بازیگران معروف هالیوود که شجاعانه ماجرای بی کاری شان را تعریف کردند

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 29 سپتامبر 2022 اشتراک:
بازیگران معروف هالیوود اخبار گوناگون
با ماجرای بیکاری و پیدا نکردن نقش برخی از بازیگران معروف هالیوود که خودشان در مصاحبه هایشان شجاعانه و بدون خجالت درباره این موضوع صحبت کردند آشنا شوید.

رضایت کاری با شادتر بودن در زندگی شخصی مرتبط است و مشکلات کاری می تواند آسیب های زیادی به دنبال داشته باشد ولی چیزی که باید همیشه به خاطر داشت این است که خورشید همیشه بعد باران بیرون می آید و این امر درباره چالش های  کاری نیز صدق می کند. در زیر با ماجرای بیکاری برخی از بازیگران معروف هالیوود آشنا خواهید شد که زمانی با پیدا کردن نقش دچار مشکل بودند و از افشای تجربه بی کاری خود به دیگران نیز ابایی نداشته و در مصاحبه هایشان به این موضوع اشاره کردند.

ماجرای بیکاری بازیگران معروف هالیوود

سوزان ساراندون

این بازیگر معروف در دهه ۱۹۷۰ حرفه بازیگری خود را شروع کرد و به گزارش پرشین وی با تبعیض سنی و یا همان سن گرایی رو به رو شد. وی در گفتگویی گفت: “به من گفته شد که تا وقتی به ۴۰ سالگی برسم دیگر کارم تمام شده است. من هنوز هم کار می کنم و زنان بسیار زیاد دیگری نیز در حدود سن من کار می کنند و دلیل آن این است که بسیاری از تهیه کنندگان زن، نویسندگان و کارگردانان زن و بسیاری از مردمی که تمایل به کار و کسب پول در یک داستان زن محور دارند هیچ کدام از این شخصیت ها ۲۲ ساله نیستند.”

بازیگران معروف هالیوودسوزان ساراندون

روپرت گرینت

بازیگر نقش رون ویزلی در فیلم های هری پاتر پس از اتمام بازی در این نقش به فکر نجار شدن بود. وی در مصاحبه ای گفته بود: “من همیشه این فکر را داشتم که از بازیگری کناره گیری کنم و وقتی پدر شدم چنین احساس هایی بسیار بیشتر در من قوت پیدا کرد.”

روپرت گرینتروپرت گرینت بازیگر فیلم هری پاتر

جان بردلی

بازیگر سریال بازی تاج و تخت پس از بازی عالی اش در بازی تاج و تخت با بحران کمبود اعتماد به نفس رو به رو شد و با خود می گفت: “به نظر می رسد کسی نمی خواهد شانسش را روی من امتحان کند.” “من نقش متفاوتی می خواستم….” خوشبختانه یک فرصت ایده آل به زودی برای او پیدا شد:”من یک تماس تلفنی از مدیرم داشتم و گفت جنیفر لوپز فیلمی را در نیویورک می سازد و از تو می خواهد نقش مدیرش را بازی کنی.”

مصاحبه بازیگران معروف هالیوودجان بردلی

اما رابرتس

اما رابرتس برادرزاده ستاره معروف جولیا رابرتس و از بازیگران معروف هالیوود بازی بسیار موفقی در سریال “داستان ترسناک امریکایی داشت” ولی با این حال تصدیق می کند که با بسیاری از شکست ها و رد شدن ها مواجه شده است. “به عنوان یک بازیگر، در حقیقت رد شدن خیلی رخ می دهد ولی مردم فکر می کنند بیشتر موفقیت وجود دارد چرا که تنها موفقیت شما را می بینند.”

اما رابرتسبازیگر مشهور اما رابرتس

برندن فِرِیزر

یکی دیگر از مشکلات شغلی، تلاش بیش از اندازه خود فرد است. به گزارش پرشین وی این بازیگر اظهار داشت که او با انجام بسیاری از بدلکاری ها به بدنش آسیب زیادی رساند و متحمل جراحی های متعدد شد. “من معتقدم شاید بیش از اندازه سخت تلاش کردم و این کار مخرب است.”

برندن فِرِیزربازیگر هالیوود برندن فِرِیزر

مگان فاکس

این بازیگر معروف در یکی از گفتگوهای خود درباره مشکلات کاری و تجاربش در اوایل دهه ۲۰۱۰ گفت: “در نقطه ای از زمان از پا درآمدم. و بعد ناگهان همه به خود آمده و با خود می گوییم: “یک لحظه صبر کن نباید فلان کار را می کردیم.”” و حالا مگان فاکس که از بازیگران معروف هالیوود به شمار می رود دوباره به دوره اوج موفقیت کاری خود بازگشته است.

بیکاری بازیگران معروف هالیوودمگان فاکس

جان کراسینسکی

این بازیگر معروف در ابتدا می خواست معلم شود ولی بعد تصمیم گرفت رویای بازیگری اش را دنبال کند ولی سخت تر از چیزی بود که انتظارش را داشت و اگر برای حمایت مادرش نبود شاید از مدت ها پیش دست می کشید. وی در مصاحبه ای گفت: “من می گفتم، این کار را رها می کنم، وحشتناک است، ترسناک است. ولی او [مادرش] می گفت صبر کن دست کم تا آخر سال. هنوز برای تسلیم شدن زوده! و ۳ هفته بعد پیشنهاد بازی در سریال The Office را دریافت کردم.”

بازیگران معروف هالیوود که شجاعانه ماجرای بی کاری شان را تعریف کردندجان کراسینسکی بازیگر مشهور

الیزابت گیلیس

لیز گیلیس بازیگر و خواننده هالیوودی بعد بازی و ظاهر شدن در شبکه تلویزیونی نیکلودئون ایده خاصی نسبت به ادامه کارش داشت. وی در گفتگویی گفت: “من با خودم فکر کردم، خیلی خوبه، حالا دیگر همه به من پیشنهاد کاری زیادی می دهند و فقط باید کنار تلفن بنشینم و جوابگو باشم.” ولی مطمئنا به این سادگی که امیدوار بود پیش نرفت و مجبور شد مدتی را برای گرفتن نقش صبر کند.

الیزابت گیلیسبازیگر و خواننده الیزابت گیلیس

پل راد

این بازیگر در حال حاضر یکی از با تجربه ترین بازیگران معروف هالیوود است و به گزارش پرشین وی از جمله بازیگرانی است که در نقش های مختلفی ظاهر می شود ولی او همیشه موفق نبود. او در یکی از مصاحبه هایش داستانی از روزهای سختش تعریف کرده و گفت: “مبلمان و اسباب و اثاثیه زیادی نداشتم و یک تشک را در بین چیزهایی که مردم دور انداخته بودند پیدا کردم و با خود فکر کردم: “چه خوب، تشک مجانی. ” آن را با خودم به اتاقم بردم و روی آن خوابیدم و صبح روز بعد بدنم پر از جوش های قرمز شد.”

پل رادبازیگر مشهور هالیوودی پل راد

بازیگران معروف هالیوود : گل گادوت

این بازیگر معروف زمانی نزیک بود حتی به دلیل رد شدن های متعددش از نقش ها به طور کلی دست از بازیگری بکشد. وی می گوید: ” به جایی رسیدم که دیگر نمی خواستم بازیگری را ادامه دهم، با خودم گفتم: چرا دارم این کار و میکنم؟ نه شنیدن بارها و بارها، با خودم گفتم، اصلا برای چه کاری خوبی؟ و درست در همان زمان ها پیشنهاد بازی در فیلم معروف “واندر وُمن” (زن شگفت انگیز) را دریافت کردم.”

گل گادوتگل گادوت بازیگر فیلم زن شگفت انگیز

جسیکا آلبا

جسیکا آلبا از دیگر بازیگران معروف هالیوود که از پدری مکزیکی – امریکایی است در یکی از گفتگوهای خود افشا کرد در اوایل شروع حرفه بازیگری با گرفتن نقش دست و پنجه نرم می کرد: “آنها مرا از لحاظ قومیت درک نمی کردند و برای غیرمتعارف بودن ظاهرم، رد می شدم.” ولی آلبا تصمیم گرفت بازی را تغییر دهد و با خود گفت: “پس من بیشتر مصمم شدم تبدیل به یکی از بازیگران تراز اول شوم تا نشان دهم دخترهای شبیه من هم می توانند در نقش های اول ظاهر شوند.”

جسیکا آلباجسیکا آلبا بازیگر و تاجر هالیوودی

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: brightside

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس