ۲۰۲۱ موقتا از هم جدا شدند و پاندمی و فشار قرنطینه را مقصر جدایی خود می‌دانستند. مدتی بعد به هم بازگشتند و مارکوس از لوسیا خواستگاری کرد اما تابستان گذشته مجددا از هم جدا شدند.

مارکوس رشفورد با همسرشعکس جدید مارکوس رشفورد با همسرش

مهاجم جوان انگلیس و منچستریونایتد

مهاجم ۲۵ ساله انگلیس و منچستریونایتد، سه‌شنبه شب نمایش خیره کننده‌ای مقابل ولز به نمایش گذاشت و دو گل به ثمر رساند. این رستگاری شیرینی برای بازیکنی بود که در یورو ۲۰۲۰ با از دست دادن پنالتی مقابل ایتالیا به طور بی‌رحمانه و ناعادلانه مورد انتقاد و اذیت و آزارهای نژادپرستانه قرار گرفته بود.

همچنین این اتفاق زمانی افتاد که رشفورد در سوگ از دست دادن رفیق و بزرگترین حامی‌اش «گارفیلد هیوارد» نشسته بود و بعد از گلزنی به او ادای احترام کرد.

اما مطمئنا هیچکس بیشتر از نامزدش «لوسیا لوی» که او را از جایگاه تماشاگران تشویق می‌کرد خوشحال نبود و رشفورد هم بعد از پایان بازی به سمت او رفت. این زوج از نوجوانی با هم رفیق بودند و سالهاست که رابطه عاشقانه دارند.

داستان آشنایی مارکوس رشفورد با همسرش

لوسیا از وقتی که هر دو ۱۵ ساله بودند در کنار رشفورد بوده است. شکوفه‌های عشق بین آنها جوانه زد و هنگامی که رشفورد در ۱۸ سالگی وارد تیم منچستریونایتد شد رابطه عاشقانه آنها اوج گرفت.

مارکوس رشفورد با همسرشمارکوس رشفورد و لوسیا

این دختر جوان در جام‌ جهانی روسیه ۲۰۱۸ در حال تشویق رشفورد دیده شد. بعد هم در تعطیلات باربادوس سوار بر جت اسکی دیده شدند. رشفورد ۱.۸ میلیون پوند هزینه کرد و یک خانه ۶ خوابه زیبا در چشایر خرید. لوسیا به خانه رشفورد نقل مکان کرد ولی خیلی زود سر و کله ویروس کرونا پیدا شد و جهان و رابطه شیرین این دو را از هم پاشید.

مارکوس و لوسیا در سال ۲۰۲۱ برای مدت کوتاهی از هم جدا شدند و فشارهای قرنطینه را عامل جدایی خود دانستند. رابطه دوستی همچنان بین این دو باقی ماند و پای هیچ شخص سومی به زندگی‌شان باز نشد. آنها با هم در ارتباط بودند و امید داشتند که بتوانند مشکلات را پشت سر بگذارند و دوباره باهم زیر یک سقف زندگی کنند.

رشفورد اوایل سال جاری و درست هشت ماه بعد از جدایی موقت، اعلام کرد که او و لوسیا دوباره باهم هستند.

خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده