سه شنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

مونا کرمی و مادرش تا دختران رضا صادقی با دختر مهران غفوریان

اشتراک:
مونا کرمی چهره ها
مونا کرمی و مادرش به وقت تولد تا دختران رضا صادقی با هانا دختر مهران غفوریان و تولد مجید مطلبی را در اینستاگرام هنرمندان مشاهده کنید.

بازیگر نقش آرزو در سریال از سرنوشت با انتشار تصویری در کنار مادر خود تولد وی را تبریک گفته است. در ادامه عکس های جدید از استوری های اینستاگرام بازیگزان با تصویری از مونا کرمی و مادرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

مونا کرمی و مادرش

مونا کرمی بازیگر نقش شیوا در سریال حوالی پاییز اصالتا شمالی و اهل گلستان و نخستین بار با سریال بیمار استاندارد ساخته سعید آقاخانی در سال ۹۵ در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و فعالیت هنری اش را با کار تئاتر عروسکی شروع کرد و با سریال از سرنوشت و بازی در نقش آرزو همسر سهراب با بازی کیسان دیباج به اوج شهرت رسید.

وی همچنین در سال ۱۳۹۶ با فیلم آپاندیس وارد عرصه هنر در سینما شده است.

او تنها دختر خانواده است و یک برادر به نام مجید دارد. برادر وی دارد شباهت بسیار زیادی به خواهرش دارد. علاقه خواهر و برادری بین مونا و برادرش بسیار شدید است. به طور کلی ایشان رابطه بسیار خوبی با اعضای خانواده اش دارد و مهم ترین عامل موفقیتش را حمایت های خانواده اش می داند.

مونا کرمی و مادرشمونا کرمی و مادرش

جدیدترین عکس های اینستاگرام هنرمندان را در ادامه مشاهده می کنید

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران مشهور ایرانی تصاویری از مونا کرمی ، احمد مهران فر ، حسین سلیمانی ، دنیا مدنی ، مستانه مهاجر ، مونا فائزپور ، معصومه کریمی ، رضا صادقی ، اشکان خطیبی ، فریبا نادری ، مهران غفوریان ، طناز طباطبایی ، شهرام قائدی و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام هنرمندان را مشاهده کنید.

احمد مهران فراحمد مهران فر

حسین سلیمانیحسین سلیمانی و دوستش
دنیا مدنیدنیا مدنی

مستانه مهاجرمستانه مهاجر

مونا فائزپور مونا فائزپور
معصومه کریمیمعصومه کریمی و فریبا کوثری

مونا کرمی و مادرش

رضا صادقیرضا صادقی در کنار دخترانش

مونا کرمی و مادرشاشکان خطیبی
مونا کرمی و مادرشفریبا نادری

مونا کرمی و مادرشهانا دختر مهران غفوریان

مونا کرمی و مادرشتبریک تولد طناز طباطبایی به مجید مطلبی
مونا کرمی و مادرششهرام قائدی

گردآوری گروه چهره ها در پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس