چهارشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

صحبت های همسر مرحوم آرش میراحمدی در مراسم شب هفت بر مزارش

تاریخ نشر :جمعه 29 سپتامبر 2023 اشتراک:
مراسم شب هفت آرش میراحمدی اخبار گوناگون
حدود یک هفته پیش ارش میر احمدی بازیگر مشهور و مطرح کشورمان درگذشت. او با بازی در سریال های خنده بازارو محله گل و بلبل و چند سریال طنز دیگر در میان مردم کشورمان محبوب شده بود.

سرطان عمر بازیگر خوب و توانمند طنز کشورمان را کوتاه کرد و در حالیکه بسیاری از دوستان و اشنایان ارش دعا می کردند بهبود یابد او دارفانی را وداع گفت و به روزهای سخت بیماری اش پایان داد. مراسم تشیییع او با حضور هنرمندان زیادی برگزار شد که همگی با چهره هایی غم بار از درگذشت او متاثر شده بودند. همسرش برای مراسم چهلم او تصمیم دارد با انجام یک کار خیر و خدا پسندانه روح مرحوم را شادتر گرداند. مراسم شب هفت آرش میراحمدی را در پرشین وی ببینید.

مراسم شب هفت آرش میراحمدی

همسر آرش میراحمدی، بازیگر فقید تلویزیون با انتشار ویدئویی جدید از مزار همسرش تصمیم خود را درباره مراسم چهلم این هنرمند که به تازگی بر اثر بیماری درگذشت را اعلام کرد.

همسر مرحوم میر احمدی گفت :

* آرش در قطعه ۸۸ بهشت زهرا خوابیده لطفا برامون دعا کنید و از خدا برامون آرزوی صبر کنید … امروز روز هفتم آرش هست و ما تصمیم گرفتیم یک زندانی به نیت آرش آزاد کنیم …و روز چهلمش هم میخواهیم مراسم نگیریم و یک زندانی دیگه به نیت آرش آزاد کنیم.

ممنون از همه ی مهربانان… تمام دوستان نازنین که حواسشون به آرش بود…… همیشه سلامت باشید .. ممنونم از . پرستو گلستانی و آقایان مجید میرزایی. سعید آقاخانی.حمید کاویانی . علی وطن‌دوست. شاهین رمضانی . رضاخسروزاد . اسلام امیری و . مریم . سمیه و آیلین میراحمدی . ژیلا نظم ده و شیوا امین پور . مسعود منتشری حجت صدفی . علی سیف . سحر استاد.مژگان میرزایی

همسر مرحوم میر احمدی

عزاداری همسر میر احمدی عزاداری همسر میر احمدی
همسر مرحوم میر احمدی 
همسر مرحوم میر احمدی
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس