چهارشنبه, ۱۵ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

کاهش وزن شدید فخریه اوجن بازیگر ترکیه بعد از دومین زایمانش

تاریخ نشر :جمعه 29 سپتامبر 2023 اشتراک:
کاهش وزن فخریه اوجن اخبار گوناگون
فخریه اوجن بازیگر خوش استایلی است که بعد از ازدواجش با یکی از جذاب ترین بازیگران مرد ترکیه صاحب دو فرزند شد. این هنرمند توانست با ازدواج با بازیگر نقش بالی خان در سریال حریم سلطان به شدت محبوب شود.

هنرمندان علاقه بسیار زیادی به داشتن فرزند دارند و برخی نیز به دلیل مشکلات افزایش وزن و زایمان از این خواسته قلبی خود دست می شکند. با این حال این روزها روش های کاهش وزن بسیاری وجود دارد که حتی بسیاری از خانم ها بعد از زایمان به استایلی به مراتب زیباتر از زایمانشان می رسند. هنرمند ترک که دو زایمان تقریبا نزدیک به هم داشت این روزها با کاهش وزن بسیار زیادی همراه بوده است. کاهش وزن فخریه اوجن را در پرشین وی ببینید.

کاهش وزن فخریه اوجن

کاهش وزن شدید فخریه اوجن بازیگر ترکیه بعد از دومین زایمانش

کاهش وزن شدید فخریه اوجن بازیگر ترکیه بعد از دومین زایمانشکاهش وزن شدید فخریه بازیگر ترکیه بعد از دومین زایمانش

همسر بازیگر بوراک اوزچیویت

فخریه درباره آشنایی‌اش با بوراک گفته است: ما نخستین بار همدیگر را سر صحنه فیلمبرداری سریال حریم سلطان دیدیم، من برای تست یکی از نقش‌ها رفتم بود و گروه مشغول فیلمبرداری یکی از سکانس‌هایی بود که بوراک در آن بازی می‌کرد.

من آنجا بوراک را از نزدیک دیدم و با هم یک احوال پرسی مختصر هم داشتیم.

همسر بازیگر بوراک اوزچیویتهمسر بازیگر بوراک اوزچیویت

فخریه درباره ازدواج خود با بوراک گفته است: ما تفریجات مشترک زیادی داریم، چون علایق مشترکمان زیاد است. از فیلم دیدن و ورزش کردن گرفته تا مسافرت و خرید کردن، جالب ترین تفریح ما رفتن به شهربازی است.

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس