دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

دیدار ایوانکا ترامپ با امباپه فوق ستاره جهان فوتبال در قطر

تاریخ نشر :دوشنبه 28 نوامبر 2022 اشتراک:
ایوانکا ترامپ در قطر اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از ایوانکا ترامپ در قطر را برای شما قرار می دهیم که در کنار امباپه فوتبالیست مشهور عکس گرفته است

ایوانکا ترامپ دختر معروف دونالد ترامپ جنجالی است که در دوران ریاست جمهوری پدرش در کنار او حضور داشت. امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از ایوانکا ترامپ در قطر را برای شما قرار دهیم که به همراه خانواده اش برای تماشای مسابقات جام جهانی حضور پیدا کرده است

ایوانکا ترامپ در قطر

ایوانکا ترامپ این روزها در کشور قطر حضور دارد با ستاره تیم ملی فرانسه ملاقات کرد.ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا که برای تماشای بازی‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر راهی این کشور شده، شب گذشته بازی فرانسه و دانمارک را تماشا کرد.

او پس از بازی با کیلیان امباپه، مهاجم خروس‌ها دیدار داشت و عکس یادگاری هم با او گرفت.

امباپه در این دیدار هر دو گل فرانسه را به ثمر رساند و در این دوره از رقابت‌ها سه‌گله شد. او در مجموع ۷ بار در جام جهانی موفق به گلزنی شده است.

ایوانکا ترامپ در قطرعکس ایوانکا ترامپ در قطر
ایوانکا ترامپ در قطرعکس ایوانکا ترامپ در قطر
دختر رئیس جمهور سابق آمریکادختر رئیس جمهور سابق آمریکا

چرا ایوانکاترامپ برای انتخابات ۲۰۲۴ از پدرش حمایت نمی‌کند؟

نشریه گاردین در گزارشی، به موضوع حضور نداشتن ایوانکا ترامپ در کنار پدرش برای مبارزات دوره بعدی انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات متحده در سال ۲۰۲۴ پرداخت.

دختر اول رئیس‌جمهوری سابق آمریکا به‌صراحت گفت که با وجود اعلام نامزدی پدرش برای رقابت‌های انتخاباتی، قصد ندارد در مسیر این مبارزه به او بپیوندد. پس از اعلام رسمی دونالد ترامپ مبنی بر ورود به رقابت انتخاباتی ریاست‌جمهوری سال ۲۰۲۴ آمریکا،‌ ایوانکا در بیانیه‌ای گفت: «پدرم را بسیار دوست دارم؛ اما این بار ترجیح می‌دهم فرزندانم و زندگی خصوصی‌ام را در اولویت قرار دهم؛ بنابراین قصد ندارم وارد سیاست شوم.»

رئیس جمهور سابق آمریکارئیس جمهور سابق آمریکا

گاردین با این مقدمه، ادامه می‌دهد: «هفته گذشته، زمانی که دونالد ترامپ در کنار برخی از اعضای خانواده‌ خود از عمارت مارالاگو، به طور رسمی از تصمیمش برای حضور در انتخابات بعدی آمریکا سخن گفت، جای خالی ایوانکا آشکارا احساس می‌شد. دختر بزرگ ترامپ در شرایطی هنگام اعلام این تصمیم مهم کنار پدرش حضور نداشت که همسرش، جارد کوشنر، در این مراسم حاضر بود. شنیده‌ها از این حکایت دارد که رئیس‌جمهوری سابق آمریکا از اینکه ایوانکا تصمیم گرفته است از سیاست فاصله بگیرد، خوشحال نیست.

با اشاره به کارآفرین بودن ایوانکای ۴۱ ساله، احتمال دارد او به دلیل نگرانی برای تلاش‌هایی که به منظور پیشبرد نشان تجاری شخصی خود انجام داده است، چنین تصمیمی گرفته باشد.

در شرایطی که مشخص نیست آیا این بار هم شانس دونالد ترامپ
برای ورود به عرصه سیاست بالا باشد، ایوانکا نمی‌خواهد خطر این
حضور سیاسی را بپذیرد و ترجیح می‌دهد با حفظ فاصله،
جایگاهی را که برای خود به دست آورده است، حفظ کند.

همشهری آنلاین و خبرآنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس