دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

پیشنهاد جالب مهربان بانو به گلنار در گیل دخت که پر بیننده شد

تاریخ نشر :دوشنبه 28 نوامبر 2022 اشتراک:
گلنار در گیلدخت اخبار گوناگون
در این ویدئو سکانسی از بازی مهربان بانو و گلنار در گیلدخت را مشاهده می کنید که پیشنهاد جالبی به او می دهد

سریال گیلدخت روایت یک عشق و عاشقی تاریخی است که ماجرای جالبی دارد. میترا رفیع بازیگر نقش اصلی این سریال است. امروز در پرشین وی می خواهیم سکانسی از بازی گلنار در گیلدخت را برای شما قرار دهیم که شقایق فراهانی پیشنهاد جالبی به او می دهد

پیشنهاد به گلنار در گیلدخت

سکانسی از بازی شقایق فراهانی بازیگر سریال گیلدخت مورد توجه مخاطبان سریال های تاریخی تلویزیون قرار گرفت.

همزمان با پخش سریال تاریخی گیلدخت به کارگردانی مجید اسماعیلی، سکانسی از بازی شقایق فراهانی (مهربان بانو) و میترا رفیع (گلنار) و دیالوگ این دو زن پربازدید شده است.

روایت این مجموعه تاریخی درباره عشق نافرجام گلنار و اسماعیل؛ عاشق و معشوقی است که اگر هزار دلیل برای رفتن داشته باشند یک بهانه برای ماندن پیدا می‌کنند و…

سریال «گیل‌دخت» از ۱۹ آبان‌ ۱۴۰۱ پخش خود را از شبکه یک سیما آغاز کرده و تا اواخر بهار سال ۱۴۰۲ روی آنتن خواهد بود.

ویدئویی از بازی شقایق فراهانی در گیل دخت

 ماجرای گیلدخت چیست

قصه سریال گیلدخت با محور عشق گلنار به اسماعیل پیش می‌رود. گلنار دختر تقی خان اسـت و از خانواده‌ای متمول. اســماعیل اما یک تفنگچی زبردســت است و از خانوادهای معمولی. کشمکش اصلی دو قسمت ابتدایی، همین شــرح دلدادگی بوده. مشابه این داسـتان را بارها در رمان‌ها و سریال‌ها دیده‌ایم. حتی موقعیت اجتماعی، رفتار و عشــق گلنار به نوعی یادآور شــخصیت محبوبه رمان «بامداد خمار» اســت که از قضا آن هم در دوران قاجار روایت می‌شد.

گلنار در گیلدختعکس گلنار در گیلدخت

با این حال مخاطب ایرانی همچنان‌ قصه‌های پر سـوز و گداز را دوسـت دارد و سـازندگان «گیلدخت» از این قالب برای پیشبرد داستان بهره برده‌اند. در دو قسمت ابتدایی، برخی شخصیت‌های دیگر هم رونمایی شــدند؛ از جمله پدر و مادر گلنار و سرآشپز خاصه خانوادگی‌شان.

گلنار در گیلدختسریال گیلدخت

به طور کلی «گیل‌دخت» در یک تقلید خیلی ظاهری و سطحی از درام‌های تاریخی کره‌ای، سعی کرده با بردن ما به درون مطبخ خان و نشان دادن غذا‌های خوش آب و رنگ و فرایند تهیۀ آن‌ها، حال و هوایی مفرح نیز ایجاد کند، اما ماجرا‌های مطبخ فعلا نه ارتباط قابل درکی با ماجرای اصلی دارند و نه به خودی خودشان نکتۀ قابل توجه و جالبی ارائه می‌کنند.

همشهری آنلاین و صفحه اقتصاد

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس