پشت صحنه هایی از بهترین عکس های اینستاگرامی

تاریخ نشر :شنبه 01 اکتبر 2022 اشتراک:
پشت‌صحنه تعدادی از عکس‌های ایبور اخبار گوناگون
اینستاگرام بی شک یکی از محبوب تین و جذاب ترین اپلیکیشن های دنیاست و افراد زیادی می توانند از ان استفاده کنند. تصاویر زیبایی که در ان منتشر می شود حاصل خلاقیت هنرمندانه عکاسان است.

اینستاگرام اپلیکیشنی بود که برای به اشتراک گذاشتن تصاویر ساخته شده بود اما به مرور کاربرد های اجتماعی فراوانی یافت و محبوبیت زیادی در میان جوانان پیدا کرد. شگفت انگیز ترین پشت صحنه عکسهای اینستاگرامی را در پرشین وی ببینید.

پشت صحنه عکسهای اینستاگرامی

عکس | در پشت صحنه عکس‌هایی که در اینستاگرام می‌بینیم، چه می‌گذرد؟

یک عکاس اهل نیجریه‌ پشت صحنه بهترین عکس‌های خود را به نمایش گذاشته است تا این بار مخاطبان قضاوت کنند.
ایبور ادوسا ویکتور با بیش از ۲۴۰هزار دنبال‌کننده در اینستاگرام، به طرفداران خود نشان داده است که برای گرفتن یک عکس شگفت‌انگیز، لزوماً نیازی به امکانات عجیب‌وغریب و غیرعادی نیست. ایبور با کمال میل پشت صحنه عکس‌های خود را به اشتراک می‌گذارد و اینظور که مشخص است، مخاطبان او نیز آن‌ها را دوست دارند. در حال حاضر رویکرد خاص او به هنر عکاسی بسیار چشمگیر است؛ اما دیدن این که چگونه چنین عکس‌هایی در زمان واقعی گرفته شده است، برای برخی از طرفداران او جالب‌تر از نتیجه نهایی کارهایش هستند.

در ابتدا عکاسی را تنها به دلیل این که حوصله‌ام سر رفته بود، شروع کردم و ذاتاً اشتیاقی نداشتم. بااین‌حال با گذشت زمان، عکاسی برایم تبدیل به یک علاقه شد. همه چیز در زندگی به من انگیزه عکاسی می‌دهد: لحظات خوب، بد، غمگین و شادی که می‌آیند و می‌روند.

در ادامه می‌توانید پشت‌صحنه تعدادی از عکس‌های ایبور را ببینید.

پشت صحنه عکسهای اینستاگرامیپشت صحنه ها از بهترین عکس های اینستاگرامی
پشت‌صحنه تعدادی از عکس‌های ایبورپشت‌صحنه تعدادی از عکس‌های ایبور
پشت‌صحنه تعدادی از عکس‌های ایبورشگفت انگیز ترین پشت صحنه ها از بهترین عکس های اینستاگرامی

اینستاگرام (Instagram) سرویسی برای اشتراک تصاویر و برقراری تعاملات اجتماعی است. کاربران عکس یا ویدئوهای کوتاه می‌گیرند و با دنبال‌کنندگان (Followers) خود به اشتراک می‌گذارند.

در ادامه‌ی توضیح این‌که اینستاگرام چیست و چه قابلیت‌هایی دارد، باید گفت که اینستاگرام محتوای خود را مانند فیس‌بوک در قالب فید (Feed) ارائه می‌دهد. وقتی کاربر برای تماشای عکس‌ها اسکرول می‌کند عکس‌های جدید توسط یک الگوریتم انتخاب و به فید افزوده می‌شوند. نتیجه، زنجیره‌ای بی‌پایان از محتوای شخصی‌سازی‌شده برای کاربر است. حال می‌دانید اینستاگرام چیست و چه کاربردی دارد، در ادامه به ویژگی‌ها و تاریخچه‌ی این شبکه اجتماعی محبوب می‌پردازیم.

چگونه به اینستاگرام دسترسی داشته‌باشیم؟
حال که می‌دانید اینستاگرام چیست و قصد دارید بیشتر راجع به اینستاگرام بدانید، باید بگوییم که پیوستن به اینستاگرام و استفاده از آن آزاد است. سرویس اینستاگرام در اصل برای تلفن‌های همراهی ساخته شده‌است که دارای سیستم‌عامل اندروید (Android)، آی‌اواس (iOS) و فایر اواس (Fire OS) هستند. اینستاگرام در دسکتاپ نیز از طریق وب‌سایت رسمی اینستاگرام در دسترس است.

اینستاگرام ـ زومیت ـ کار بوم

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس