چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

دیدار فراموش‌نشدنی ضرغامی و نوازنده هنگ درام خیابانی در شیراز + فیلم/ نواختن آهنگ سلطان قلبها به درخواست آقای وزیر

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 11 جولای 2024 اشتراک:
نوازنده هنگ درام خیابانی اخبار گوناگون
شیراز یکی از مهم ترین شهرهای هنری کشورمان است که سال هاست در زمینه هنر فعالیت می کند. مردم شیراز بسیار اهل ذوق اند و شما زندگی را در گوشه گوشیه شهر احساس می کنید. وزیر دولت سیزدهم در این شهر با یک نوازنده به گفتگو پرداخت.

ضرغامی که البته در دورانی رئیس سازمان صدا و سیما بود, بعد از روی کار آمدن دولت سیزدهم به عنوان وزیر میراث فرهنگی و گردشگری دولت جمهوری اسلامی انتخاب شد. او که به شیراز سفر کرده بود با یک نوازنده خوش ذوق برخورد کرد. دیدار فراموش‌نشدنی ضرغامی و نوازنده هنگ درام خیابانی در شیراز را در پرشین وی ببینید.

نوازنده هنگ درام خیابانی

ویدیویی از عزت‌الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی و گردشگری دولت سیزدهم جمهوری اسلامی در حین سفری به شیراز منتشر شده است که در آن مشغول صحبت با یک نوازنده خیابانی هنگ درام می‌شود. آقای ضرغامی از نوازنده اسم سازش را می‌پرسد که بعد از شنیدن اسم هنگ‌درام با تعجب می‌گوید: «چی‌چی درام؟» وزیر میراث فرهنگی و گردشگری در این ویدیو از نوازنده ساز هنگ درام درخواست نواختن «یک ملودی ایرانی» می‌کند و نوازنده آهنگ «سلطان قلب‌ها» را برای او و همراهانش اجرا می‌کند.

گفتگوی ضرغامی با نوازنده خیابانی و تشویق او در شیراز

ویدئویی از عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و دیدارش با یک نوازنده در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

وزیر میراث فرهنگی و گردشگری دولت سیزدهم

گفتگوی ضرغامی با نوازنده خیابانی هنگ درام و تشویق او در شیرازگفتگوی ضرغامی با نوازنده خیابانی و تشویق او در شیراز
دیدار فراموش‌نشدنی ضرغامی و نوازنده هنگ درام خیابانی در شیراز دیدار فراموش‌نشدنی ضرغامی و نوازنده ای در شیراز
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
اخبار خواندنی
بیشتر >
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس