تغییر چهره ساقی زینتی قبل و بعد از گریم سریال پس از باران

تاریخ نشر :شنبه 12 نوامبر 2022 اشتراک:
تغییر چهره ساقی زینتی قبل و بعد از گریم سریال پس از باران اخبار گوناگون
ساقی زینتی بازیگر سریال های پر مخاطبی بوده است اگر چه او در نقش کلفت کنجکاو سریال پس از باران بسیار مورد توجه قرار گرفت اما در سریال شهرزاد به دلیل نوع شخصیت پردازی بسیار محبوب شد.

سریال های پر مخاطب شهرزاد و پس از باران از مشهور ترین آثار کارنامه ساقی زینتی بازیگر توانمند ایرانی هستند که در نقش هایی که بازی می کند بارها توانایی خود را اثبات کرده است. او در کارنامه اش چند اثر کمدی نیز دارد که بسیار پر مخاطب بوده اند. گریم بازیگر پس از باران را قبل و بعد از این سریال را در پرشین وی ببینید.

گریم بازیگر پس از باران

شهرت او با سریال پس از باران در سال ۱۳۷۹ به کارگردانی سعید سلطانی شروع شد او در این مجموعه ۳۷ قسمتی در نقش توران ایفای نقش کرد.

تغییر چهره ساقی زینتی قبل و بعد از گریم سریال پس از بارانتغییر چهره ساقی زینتی قبل و بعد از گریم سریال پس از باران

ساقی زینتی سال‌ها است که در انواع و اقسام آثارسینمایی و تئاتری نقش زنان ایرانی را با استفاده از لهجه‌های گوناگون به‌خصوص شمالی ایفا می‌کند و یک کمدین بالفطره است و با کارگردان‌هایی مثل سعید سلطانی ،رضا عطاران ، ابراهیم معیری و سیروس مقدم کارکرده است . اشیا ازآنچه … ، انارهای نارس ، شهرزاد، آقا و خانم سنگی ازجمله کارهای مهم کارنامه بازیگری زینتی هستند.

تغییر چهره ساقی زینتی قبل و بعد از گریم سریال پس از بارانتغییر چهره ساقی زینتی

ساقی زینتی: به دلیل لو دادن پایان سریال « شهرزاد » ۲ سال بیکار شدم!

بازیگر سریال «شهرزاد» درباره دلیل کم کار شدن خود در عرصه بازیگری اذعان کرد: حواشی سریال شهرزاد زندگی مرا نابود کرد، به نوعی مشکلاتی که بعد از انتشار مصاحبه ای از من درباره قسمت‌های پایانی شهرزاد هیچ وقت پایان نیافت و همچنان هم ادامه دارد. این سریال کلا در فصل اول بیست و یک قسمت داشت و به من اتهام زده شده که قسمت بیست و ششم را لو داده‌ام در صورتی که اینگونه نبود، بعد از آن اتفاقات هیچکس حرف مرا باور نکرد، حتی گفتند که سریال را «علی نصیریان» و «ابوالفضل پورعرب» لو داده‌اند اما کسی زورش به آنها نمی رسید و همه چیز بر سر من خراب شد.

تغییر چهره ساقی زینتی قبل و بعد از گریم سریال پس از بارانساقی زینتی

بازیگر سریال «شکوه یک زندگی» پیرامون بازگشت خود به عرصه بازیگری ادامه داد: در آن زمان همه فکر می‌کردند که سر هر پروژه‌ای بروم داستان را لو خواهم داد، هیچکس به من کار نمی‌داد و برخوردهای بسیار بدی با من صورت گرفت اما من همه را به خدا واگذار می‌کنم، من کاری نکردم که بخواهم شرمنده آن باشم.

وی در همین رابطه تاکید کرد: آن اتفاقات و هجمه های سریال شهرزاد باعث شد تا دو سال هیچ پیشنهادی به من نشود، باز خدا را شکر می‌کنم بعد از آن بار دیگر به من اعتماد شد، اما باور کنید که دیگر جرات نمی‌کردم با هیچکس در مورد کارهایم حرف بزنم و هیچ وقت هم مصاحبه نکردم.

زینتی با اشاره به تاثیر زیاد حواشی سریال «شهرزاد» بر زندگی خود اذعان کرد: سریال شهرزاد سرنوشت مرا عوض کرد و همه چیزم رو به نابودی رفت، حرف‌هایی که درباره لو دادن پایان داستان شهرزاد به من نسبت دادند بچه گانه بود زیرا من حرفه‌ای این کار بودم و می‌دانستم که چطور باید در یک پروژه حضور یافت و چه رفتاری داشت.

این بازیگر تلویزیون درباره کاهش تولید آثار بومی در تلویزیون خاطرنشان کرد: از نظر من تهیه کنندگان باید برای ساخت این دسته از آثار ریسک کنند، همانطور که پایتخت و «نون خ» در این زمینه موفق بودند من شک ندارم که ساخت آثاری بومی و محلی می تواند نفس تازه‌ای به تولیدات بدهد.

اینستاگرام ـ منظوم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس