چهارشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

جشن عروسی احساسی و معنادار با چشمان بسته داماد و مهمان ها

تاریخ نشر :جمعه 29 سپتامبر 2023 اشتراک:
جشن عروسی احساسی اخبار گوناگون
تصاویری جالب از یک جشن عروسی متفاوت و خاص را ببینید که در آن عروس به شکل معناداری از داماد و مهمانان حاضر درخواست کرد هنگام ورود او به مراسم چشم بند به چشم داشته باشند.

زن جوانی اهل انگلستان به تازگی برای برگزاری مراسم عروسی خود به شیوه ای خاص و معنادار مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. جزئیات بیشتر از این جشن عروسی احساسی را بخوانید.

جشن عروسی احساسی

این عروس خانم به نام لوسی ادواردز نه تنها از همسر آینده اش بلکه از دوستان و خویشاوندان نزدیکش در عروسی درخواست کرد به گزارش پرشین وی هنگام وارد شدن او به مراسم عروسی چشم بند زده و در تاریکی مطلق شاهد ازدواج او باشند.

لوسی در نوجوانی و در ۱۷ سالگی به دلیل یک وضعیت ژنتیکی به نام “incontinentia pigmenti” دچار نوعی اختلال بینایی شد و بینایی اش را از دست داد. در روز عروسی لحظه احساسی دیدار او با شوهر آینده اش به نام “اولی” و همچنین مهمانانی که همگی چشم بند دارند در یک ویدیو ثبت شد. آنها بدین شکل توانستند تنها برای مدت کوتاهی وارد دنیای لوسی شده و دنیا را از نگاه او دیده و سبک زندگی او را درک کنند.

جشن عروسی احساسیعروس زیبا در جشن عروسی احساسی اش

عروس ۲۷ ساله با یک دست لباس عروس، تور سفید زیبا و دسته گل، ازدواج خود را با همسرش اولی در یک مراسم عروسی کوچک و صمیمانه در باغ گیاهشناسی کیو در لندن جشن گرفت.

طبق تصاویر برگرفته از ویدیو این عروسی، عروس پس از پیاده شدن از تاکسی سفید به همراه خانواده و ساقدوش هایش که او را برای حضور در مراسم عقد همراهی می کردند، به سمت محراب حرکت کرد. سگ راهنما و وفادارش به نام خانم مولی که با لباس سفید و گل های سفید تزئین شده بود نیز در کنار صاحبش دیده می شد.

عروس و پدرشعروس و پدرش و دیگر مهمانان با چشمان بسته

در پس زمینه این جشن عروسی احساسی ، آهنگ چنگ نواخته می شد و پیام معناداری نیز به ویدیو ضمیمه شده بود: “از همسر و مهمانان بینایم خواستم هنگام ورودم به محراب عقد چشم بند بزنند. این واکنش آنها در لحظه ایست که خود را جای من گذاشتند.”

دیدار عاشقانه عروس و داماد

در ویدیو عروس به همراه پدرش به سمت محراب و جایی که همسر آینده اش در انتظار ایستاده بود راهی شد و داماد نیز با لبخند و چشمانی اشک آلود و احساسی با عروس دیدار کرد و به آرامی با چشمان بسته لباس عروس را لمس کرد تا به گزارش پرشین وی به همان شیوه لمسی لباس عروس را ببیند، درست به همان شکلی که خود لوسی لباسش را درک کرده و می بیند.

سگ عروس نابیناسگ راهنمای عروس نابینا

سپس مهمانان به ترتیب شروع به برداشتن چشم بندهای خود کرده و همگی با لبخند عروس را برای چنین ایده ای درک و تحسین کردند. ولی داماد تصمیم گرفت چشم بند خود را برندارد و در طول مراسم نیز اشک از صورتش جاری بود.

ویدیو این جشن عروسی احساسی فورا توجه های زیادی را در شبکه اجتماعی جلب کرد و پس از انتشار در مدت بسیار کوتاهی بیش از ۳۰۰،۰۰۰ لایک و هزاران کامت دریافت کرد.

داماد با چشم های بستهلحظه دیدار عروس با داماد چشم بسته

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: brightside

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس