اقدام جنجالی علی کریمی با یک استوری در اینستاگرام خبرساز شد

تاریخ نشر :دوشنبه 21 نوامبر 2022 اشتراک:
اقدام جنجالی علی کریمی اخبار گوناگون
علی کریمی نامی است که این روزها به دلیل توییت ها و استوری های تندی که می گذارد بسیار حاشیه ساز شده است و برخی او را لیدر و برخی او را قهرمان اتفاقات اخیر می شناسند.

اقدامات غیرکارشناسانه در روزهای پرالتهاب کشور می تواند باعث از دست رفتن جوانان مستعد دیگری شود که هر کدام با رویای شیرین به کام مرگ کشیده شده اند. علی کریمی از جمله کسانی است که صحبت ها و استوری هایش تاثیر زیادی بر معترضین داشته است. اقدام جنجالی علی کریمی را در پرشین وی ببینید.

اقدام جنجالی علی کریمی

علی کریمی در صفحه اینستاگرام خود اقدام به بازنشر پیامی کرد که در آن خواسته شده بود تا به خودروهای شخصی که به آن مشکوک می‌شوند- حمله کنند.

اقدام جدید علی کریمی در اینستاگرام خبرساز شد

اقدام جدید علی کریمی در اینستاگرام خبرساز شد اقدام جدید علی کریمی در اینستاگرام خبرساز شد

«کیان پیرفلک» کودک ۹ ساله اهل ایذه، شامگاه روز چهارشنه ۲۵ آبان ماه ۱۴۰۱ در جریان حمله مسلحانه در این شهر، و بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید.این اتفاق در حالی رخ داد که به گفته شاهدان، این کودک به همراه خانواده‌اش در خودروی شخصی‌شان در حال عبور از محل آشوب بودند که به سمت ماشین آنها تیراندازی شده و این تیراندازی موجب شهادت کیان ۹ ساله و مجروحیت پدرش می‌شود.

شهرستان ایذه در روزهای اخیر شاهد بروز برخی ناآرامی‌ها بوده است. علی کریمی از جمله این افراد است که چند روز قبل در صفحه اینستاگرام خود، اظهارات یکی از اکانت‌های اصلی در تشویق مردم به اقدامات مسلحانه را باز نشر کرده که در آن مشخصا دستور حمله به خودروهای شخصی داده شده است.

علی کریمیعلی کریمی

ستاره یاغی

کریمی فوتبالیست سرکشی بود و همین روحیه باعث شد که با خیلی‌ها کنار نیاید. در پرسپولیس، الاهلی امارت، بایرن مونیخ، استیل آذین و حتی در تیم ملی. انتقادات تند و تیز و مواضع او نسبت به فدراسیون فوتبال به مناظره تلویزیونی پر سر و صدای او با محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال، منتهی شد.

ستاره یاغیستاره یاغی

او حتی کاندید ریاست فدراسیون فوتبال شد اما نتوانست به لابی‌ها وارد شود. روحیه سرکش و مواضع انتقادی او در شبکه‌های اجتماعی به حوزه فوتبال محدود نماند. او درباره بسیاری از مسائل اجتماعی و سیاسی موضع می‌گیرد. اظهارنظر درباره مسائل مختلف حق شهروندی اوست. همچنان که نمی‌توان شهروندان عادی را از اظهار نظر و ابراز عقیده محدود کرد.

اما اظهار نظر علی کریمی درباره هزینه برای نذری در ایام محرم جنجال به پا کرد. کریمی در استوری اینستاگرام نوشته بود: «میلیاردها تومان خرج می‌کنیم نذری بدهیم و در پایان… آرزوی شفای بیماران را داریم که برای نداشتن پول درمان می‌میرد.»

اینستاگرام ـ تسنیم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس