یکشنبه, ۲۱ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

خانواده هانا پاک نیت و دختر محسن کیایی تا کودکی لیلا برخورداری

اشتراک:
هانا پاک نیت چهره ها
از هانا پاک نیت مدل زیبا در کنار پدر و مادرش و رز زیبا دختر محسن کیایی تا کودکی لیلا برخورداری و بازیگران سریال جیران در یک قاب با روز قشنگ محمدرضا گلزار در دبی و استایل شیک ارسلان قاسمی ....

نوه زیبای زوج بازیگر پیشکسوت کشورمان که در عرصه مدلینگ فعالیت دارد تصویری از خود در کنار پدر و مادرش را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه عکس های از استوری های اینستاگرام بازیگران با تصویری از خانواده هانا پاک نیت را در پرشین وی مشاهده کنید.

خانواده هانا پاک نیت

هانا پاک نیت نوه محمود پاک نیت بازیگر بازیگر پیشکسوت کشورمان است و زیبایی خیره کننده این دختر بچه او را به تیتر بسیاری از رسانه ها تبدیل کرده است و در اینستاگرام هم خیلی معروف شده و در چند عکس با لباس پری دریایی ظاهر شده است.

این مدل کودک نوه زیباروی محمود پاک نیت و همسرش مهوش صبرکن می باشد و این روزها نقل محافل در شبکه های اجتماعی پرمخاطبی مانند اینستاگرام شده است و عکس‌ های این دختر کوچولوی ۵ ساله که در حال تبدیل شدن به ستاره مادلینگ کرده در فضای مجازی دست به دست می چرخد.

محال است کسی با دیدن چشمان رنگی درشت و نگاه معصومانه و پری‌ مانند هانا محو تماشای زیبایی‌ های خدادادی این دخترک نازنین نشود. همین نقاشی زیبای خدا روی چهره اش است که به پدر و مادر او انگیزه داده تا فرزندشان را به سوی صنعت مادلینگ سوق دهند.

خانواده هانا پاک نیتخانواده هانا پاک نیت

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از محسن کیایی ، داریوش سلیمی ، محمدرضا گلزار ، هانیه غلامی ، لیلا برخوداری ، سمیرا حسن پور ، هانا پاک نیت ، پریناز ایزدیار ، علی زند وکیلی ، ارسلان قاسمی ، امیرعلی دانایی ، سیروان خسروی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

 

محسن کیاییرز دختر محسن کیایی

داریوش سلیمی داریوش سلیمی و هدی زین العابدین

محمدرضا گلزارمحمدرضا گلزار

هانیه غلامی هانیه غلامی

لیلا برخورداری کودکی لیلا برخورداری
سمیرا حسن پورسمیرا حسن پور و بازیگران جیران
علی زند وکیلیعلی زند وکیلی و بابک جهانبخش

پریناز ایزدیار پریناز ایزدیار
ارسلان قاسمیارسلان قاسمی

امیرعلی داناییامیرعلی دانایی
سیروان خسرویسیروان خسروی
گردآوری:
اخبار مرتبط:
آرون گروپ
فیلم پرشین وی
فرادرس