اجرای سوزناک سالار عقیلی برای شهید کیان پیرفلک کودک ۱۰ ساله

تاریخ نشر :یکشنبه 20 نوامبر 2022 اشتراک:
اجرای سوزناک سالار عقیلی برای شهید کیان پیرفلک کودک 10 ساله اخبار گوناگون
حادثه تلخی که برای کودک ایذه ای رخ داد دل انسان های زیادی را به درد آورد. هنرمندان و افراد زیادی نسبت به مرگ کیان 9 ساله واکنش نشان دادند و چند خواننده مانند علیرضا عصار و سالار عقیلی هم برای او خواندند.

سالار عقیلی خواننده مشهور کشورمان که پسری هم سن و سال کیان دارد از حادثه تلخی که برای پسر ۹ ساله ایذه ای رخ داد بسیار متاثر شد و قطعه ای سوزناک را تقدیم روح کیان پیر فلک کرد. اجرا برای کیان پیرفلک توسط سالار عقیلی را در پرشین وی ببینید.

اجرا برای کیان پیرفلک

اجرای ‎سالار عقیلی برای گرامیداشت ‎کیان پیرفلک را ببینید. کیان پیرفلک، پسر ۹ ساله ای بود که در ناآرامی های اخیر شهرستان ایذه، به ضرب گلوله کشته شد.

اجرای ‎سالار عقیلی برای گرامیداشت ‎کیان پیرفلک

اجرای ‎سالار عقیلی برای گرامیداشت ‎کیان پیرفلکاجرای ‎سالار عقیلی برای گرامیداشت ‎کیان پیرفلک

تصویری از حضور همکلاسی‌های کیان پیرفلک، کودک ۹ساله ایذه‌ای بر سر مزارش که در شبکه‌های اجتماعی پربازدید شده را منتشر کرد.

تصویری از حضور همکلاسی‌های کیان پیرفلکتصویری از حضور همکلاسی‌های کیان پیرفلک

 کیان پیرفلک، کودک ۹ساله در حوادث تلخ ایذه جان باخت

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: مقرر شده ‌مدرسه فرهنگیان ۲ که محل تحصیل شهید کیان پیرفلک بوده ‌به نام این شهید نامگذاری ‌شود.

 کیان پیرفلک، کودک ۹ساله در حوادث تلخ ایذه جان باختکیان پیرفلک، کودک ۹ساله در حوادث تلخ ایذه جان باخت

مسعود حمیدی‌نژاد اظهار داشت: به نمایندگی از وزیر آموزش و پرورش امروز در ایذه حضور یافته و با خانواده‌های شهدای دانش‌آموز ایذه، و نیز بازدید از مدرسه شهید سپهرمقصودی و هم از مدرسه فرهنگیان ۲ مدرسه شهیدکیان پیرفلک، دیدار و گفت و گو با معلمان و همکلاسی‌های شهید پیرفلک داشتیم.

وی با اشاره به حضور در مدرسه کیان پیرفلک در ایذه افزود: مقرر شده ‌مدرسه فرهنگیان ۲ که محل تحصیل شهید کیان پیرفلک بوده ‌به نام این شهید نامگذاری ‌شود. حمیدی‌نژاد افزود: باتوجه به علاقه کیان به کارهای دست ساز و روباتیک مقرر شد جشنواره دست سازه‌های دانش‌آموزی گرامیداشت این شهید در شهرستان ایذه مقطع ابتدایی از ۱ تا ۲۵ آذرماه برگزار شود.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به دیدار و گفت وگو با مادر شهید کیان پیرفلک گفت: مادر این شهید همکار فرهنگی ما هستند. من با همکارهای این مادر شهید صبحت کردم همه‌ی همکاران این مادرشهید معتقد بودند مادر شهید کیان پیرفلک معلم دلسوزی است.وی در ادامه گفت: مادر شهید کیان پیرفلک بیان کردند گوشی همراهشان در دستشان نیست و برخی‌ها دارند از اسم من سواستفاده می‌کنند.

حمیدی نژاد در ادامه به صبحت‌های خود با مادرشهیدکیان پیرفلک اشاره کرد و گفت: این مادر شهید گفتند من کیان را شهید ملی می‌دانم. وی گفت: در منطقه شهید مقصودی با توجه به تراکم جمعیت و شرایط دانش‌آموزان قول پیگیری داده شد تا در اولین فرصت مدرسه‌ای به نام شهید مقصودی کلنگ‌زنی کنیم.

تسنیم‌ـ رویداد ۲۴

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس