دلنوشته غم انگیز فاطمه گودرزی برای بهترین دوستش نسرین مقانلو

تاریخ نشر :سه‌شنبه 04 اکتبر 2022 اشتراک:
دلنوشته غم انگیز فاطمه گودرزی برای بهترین دوستش نسرین مقانلو اخبار گوناگون
خانم گودرزی و مقانلو از بانوان هنرمند ایرانی هستند که دوستی دیرینه ای دارند. دلنوشته غم انگیز فاطمه گودرزی برای بهترین دوستش نسرین مقانلو را در ادامه ببینید.

اتفاق بسیار تلخی که برای نسرین مقانلو رخ داد و از دست دادن پسرش که تازه شمع های ۲۶ سالگی را فوت کرده بود باعث شد همکارانش با او همدردی کنند. دلنوشته برای نسرین مقانلو برای غم از دست دادن پسر جوانش را در پرشین وی ببینید.

دلنوشته برای نسرین مقانلو

دلنوشته غم انگیز فاطمه گودرزی برای بهترین دوستش نسرین مقانلو

دلنوشته غم انگیز فاطمه گودرزی برای بهترین دوستش نسرین مقانلودلنوشته غم انگیز فاطمه گودرزی برای بهترین دوستش نسرین مقانلو

از دست دادن عزیزان بخشی از وجود ما در طول عمر در طول عمر است . وقتی فرد عزیزی را از دست می دهیم با سوگ پاسخ می دهیم . مرگ های ناگهانی ، خشونت آمیز، و غیرقابل توجیه ؛ از دست دادن فرزند ؛ مرگی که فرد داغدیده احساس می کند می توانسته از آن جلوگیری کند ؛ یا رابطه متزلزل یا وابسته با متوفی ، غلبه کردن بر فقدان را برای افراد داغدیده مشکل تر می کند .

ارشیا خلیلیاننسرین مقانلو و پسرش ارشیا

در این موارد ، گاهی درمان سوگ یا مشاوره فردی با یک متخصص مفید است .  روش سودمند برای بزرگسالان این است که به آن ها کمک شود تا در تجربه سوگ معنی بیابند . روش هایی برای برطرف کردن سوگ بعد از مرگ فردی عزیز معمولاً افراد را ترغیب می کنند تا از شبکه اجتماعی موجود خود کمک بگیرند .

واکنش والدین به مرگ فرزند

واکنش والدین به مرگ فرزند چه مرگ بچه غیرمنتظره باشد چه قابل پیش بینی بوده باشد ، سخت ترین فقدانی است که پدر یا مادر می تواند با آن روبه رو شود . مرگ فرزندان مشکلات سوگ خاصی را به وجود می آورند . زیرا فرزندان تداوم احساس های والدین نسبت به خودشان هستند چون نشانه امیدها ، آرزوها و احساس فناناپذیری والدین هستند . هم چنین چون فرزندان به والدین خود وابسته هستند ، و آن ها را به شیوه بسیار خشنود کننده ای تحسین و از آن ها قدردانی می کنند منبع بی همتای عشق و محبت هستند . سرانجام این که مرگ فرزند غیرطبیعی است : انتظار نمی رود که فرزندان قبل از والدین خود بمیرند .

ارشیا خلیلیانمرگ نا به هنگام پسر خانم بازیگر

والدینی که فرزندی را از دست داده اند اغلب می گویند که تا سال ها بعد شدیداً پریشان بوده و بارها در فکر عزیز از دست رفته خود بوده اند . احساس گناه زنده بودن پس از مرگ فرزند ، حتی زمانی که والدین “دانش” بیشتری داشته باشند ، غالباً بار سنگینی می شود . مثلاً روانشناسی که می دانست سرطان دختر او ارثی نبود با این حال به درمانگر گفت ژن های او باعث شدند که سرطان بگیرد . من این ژن ها را به او دادم . بنابراین من دخترم را کشتم . یا مادری که در قسمت رادیولوژی کار می کرد به خاطر مرگ دختر خود در اثر سرطان خون مدام خود را سرزنش می کرد .

هرچند گاهی مرگ فرزند به قطع زندگی زناشویی منجر می شود ، اما این اتفاق فقط زمانی روی می دهد که رابطه از قبل رضایت بخش نبوده باشد . اگر والدین بتوانند سیستم خانواده را تجدید سازمان کنند و با توجه بیشتر به سایر فرزندان و مشغولیت ها ، معنی تازه ای به زندگی خود بدهند ، نتیجه آن می تواند تعهد خانوادگی محکم تر و رشد شخصی باشد .

اینستاگرام ـ فیلیا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس