چهره جذاب «کیت وینسلت» بازیگر تایتانیک بعد از ۳ ازدواج ناموفق

تاریخ نشر :چهارشنبه 09 نوامبر 2022 اشتراک:
تغییر چهره «کیت وینسلت» بازیگر تایتانیک اخبار گوناگون
فیلم سینمایی تایتانیک که برگرفته از ماجرای غرق شدن اندوهناک کشتی تایتانیک است فیلمی مشهور و پرفروش در سینماست که به دلیل بازی های خوب بازیگران و صحنه های رمانتیک و البته تراژدی غرق شدن کشتی و مسافران آن بسیار تاثیر گذار بوده است.

کیت وینسلت بازیگر انگلیسی الاصل هالیوود است بعد از بازی در نقش رز در تایتانیک و شهرت جهانی در فیلم های بسیار موفق دیگری نیز ظاهر شد. او برنده جایزه اسکار نیز است و تاکنون سه بار ازدواج کرده است. چهره جذاب کیت وینسلت بازیگر تایتانیک بعد از ۳ ازدواج ناموفق را در پرشین وی ببینید.

چهره جذاب کیت وینسلت

کیت وینسلت یکی از قابل احترام‌ترین و بااستعدادترین بازیگران نسل خودش است و حالا بیش از ۲۵ سال است که در بالاترین سطح سینما فعالیت می‌کند. او کار خود را از همکاری با پیتر جکسون در تریلر جنایی موجودات آسمانی (Heavenly Creatures) ۱۹۹۴ آغاز کرد. وینسلت پس از آن وارد قطعه‌های کلاسیک ا دبی و سپس وارد داستان‌هایی از نویسندگان مدرن شد و با بعضی از بزرگ‌ترین کارگردان‌های هم‌عصر خودش همکاری کرد.

وینسلت تابه‌امروز هفت‌مرتبه برای همکاری‌هایش با آنگ لی در عقل و احساس (Sense and Sensibility)، جیمز کامرون در تایتانیک (Titanic)، ریچارد ایر در آیریس (Iris)، میشل گوندری در درخشش ابدی یک ذهن بی‌آلایش (Eternal Sunshine of the Spotless Mind)، تاد فیلد در بچه‌های کوچک (Little Children)، استیون دالدری در کتاب‌خوان (The Reader) و دنی بویل در استیو جابز (Steve Jobs) نامزد اسکار شده‌است و یک‌مرتبه توانسته‌ است آن را به‌دست آورد.

چهره جذاب «کیت وینسلت» بازیگر تایتانیک بعد از ۳ ازدواج ناموفق

چهره جذاب «کیت وینسلت» بازیگر تایتانیک بعد از 3 ازدواج ناموفقچهره جذاب «کیت وینسلت» بازیگر تایتانیک بعد از ۳ ازدواج ناموفق

تایتانیک (Titanic) فیلمی حماسی – عاشقانه و به نویسندگی و کارگردانی جیمز کامرون است. این فیلم محصول سال ۱۹۹۷ کمپانی‌های پارامونت پیکچرز و فاکس قرن بیستم است. ماجرای فیلم داستان غرق شدن تایتانیک، بزرگترین کشتی زمان خود در سال ۱۹۱۲ است. فیلم نامه تایتانیک آمیزه‌ای از واقعیت و افسانه است. برخی شخصیت‌های این فیلم در کشتی تایتانیک حضور نداشته و همچنین برخی صحنه‌های به تصویر کشیده شده در فیلم نیز وجود خارجی ندارند.

تغییر چهره «کیت وینسلت» بازیگر تایتانیکتغییر چهره «کیت وینسلت» بازیگر تایتانیک

افشاگری کیت وینسلت در مورد تایتانیک

کیت وینسلت، بازیگر مطرح هالیوود، بالاخره اعتراف کرد که شخصیت او می‌توانست «جک» با بازی لئوناردو دیکاپریو را بر روی تخته شناور بر روی آب جای دهد. در سکانس پایانی فیلم اما رز به تنهایی آن درب شناور بر آب را به آغوش کشید و اجازه داد تا معشوقه‌اش غرق شود.

سکانس پایانی فیلم که در واقع لحظه جدایی دو عاشق و معشوق را به تصویر می‌کشید، قلب بسیاری از بینندگان را نشانه می‌رفت. این سکانس البته انتقادات و اعتراض‌های زیادی را به همراه داشت، چرا که بسیاری از بینندگان این سوال را مطرح کردند که آن پایان تلخ می‌توانست در فیلم وجود نداشته باشد.

 کیت وینسلتگریم متفاوت کیت وینسلت

کیت وینسلت در برنامه تلویزیونی جیمی کیمل (Jimmy Kimmel Live!) حاضر شده بود. کیمل، مجری برنامه از این فرصت استفاده کرد و سوال بسیاری از بینندگان را از خانم وینسلت پرسید. وی نیز در پاسخ گفت: «بله، من هم موافقم. فکر می‌کنم که جای کافی برای جک روی آن درب شناور وجود داشت.»
نزدیک به بیست سال است که طرفداران فیلم تایتانیک از کارگردان فیلم «جیمز کامرون» در مورد پایان بندی فیلم انتقاد کرده و گفته‌اند که هم جک و هم رز می‌توانستند در پایان زنده بمانند.

اینستاگرام ـفرادید

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس