علت درگذشت ناگهانی ارشیا پسر ۲۶ ساله نسرین مقانلو بازیگر

تاریخ نشر :جمعه 30 سپتامبر 2022 اشتراک:
درگذشت پسر نسرین مقانلو اخبار گوناگون
نسرین مقانلو بازیگر سینما و تلویزیون در پیام کوتاه خبر فوت پسرش ارشیا را با غم و اندوه فراوان در صفحه شخصی اش به اشتراک گذاشت

نسرین مقانلو بازیگر سینما و تلویزیون از غم از دست دادن پسر ۲۶ ساله اش به عزا نشست . پسران نسرین مقانلو سال ها نزد پدرشان در خارج از کشور زندگی می کردند و چند روزی بود برای دیدن مادرشان در ایران بودن و چند روز پیش جشن تولد ارشیا را مادرش در ایران جشن گرفت در ادامه پیام خانم بازیگر را که برای پسرش نوشت بخوانید با ما در پرشین وی همراه باشید و خبر درگذشت پسر نسرین مقانلو را بخوانید

درگذشت پسر نسرین مقانلو

پیام خانم بازیگر برای فوت پسر بزرگش

بس که دوست داشتی ایران بمونی ،اومدی پیشم و همین جا ازم جدا شدی و موندگار شدی تو همینجا و رفتی به سفری ابدیت؟
فکر منو نکردی که وجودم به وجودت بسته بود
ارشیا پسرم رفتی ؟اما منو هم با خودت بردی
داغت اینقدر رو دلم سنگینه که شکستم
،با رفتنت من هم مردم پسرم
منتظرم باش مادرت به زودی پشت سرت میاد پیشت.
جات توی بهشت عزیز مهربونم
راهت روشن پسر خوش قلبم .
بی تو دیگه مادرت آرام نیست اما تو آروم بخواب

پسر نسرین مقانلودرگذشت پسر ۲۶ ساله نسرین مقانلو
پسر نسرین مقانلو ارشیا در کنار برادر کوچکترش
نسرین مقانلو و پسرانشپسران نسرین مقانلو

همزمان با مرگ پسر بازیگر معروف سینما، تحقیقات برای تعیین علت اصلی این حادثه از سوی بازپرس جنایی تهران آغاز شد.

ساعت ۵ بعد از ظهر پنجشنبه ۷ مهر، مأموران کلانتری ۱۳۷ نصر در تماس با بازپرس ساسان غلامی از مرگ مشکوک پسر جوانی در خانه‌اش خبر دادند.

جزییات مرگ عجیب فرزند نسرین مقانلو

به دنبال این خبر بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شده و با جسد پسری ۲۶ ساله در اتاق خواب مواجه شدند. در بررسی‌های اولیه مشخص شد این پسر جوان که ارشیا نام داشت فرزند بزرگ نسرین مقانلو، بازیگر معروف صداوسیما است که ۱۰ روز قبل از امریکا برای دیدن مادرش به ایران آمده بود.

نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد وی از مدتی قبل در امریکا تحت درمان بوده و روز حادثه بعد از مصرف داروهایش برای استراحت به اتاق خواب رفته است.اما دقایقی بعد وقتی مادرش به داخل اتاق رفت متوجه شد او دچار حالت تهوع شده و حال خوبی ندارد. بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و زمانی که امدادگران راهی خانه او شدند بعد از معاینه اولیه دریافتند وی جان باخته است.

بررسی‌های اولیه متخصصان پزشکی قانونی احتمال مسمومیت دارویی را علت مرگ پسر ۲۶ ساله اعلام کردند. با این حال بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای سم شناسی، بررسی نمونه‌ها از سوی متخصصان تشخیص هویت، تحقیق از خانواده ارشیا، بررسی سوابق بیماری و پرونده بالینی او را صادر کرد.

خانم بازیگر در این باره به تیم تحقیق گفت:پسرم برای تحصیل به امریکا رفته بود اما ۱۰روز قبل برای دیدن من به ایران آمد.پسرم چندسال قبل درحادثه‌ای از ناحیه سردچار مصدومیت شده و جراحی مغزی کرده بود. بعد از آن دارو مصرف می‌کرد و تحت درمان بود. حتی در امریکا نیز به درمانش ادامه داد. روز حادثه پس از صرف ناهار به اتاقش رفت تا داروهایش را مصرف و کمی استراحت کند. اما دقایقی بعد ناگهان دچار حالت تهوع شد و از هوش رفت. بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم اما پسرم فوت کرد.

مرگ فرزند و کنار آمدن با این غم بزرگ

وقتی یک فرد بزرگسال می میرد، هرچند اطرافیان ناراحت می شوند اما به هر حال قبول دارند که مرگ بخشی از روند طبیعی زندگی انسان است. این تجربه در مواجهه با مرگ فرزند بسیار سخت تر و تلخ تر است.

برای والدینی که فرزندشان را از دست داده اند، این طور به نظر می رسد که عمر آنان نیز تمام شده و خودشان نیز مرده اند. معمولا والدین در مواجهه با مردن فرزند خود این احساسات را تجربه می کنند:

شوک و بی حسی که ذهن را از دردی که وارد شده حفاظت می کند.

انکار، شنیدن صدای گریه فرزند یا انتظار برای بیدار شدن او، وارد شدن به اتاق

بازپخش حادثه و مرور کارهایی که ممکن بود بتواند جان فرزندشان را حفظ کند

اشتیاق برای دوباره دیدن فرزندشان حتی برای پنج دقیقه و دوباره در آغوش گرفتن او

گیجی، ناتوانی در ادامه زندگی، انجام دادن کارها، عدم درک حوادث اطراف

احساس گناه و مقصر شناختن خود برای مرگ فرزند

احساس ناتوانی و عجز در نجات جان فرزند که از احساس گناه نشات می گیرد

خشم از خدا، دیگران، پزشکان و هر کس دیگری که او را مقصر مردن فرزند خود می دانند.

از دست دادن امید و افسردگی، پس از مرگ فرزند، والدین نیز آرزوها، امیدها و اشتیاق خود برای زندگی را از دست می دهند. در این مورد زمان دیگر حلال مشکلات نیست، بلکه هر سال و هر لحظه به این فکر می کنند که امسال فرزندم وارد مدرسه می شد، امسال فارغ التحصیل میشد، ازدواج می کرد، بچه دار می شد و غیره.

منبع : اینستاگرام و ایران و سیما روم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس