پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ماجرای ارتباط جالب والارضا نوه پروین و پسر کریستیانو رونالدو!

تاریخ نشر :یکشنبه 21 مه 2023 اشتراک:
علی پروین تازه ترین ها از دنیای ورزش
متئو پسر کوچک کریستیانو رونالدو اسطوره رئال مادرید با پیراهن تیم بارسلونا عکی یادگاری گرفته و همه را متعجب کرده و اما نوه علی پروین نیز که اکنون در تیم نوجوانان پرسپولیس حضور دارد نیز با وجود علاقه خانواده اش عنوان کرده استقلالی است.

متئو پسر کوچک کریس رونالدو علاقه خاصی به بارسلونا دارد و کم نیستند چهره های مشهوری که از تیم رقیب خود طرفداری می کنند. در ادامه عکس های از والارضا نوه پروین را در پرشین وی مشاهده کنید.

والارضا نوه پروین

جورجینا رودریگس به‌ تازگی چند استوری در صفحه شخصی خود منتشر کرد که فرزندان او و کریستیانو رونالدو هم در آن حضور داشتند. نکته جالب این تصاویر این بود که متئو، پسر کوچک آن‌ ها پیراهن بارسلونا را به تن داشت!

این‌ که فرزندان بازیکنان معروف طرفدار تیم‌ های رقیب باشند در دنیای فوتبال موضوع غریبی نیست. مدافع یوونتوس چند سال پیش (حدود ۶ سال قبل) به همراه فرزندش به ورزشگاه خانگی تیم رقیب یعنی تورینو رفت و بازی این تیم با سامپدوریا را به تماشا نشست.

لورنسو پسر لئوناردو بونوچی طرفدار تیم تورینو است و همین باعث شده بود تا اختلاف سلیقه میان این پدر و پسر مورد عجیبی برای رسانه‌ ها باشد. البته بونوچی بارها اعلام کرده که هیچ دخالتی نمی‌ کند و پسرش در انتخاب تیم محبوبش آزاد است.

والارضا نوه پروینوالارضا نوه پروین

حمایت چهره های مشهور از تیم رقیب

در فوتبال ایران هم می‌ توان نمونه‌ هایی را برشمرد که مهم‌ ترین آن مربوط به پسر دختر اسطوره پرسپولیس است. علی پروین یکی از محبوب‌ ترین چهره‌ های تاریخ فوتبال ایران است؛ مردی که قهرمانی‌ های زیادی با تیم ملی ایران و پرسپولیس داشته و هواداران سرخ او را «سلطان» لقب داده‌ اند.

وی با وجود این‌ که سال‌ هاست در فوتبال مسئولیت رسمی ندارد اما هنوز یکی از محبوب‌ ترین چهره‌ های فوتبال است و مورد توجه بسیاری از هواداران قرار دارد.

در فصل تازه‌ به‌ اتمام‌ رسیده لیگ برتر نیز علی پروین حمایت جانانه‌ ای از تیم پرسپولیس و یحیی گل‌ محمدی داشت. اسطوره محبوب پرسپولیس با حضور سر تمرین و مسابقات پرسپولیس نشان داد هنوز دلش برای رنگ قرمز می‌ تپد اما…

استقلالی بودن والارضا نوه پروین

علی پروین نوه‌ای دارد که استقلالی است! اولین بار خود علی پروین این موضوع را افشا کرد که با سروصدای زیادی هم همراه شد.

والارضا نوه پروینعلی پروین و نوه اش

والا رضا کبیر تکمیلی‌ نژاد (فرزین) نامی است که حدود سه سال پیش بر سر زبان‌ ها افتاد و پسر دختر سلطان پسپولیسی ها است، همان نوه‌ای که زمانی سلطان درباره‌ اش گفته بود «برخلاف همه خانواده، استقلالی شده است».

او چند روزی عضو تیم نوجوانان پرسپولیس شد و این اتفاق حرف‌ و حدیث‌ های زیادی را بین هواداران فوتبال به وجود آورد؛ اول به خاطر همان سابقه استقلالی بودن و دوم به‌ دلیل اضافه‌ وزن این نوجوان ۱۷ساله که در همه عکس‌ هایش دیده می‌ شد و البته این حواشی خیلی زود به پایان رسید.

خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس