شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

خواهر پیمان معادی با استایل اروپایی اش در کنار برادرش

تاریخ نشر :جمعه 01 جولای 2022 اشتراک:
خواهر پیمان معادی اخبار گوناگون
پیمان معادی بازیگر سینما که با فیلمنانویسی برای کار های فرهادی فعالیت خود را اغاز کرد طی این سالها موفقیت های فراوانی به دست آورده است. خواهر پیمان معادی با استایل اروپایی اش در کنار برادرش را در ادامه ببینید.

پیمان معادی را می توان یکی از بازیگران سطح بالای سینما دانست که البته علاوه بر فعالیت هنری موفقی که دارد زندگی خانوادگی بسیار موفقی نیز در کنار همسر و فرزندانش دارد. او با خواهرش نیز رابطه بسیار خوبی دارند. عکس خواهر پیمان معادی را در پرشین وی ببینید.

عکس خواهر پیمان معادی

پبمان معادی متولد ۹ تیرماه ۱۳۴۹ – ۱۹۷۰در نیویورک کارگردان، فیلمنامه‌نویس و بازیگر ایرانی-آمریکایی است.

واژه سبک یا استایل (Style) به بخشی جدایی ناپذیر از واژگان مورد استفاده برای توصیف هنر، موسیقی، نقاشی، مجسمه سازی، دکوراسیون خانه و مهم تر از همه نوع پوشیدن لباس تبدیل شده است. به عنوان مثال میتوان خانه را به سبک یا استایل های مختلفی مبله کرد و یا نقاشی ها در  سبک های مختلف مدرن و … کشیده میشوند.

خواهر پیمان معادی با استایل اروپایی اش در کنار برادرشخواهر پیمان معادی با استایل اروپایی اش

در مورد پوشش یا استایل (style) باید بگوییم، زمانی که شما لباس موردعلاقه و متناسب شخصیت خود را میپوشید و با آن خوشحال هستید، استایل مخصوص به خود را دارید. استایل به شما احساس اعتماد به نفس، قدرت، توانایی و مهم تر از همه اینها، احساس خوشحالی خواهد داد.

خواهر پیمان معادی با استایل اروپایی اش در کنار برادرشپیمان معادی و خواهرش

جنبه های روانشناسی استایل فردی

زمانی که شما لباس مورد علاقه و مختص خود را میپوشید، دوپامین در مغز ترشح میشود و تاثیر آن همانند خوردن یک داروی آرام بخش است. بنابراین پوشیدن لباسی که شما را شاد کند و انرژی مثبت به شما القا نماید، قطعا مهم خواهد بود.
استایل در حیطه پوشش در انواع مختلفی وجود دارد که شما هر یک از آنها را انتخاب میکنید.

همسر پیمان معادی پیمان معادی همسرش

وقتی که اروپایی ها لباسی می خرند که اندازه آنها نیست معمولا لباس را به خیاط می دهند تا آن را اندازه کند. شما هم باید همین کار را بکنید. هزینه خیاطی آن قدر ها هم که فکرش را می کنید گران نیست می توانید با پرداخت کمی هزینه لباستان را تنگ یا گشاد کنید.

از طرح های شلوغ دوری کنید. لباس های طرح دار شلوغ خیلی مورد استفاده اروپایی ها قرار نمی گیرد برعکس آمریکایی ها. اگر اروپایی ها بخواهند لباس های طرح دار بپوشند معمولا لباس هایی با طرح های خیلی ساده و جزئی را انتخاب می کنند. آنها ترجیح می دهند به جای پوشیدن لباسهای گل گلی و شلوغ، لباس های ساده تر با طرح های ساده را بپوشند.ممکن است در فصل تابستان غیر از این را باشد. مخصوصا در پیراهن های زنانه بعضی طرح ها و چاپ های گل دار را ممکن است روی لباس ببینید.

اینستاگرام ـ ساعد نیوز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس