چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

فرزندان مصطفی کیایی در جشن تولد مادر جوانشان

تاریخ نشر :سه‌شنبه 20 سپتامبر 2022 اشتراک:
اخبار گوناگون
مصطفی کیایی از جمله کارگردان های موفق ایرانی است که چندین فیلم سینمایی او بسیار پرمخاطب بوده اند او در شبکه خانگی هم گناه را ساخت که مورد استقبال قرار گرفت.

خانواده کیایی از جمله خانواده های مشهور سینماست که نام محسن و مصطفی بیش از سایرین شنیده شده است. این دو برادر چند کار مشترک در کارنامه خود دارند، که بارکد، عصر یخبندان و چهار راه استانبول از جمله آنهاست.  عکس فرزندان مصطفی کیایی را در پرشین وی ببینید.

عکس فرزندان مصطفی کیایی

مصطفی کیایی نوشت :

فرزندان مصطفی کیایی در جشن تولد مادر جوانشانفرزندان مصطفی کیایی در جشن تولد مادر جوانشان

تولدت مبارک عزیزم چه خوبه که من و کارن و جانان داریمت❤️

اولین سریال به تهیه کنندگی مصطفی کیایی

اولین کارگردانی مهران احمدی در شبکه‌ی نمایش خانگی سریالی است به‌نام بی‌گناه. سریالی که پخش آن دو هفته‌ای است که از فیلیمو آغاز شده و ماجرای اتفاقی قدیمی، یک عشقِ به‌ظاهر تمام‌شده، در دل یک خانواده را بررسی می‌کند. با زومجی همراه باشید.

عکس فرزندان مصطفی کیاییعکس فرزندان مصطفی کیایی

مهران احمدی بعد از تجربه‌ی کارگردانی دو فیلم بلند سینمایی، مصادره (۱۳۹۶) و سگ‌بند (۱۳۹۸)، حالا با سریال بی‌گناه برگشته است. سریالی که محسن کیایی سرپرستگی نویسندگانِ آن را بر عهده داشته و برادرش، مصطفی، آن را تهیه‌کنندگی کرده است. طبق اخباری که تا این‌جا منتشر شده، بی‌گناه قرار است ۲۲ قسمت داشته باشد. سریالی که در همین دو قسمت ابتدایی نشان داده که استراتژیِ اصلی‌اش در روایت ایجاد معما و سؤال در ذهن مخاطب است.

سؤالاتی که به‌تدریج و با گذشت زمان پاسخ داده می‌شوند. بی‌گناه داستان بهمن (با بازی محسن کیایی) را تعریف می‌کند که سال‌ها پیش مجبور شده کشور را ترک کند و حالا که بی‌خبر بازگشته است، دارد به‌دنبال دلایلی می‌گردد که او را وادار به ترک کشور کردند. مسعود رایگان، مهرانه مهین‌ترابی، ماهور الوند، شبنم مقدمی، آتیلا پسیانی، مهران احمدی، ویشکا آسایش و رؤیا تیموریان از جمه دیگر بازیگرانِ مطرحی‌اند که در این سریال نقش‌آفرینی کرده‌اند.

سریال بی‌گناه

به‌نظرمی‌رسد که بی‌گناه لااقل داستان جذابی برای تعریف‌کردن ندارد. بی‌ظرافتی‌های دیگرِ سریال ــ هم در فیلم‌نامه و هم در اجرا ــ تا اندازه‌ای باعث می‌شود که رابطه‌ی بیننده‌ی حرفه‌ای با سریال خراب شود؛ ولی جذابیت داستان، این‌که مشخص شود همه‌ی این معماها و تار و پودها در آخر چه‌گونه به هم متصل و مربوط می‌شوند، نقطه‌ی قوتی است که سریال می‌تواند رویش حساب باز کند. با توجه به این‌که همه‌چیز به مسئله‌ی بهمن و خروج اجباری‌اش از کشور برنمی‌گردد و این میان، پای معماها و سؤال‌های دیگری نیز در میان است.

سریال بی‌گناهسریال بی‌گناه به تهیه کنندگی مصطفی کیایی

اینستاگرام _زومجی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس