چهره جدید فرزاد حسنی در مراسم خاکسپاری زنده یاد امین تارخ

تاریخ نشر :شنبه 01 اکتبر 2022 اشتراک:
چهره فرزاد حسنی اخبار گوناگون
فرزاد حسنی مجری با سابقه صدا و سیما و البته جنجالی که بارها ممنوع الفعالیت شده است این روزها بسیار کم کار و کم فعالیت است و در مراسم امین تارخ مشاهده شد.

مرگ امین تارخ بسیاری از هنرمندان ایرانی را به سوگ نشاند. فرزاد حسنی مجری جنجالی نیز که برای مراسم تشییع جنازه بازیگر محبوب جراحت رفته بود با چهره ای غمگین و متفاوت ظاهر شد. تغییر چهره فرزاد حسنی در مراسم خاکسپاری زنده یاد امین تارخ را در پرشین وی ببینید.

چهره فرزاد حسنی

چهره جدید فرزاد حسنی در مراسم خاکسپاری زنده یاد امین تارخچهره جدید فرزاد حسنی در مراسم خاکسپاری زنده یاد امین تارخ
چهره جدید فرزاد حسنی در مراسم خاکسپاری زنده یاد امین تارخفرزاد حسنی در مراسم خاکسپاری زنده یاد امین تارخ

شایعه مهاجرت

طی ماه‌های گذشته شایعاتی پیرامون مهاجرت فرزاد حسنی در فضای مجازی خبرساز شد.

این شایعات به قدری جدی بود که گفته می‌شد، حتی شبکه‌ای که قرار است فرزاد حسنی در آن فعالیت داشته باشد، مشخص شده است. نهایتا این مجری قدیمی با انتشار یک پست اینستاگرامی به این شایعات واکنش نشان داد و نوشت: چه بخواهم و چه نخواهم باید پاسخگو باشم. سکوت من در بسیاری از موارد که معمولاً از سر احترام و رعایت اخلاقی است، نمی‌تواند مانع از مطالبه‌ گری دیگران شود.

این روزها به جای محکوم کردن دیگران، به تصحیح و ترمیم خود می‌اندیشیدم. دیروز پیش از آن‌ که به منبع و دلیل شایعه مهاجرتم فکر کنم و به تقبیح شایعه‌ سازان و نقد فضای مجازی بپردازم، به تکذیب و توضیح اقدام کردم. احساس می‌کنم کار درست همین بود.

درباره امین تارخ

امین تارخ متولد مرداد ماه سال ۱۳۳۲ در دهه ۵۰ از دانشکده هنرهای نمایشی دانشگاه تهران فارغ‌التحصیل شد و در طول حدود نیم قرن فعالیت در عرصه بازیگری نقش‌های ماندگاری را در سینما، تئاتر و تلویزیون خلق کرد.

او همچنین در سال‌های گذشته با تاسیس یک موسسه آموزشی در حوزه بازیگری چهره‌های مطرحی را به سینمای ایران معرفی کرد.

از جمله آثار تارخ در سینمای ایران به «مرگ یزدگرد» بهرام بیضایی، «پرنده کوچک خوشبختی» به کارگردانی پوران درخشنده، «پاییزان» به کارگردانی رسول صدرعاملی، «سرب» مسعود کیمیایی، «مادر» به کارگردانی علی حاتمی، «مجسمه» ساخته ابراهیم وحیدزاده و «سارا» به کارگردانی داریوش مهرجویی می‌توان اشاره کرد.

او در تلویزیون هم در سریال‌های زیادی بازی کرده ‌که یکی از نقش‌های ماندگارش در نقش «ابن سینا» بوده است.

«سربداران»، «شیخ مفید»، «آپارتمان»، «سفر سبز»، «معصومیت از دست رفته» و «جراحت» از دیگر سریال‌های شاخص این بازیگر است که در خاطر بسیاری از علاقه مندانش ثبت شده است.

اینستاگرام ـ  خبر انلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس