جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

همسر حدیثه تهرانی تا بازیگران آفتاب پرست تا تولد صحرا اسدالهی

اشتراک:
حدیثه تهرانی چهره ها
از کیان مقدم همسر حدیثه تهرانی با بازیگران سریال بی نشان تا بازیگران سریال آفتاب پرست تا تولد صحرا اسدالهی را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر مشهور سینما و تلویزیون کشورمان چند سالی است که ازدواج کرده و همسرش نیز موزیسین می باشد. در ادامه عکس های جدید از استوری های اینستاگرام بازیگران مشهور با تصویری از همسر حدیثه تهرانی را در نیک صالحی مشاهده کنید.

همسر حدیثه تهرانی

حدیثه تهرانی متولد ۲۱ ام آذر ماه سال ۱۳۶۳ در در محله نارمک تهران بوده و یک خواهر بزرگتر از خود دارد که در خارج از ایران مشغول به تحصیل می‌ باشد.

وی لیسانس مامایی دارد و یک دوره بازیگری هم در کلاس های آزاد بازیگری گذرانده، به دلیل تشابه اسمی اش با خانم هدیه تهرانی مدتی شایع شده بود که ایشان خواهر هدیه تهرانی هستند که این موضوع صحت ندارد و با سریال به کجا چنین شتابان به اوج شهرت رسید.

او با کیان مقدم که موزیسین می باشد ازدواج کرده و هنوز فرزندی ندارند. خانم بازیگر در سریال های به کجا چنین شتابان ، پرواز در ارتفاع صفر ، خوش نشین ها ، معراجی ها ، آسمان همیشه ابری نیست ، شاید برای شما هم اتفاق بیفتد و … بازی کرده است.

همسر حدیثه تهرانیکیان مقدم همسر حدیثه تهرانی

جدیدترین استوری اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری استوری های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از مریم مومن ، علی شادمان ، مریم کاویانی ، شیدا یوسفی ، پژمان بازغی ، شبنم قربانی ، حدیثه تهرانی ، مونا کرمی ، مهران غفوریان ، مه لقا باقری ، هلیا امامی ، پدرام شریفی ، شهرام قائدی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای استوری اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

مریم مومناستایل جدید مریم مومن

همسر حدیثه تهرانی تا بازیگران آفتاب پرست تا تولد صحرا اسدالهیعلی شادمان و محمد کارت
همسر حدیثه تهرانی تا بازیگران آفتاب پرست تا تولد صحرا اسدالهیمریم کاویانی و بازیگران سریال بی نشان

شیدا یوسفیشیدا یوسفی

پژمان بازغیپژمان بازغی

شبنم قربانیشبنم قربانی

همسر حدیثه تهرانی

مونا کرمیمونا کرمی

مهران غفوریانمهران غفوریان
مه لقا باقریمه لقا باقری در آلمان
همسر حدیثه تهرانیتبریک تولد هلیا امامی به صحرا اسدالهی
همسر حدیثه تهرانیپدرام شریفی

همسر حدیثه تهرانیشهرام قائدی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس