یکشنبه, ۱۹ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

دکوراسیون منزل شکیرا و خانه احتمالی او بعد جدایی از پیکه

اشتراک:
دکوراسیون منزل شکیرا دکوراسیون منزل
بسیاری احتمال می دهند شکیرا بعد جدایی از پیکه، خانه ای که با او مشترکا زندگی می کرد را ترک کرده و دوباره در خانه خودش دوباره ساکن می شود. دکوراسیون منزل شکیرا که خودش سفارشی آن را طراحی کرده را تماشا کنید.

در طی چهار سال گذشته شکیرا سعی داشت خانه بسیار لوکس و بیش از ۹۰۰ متر مربعی خود را در میامی به فروش برساند ولی این خانه دیگر از لیست فروش خارج شده است چرا که احتمالا محل اقامت او بعد جدایی از جرارد پیکه خواهد بود. در زیر دکوراسیون منزل شکیرا در کالیفرنیا را مشاهده می کنید.

دکوراسیون منزل شکیرا

کاملا قابل درک است که به گزارش پرشین وی در طول آن زمان این خواننده کلمبیایی برای زندگی در کنار خانواده اش یعنی جرارد پیکه و دو پسرشان میلان و ساشا از زندگی در کالیفرنیا دست کشید و در شهر بارسلونا – اسپانیا ساکن شد.

ولی همه این برنامه های قبلی با اعلام اخبار اخیر مبنی بر جدایی شکیرا و پیکه دستخوش تغییر شده است. بر اساس این اخبار زندگی شکیرا زیر و رو شده و مشخص نیست که آیا قادر به زندگی در خانه ای که سال ها با پیکه شریک بود هست یا خیر.

خانه خواننده کلمبیاییملک زیبای شکیرا در میامی

پیکه از زمان انتشار اخبار جدایی شان، مدتیست که خانه را ترک کرده و در خانه مجردی خودش در مرکز شهر بارسلونا ساکن شده است و حالا سوال این است که آیا شکیرا نیز همین کار را خواهد کرد و به خانه قبلی خود واقع در ایالت میامی باز می گردد؟

عمارت زیبای شکیرا در میامی همه چیزهای لازم برای اینکه وی شروع تازه ای در زندگی اش و به دور از بارسلونا داشته باشد را دارد. با این وجود، مسئله اصلی مربوط به بچه های این خانواده است که به زندگی در یک شهر اسپانیایی عادت دارند و مهاجرت به میامی یک تغییر بسیار بزرگ و همراه با چالش های فراوان برای آنها به شمار می رود.

دکوراسیون منزل شکیرادکوراسیون منزل شکیرا در قسمت اتاق نشیمن و غذاخوری

امکانات خانه شکیرا

با این وجود ملک مذکور امکانات فراوانی دارد که گزینه ای عالی برای شکیرا و فرزندانش است. به گزارش پرشین وی خانه مذکور در نورث بِی رود درایو (N Bay Rd) واقع شده و این ملک تقریبا ۱۰۰۰ متری رو به دریاست و دارای شش اتاق خواب و هفت حمام و سرویس بهداشتی است.

یک تراس، استخر، درختان نخل و همراه با یک باشگاه لوکس مجهز از دیگر امکانات این ملک به شمار می رود. این ملک همچنین دارای یک اسکله خصوصی به طول ۳۰ متر روی خلیج بیسکین است و به ساکنان منزل این اجازه را می دهد که در هر زمان به قایقرانی بپردازند.

خانه شکیرا و پسرانشچیدمان آشپزخانه و حمام در دکوراسیون منزل شکیرا

شکیرا بعد خرید این خانه در طول چند سال به تدریج نوسازی هایی در آن انجام داد از جمله اینکه وی کفپوش های خانه را با چوب هایی که از اسپانیا وارد کردند تغییر داد، درب ورودی جدیدی نصب کرد، منظره سبز فضای اطراف خانه را تغییر داد و سیستم نورپردازی جدیدی را برای بیرون و داخل خانه تعبیه کرد. علاوه بر این مبلمان و لوازم به کار رفته در این ملک نیز سفارشی ساخته شده است.

این خانه که دو درب ورودی دارد رو به یک اتاق بسیار وسیع و فضای غذاخوری پلان آزاد و شومینه سبک مینیمالیست باز می شود. در قسمت دیگر، باشگاه خانگی پنجره ای رو به قسمت ماشین رو ساختمان داشته و در اتاق دیگری یک دفتر کار با میز تحریر از قبل تعبیه شده در آن، طراحی شده است.

خانه شکیرا در میامیطراحی اتاق خواب و یکی از اتاق های نشمین در دکوراسیون منزل شکیرا

تهیه و ترجمه: گروه دکوراسیون پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: marca، loveproperty

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس