زندگی الیکا ناصری ، بازیگر نقش ابرا در سریال یاغی ؛ از سینما تا شهرت

اشتراک:
زندگی الیکا ناصری ، بازیگر نقش ابرا در سریال یاغی ؛ از سینما تا شهرت چهره ها
الیکا ناصری و علی شادمان دو جوان عاشق پیشه نقش های ابرا و جاوید در سریال یاغی هستند که قصه تلخ عاشقانه ای دارند و با این سریال به اوج شهرت رسیده اند.

بازیگر جوان نقش ابرا در سریال یاغی به کارگردانی محمد کارت که اولین حضور جدی خود را در این عرصه در کنار نام های بزرگ سینمای ایران تجربه کرده است بدونه شک آینده ای روشن برای ادامه راه هنری خود خواهد داشت. در ادامه جزئیات بیشتر درباره زندگی الیکا ناصری را در پرشین وی مشاهده کنید.

زندگی الیکا ناصری

الیکا ناصری متولد دهه هشتاد می باشد و سریال یاغی اولین نقش جدی و مهم او می باشد. او پیش از این سابقه بازی در تئاتر را دارد و همچنین سال ۱۳۸۸ در فیلم میان ماندن و رفتن به کارگردانی بهروز شعیبی ایفای نقش کرده بود. او در فیلم میان ماندن و رفتن را سال ۸۸ و زمانی که دختربچه بود بازی کرده است.

درباره زندگی شخصی و خانوادگی این بازیگر جوان و آینده دار سینمای ایران هیچ اطلاعاتی در دست نیست و ظاهرا وی از تئاتر وارد عرصه سینما و هنر شده است.

زندگی الیکا ناصریالیکا ناصری

وی در سریال یاغی نقش دختری را بازی می کند که خانواده اش قصد مهاجرت دارند اما او عاشق جوانی به نام جاوید با بازی علی شادمان است.

جاوید از طبقه پایین جامعه است و برای به دست آوردن دختر مورد علاقه اش با مشکلات زیادی روبه روست او می جنگد برای اینکه بتواند زندگی کند. اما در این میان اصرار مادر ابرا برای اینکه بتواند دخترش را همراه خودش به آلمان ببرد باعث خودکشی ابرا می شود و …

زندگی الیکا ناصریعکس های الیکا ناصری

بازیگر فیلم میان ماندن و رفتن

فیلم «میان ماندن و رفتن» به کارگردانی بهروز شعیبی محصول سال ۱۳۸۸ است. مجید نان آور خانواده ای پنج نفره است که سرپرست آن در پی وقوع حادثه ای زمینگیر شده است و با ” پارچه نویسی” تلاش می کند تا بخشی از بار مجید را بر دوش کشد اما پسر ارشد خانواده منصور، که با برادر کوچکتر متفاوت است او را ترغیب می کند تا غیر قانونی از مرز جنوبی خارج شده و با کار در کشورهای شیخ نشین پول بیشتری را روانه خانه کند.

سریالالیکا ناصری و علی شادمان در یاغی

منصور فردی به اسم عبدل را به مجید معرفی می کند که در جنوب کارش رد کردن غیر قانونی افراد است. در این بین صاحب خانه خانواده مجید حسن آقا، مقداری پول و طلا به او می دهد تا به کردستان رفته وسایل جهیزیه دخترش را برایش خریداری کند.

زندگی الیکا ناصریزندگی الیکا ناصری

مجید به جنوب می رود، غافل از اینکه عبدل در واقع همدست برادر او منصور است و قرار شده مجید را به جای خلوتی برده پول و طلاهایش را دزدیده و او را رها کند.

در کشمکش بین مجید و عبدل، بالاخره مجید موفق می شود عبدل را کت بسته به دام بیندازد. در این بین منصور هم از راه رسیده و مجید متوجه همه چیز می شود. پایان داستان هم با سر رسیدن پلیس رقم می خورد.

ساعد سهیلی، جواد عزتی، محمود جعفری، فریبا جدیکار، رضا رادمنش، گلاره عباسی، مهدی باطبی، سجاد دیرمینا، مصطفی ساسانی و الیکا ناصری در این فیلم بازی کردند.

زندگی الیکا ناصرینمایی از سریال یاغی

زندگی الیکا ناصری بازیگر نقش ابرا در یاغی

علی شادمان در سریال یاغی، نقش جاوید گنجی را بازی می‌کند که در ادامه قصه احتمالا بیشتر او را به عنوان یاغی خواهیم شناخت. امیر جعفری نقش اسماعیل مقانلو، مالخر و قمارباز را بازی می‌کند و پارسا پیروز فر در نقش بهمن حضور دارد که یک فرد ثروتمند و با نفوذ در رشته کشتی است.

آبان عسکری نقش عاطفه قنبرزاده، خواهر ناتنی جاوید را بر عهده دارد و الکیا ناصری در نقش ابرا نامزد جاوید جلوی دوربین رفته است و مه لقا باقری نیز به عنوان مادر ابرا در یاغی حضور دارد.

زندگی الیکا ناصریالیکا ناصری در یاغی

عباس جمشیدی فر نیز بار دیگر در یک نقش جدی حاضر شده است و در این سریال به نوعی شریک امیر جعفری یا همان اسماعیل مقانلو است. او یک مرکز ترک اعتیاد دارد و در شرط بندی‌ های کشتی خاکی نقش دارد.

بازیگرعکس های اینستاگرام الیکا ناصری

پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، نیکی کریمی، فرهاد اصلانی، آبان عسکری، مهدی حسینی‌ نیا، مه‌ لقا باقری، عباس جمشیدی‌ فر، جواد خواجوی، ناهید مسلمی، امیرضا دلاوری، بهرام ابراهیمی، نادر شهسواری، هادی دیباجی، (با معرفی) الیکا ناصری، محمد صابری، توفیق حیدری، سامان مهکویه، افشین حسن‌ لو، حسن همتی، شهاب کرلو، محمد مطهری‌ پور، سعید شریف، عباس ایمانی، پگاه سعیدی، لادن ژاوه‌وند، هوشنگ قوانلو، مائده تقوایی، مهرداد خانی، نیلوفر شهفری از جمله دیگر بازیگران سریال یاغی هستند.

سریالعلی شادمان و الیکا ناصری در یاغی

درباره سریال یاغی محمد کارت

یاغی جدیدترین اثر محمد کارت، کارگردان به نام کشور در ژانر اجتماعی و خانوادگی که یکی از پر بازیگرترین آثار شبکه نمایش خانگی در سال ۱۴۰۱ می‌ باشد. داستان سریال درمورد دو نفر به نام‌ های بهمن و نادر به سراغ کشتی گیری به نام علی شادمان می روند تا به راه خلاف هدایتش کنند.

سریالالیکا ناصری در نقش ابرا در یاغی

محمد کارت کارگردانی این مجموعه را بر عهده دارد و فیلم‌ نامهٔ آن را پدرام پورامیری، حسین دوماری و کارت بر اساس رمان سالتو به نگارش در آورده‌اند.

این کارگردان جوان پس از ساخت موفق فیلم سینمایی شنای پروانه، حالا با سناریویی در همان حال و هوا، سریال یاغی را برای نمایش خانگی ساخته است.

یاغی قصه جوانی به نام جاوید را روایت می‌ کند که به دنبال اثبات هویت خود و گرفتن شناسنامه با مشکلاتی روبرو می‌ شود.

سریالعاشقانه جاوید و ابرا

جامعه پویا , تابناک , فرارو , ایسنا

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی