چهره جدید علیرضا جعفری در کنار عموی بازیگرش

تاریخ نشر :سه‌شنبه 27 سپتامبر 2022 اشتراک:
چهره جدید علیرضا جعفری اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری برای شما قرار می دهیم که در آن چهره جدید علیرضا جعفری برادرزاده امیر جعفری را مشاهده می کنید

علیرضا جعفری بازیگر جوان سینمای ایران است که سالها پیش وقتی کودک بامزه ای بود در فیلم و سریال های زیادی دیده شد. او به واسطه عمویش امیر جعفری وارد این عرصه شد. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از چهره جدید علیرضا جعفری را برای شما قرار دهیم

چهره جدید علیرضا جعفری

عکس های جدید علیرضا جعفری بازیگر

چهره جدید علیرضا جعفریچهره جدید علیرضا جعفری در کنار عمویش
بازیگر جوانبازیگر جوان
چهره جدید علیرضا جعفریچهره جدید علیرضا جعفری بازیگر

عمو و برادرزاده های معروف سینمای ایران 

در این مطلب به سراغ عمو و برادرزاده های سینمای ایران رفته ایم و قصد داریم که به معرفی بیشتر این هنرمندان بپردازیم.

امیر جعفری و برادرزاده اش علیرضا

امیرجعفری و برادرزاده اش علیرضا از معروف ترین عمو و برادرزاده های سینمای ایران هستند که هر دو در دنیای بازیگری مشغول به فعالیت هستند.امیر جعفری از بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون است که بازیگری را از سال ۱۳۷۲ آغاز کرد و در نقش های ماندگار زیادی خوش درخشیده است و علیرضا جعفری برادرزاده او است که از دوران کودکی وارد حرفه بازیگری شد و از بازی های ماندگار او میتوان به بازی در فیلم مهمان مامان و سریال متهم گریخت اشاره کرد.

امیر جعفری و برادرزاده اشامیر جعفری و برادرزاده اش

داریوش ارجمند و برادرزاده هایش برزو و بهار

داریوش ارجمند از بازیگران سرشناس دنیای هنر است که با بازی در نقش مالک اشتر در سریال امام علی به دنیای تلویزیون راه یافت.خانواده هنرمند ارجمند از خانواده های سرشناس دنیای هنر هستند که در میان مردم به خوبی شناخته شده اند و داریوش ارجمند به عنوان عموی برزو و بهار ارجمند از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون است.بهار و برزو ارجمند فرزندان انوشیروان ارجمند هستند که راه پدر و عمویشان را در دنیای هنر ادامه داده اند.

محمدرضا داوودنژاد و برادرزاده اش رضا و زهرا

محمدرضا داوودنژاد بازیگر کشورمان و برادرزاده هایش رضا و زهرا داوودنژاد از هنرمندان فعال در دنیای بازیگری هستند.محمدرضا داوودنژاد حضور در دنیای هنر را از سال ۱۳۵۴ آغاز کرد و در فیلم و سریال های زیادی به ایفای نقش پرداخته است که بازی در سریال شمعدونی و نقش مشیری و سریال ستایش یکی از مشهورترین آنها است.رضا داوودنژاد و خواهرش زهرا از فرزندان علیرضا داوودنژاد کارگردان کشورمان هستند و هر دو در دنیای بازیگری فعالند.

عمو برادرزادهعمو برادرزاده

ناصر هاشمی و برادرزاده اش نورا

ناصر هاشمی و برادرزاده اش نورا از دیگر هنرمندانی هستند که با نسبت عمو و برادرزاده در سینمای ایران شهرت دارند.ناصر هاشمی حضور در دنیای هنر را از سال ۶۵ آغاز کرد و سریال سمندون از معروف ترین کارهای تلویزیونی او است.نورا هاشمی دختر مهدی هاشمی و گلاب آدینه هنرمند کشورمان برادرزاده ناصر هاشمی است و تجربه بازی در چند فیلم سینمایی و سریال را در کارنامه هنری اش دارد و همسر او سیاوش اسعدی هم از کارگردان های کشورمان است.

اینستاگرام و اقتصاد ۲۴

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس