جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

استایل شیک لیلا حاتمی و پسرش در اختتامیه فستیوال فیلم ونیز

تاریخ نشر :یکشنبه 11 سپتامبر 2022 اشتراک:
لیلا حاتمی و پسرش اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از لیلا حاتمی و پسرش را در جشنواره فیلم ونیز مشاهده می کنید که با استایل متفاوتی در اختتامیه حضور پیدا کردند

لیلا حاتمی بازیگر جوان ایرانی است که امسال در جشنواره فیلم ونیز به عنوان داور حضور پیدا کرد. روز گذشته این جشنواره به اتمام رسید و برندگان خود را شناخت . در ادامه در پرشین وی می خواهیم تصاویری از لیلا حاتمی و پسرش را برای شما قرار دهیم

استایل لیلا حاتمی و پسرش

لیلا حاتمی در اختتامیه جشنواره فیلم ونیز

لیلا حاتمی و پسرشاستایل لیلا حاتمی و پسرش
لیلا حاتمی و پسرشلیلا حاتمی

هومن سیدی و محسن تنابنده جوایز افق های جشنواره ونیز را گرفتند

محسن تنابنده برای بازی در فیلم «جنگ جهانی سوم» و هومن سیدی برای کارگردانی این فیلم،به ترتیب موفق به کسب جایزه بهترین بازیگری مرد و بهترین فیلم بخش افق‌های جشنواره ونیز شدند.

مراسم اختتامیه هفتاد و نهمین جشنواره فیلم ونیز شامگاه ۱۹ شهریور ماه در ونیز ایتالیا برگزار شد و محسن تنابنده برای بازی در فیلم «جنگ جهانی سوم» ساخته هومن سیدی موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر مرد بخش افق‌های ونیز شد.

محسن تنابنده این جایزه را به همسرش که در زمان فیلمبرداری فیلم باردار بوده و در عین حال باید از بچه دیگرشان نیز مراقبت می کرده است ، تقدیم کرد.

محسن تنابندهمحسن تنابنده

او همچنین جایزه اش را به تمام جامعه کارگران ایران ( که می تواند زندگی شأن شبیه کاراکتر کارگر این فیلم باشد ) تقدیم کرد.

محسن تنابنده که با همراهی محمد اطبایی پخش کننده فیلم روی صحنه حاضر شده بود،در عین حال از گرفتن این جایزه ابراز خرسندی کرد و با خنده گفت: آنقدر خوشحالم که می توانم پیاده تا تهران بروم!

در ادامه اختتامیه جشنواره فیلم ونیز ، فیلم «جنگ جهانی سوم» به کارگردانی هومن سیدی جایزه بهترین فیلم بخش افق‌های جشنواره را از آن خود کرد.

هومن سیدیهومن سیدی

هومن سیدی این جایزه را به مردم ایران تقدیم کرد.

در ادامه مراسم اختتامیه جشنواره فیلم ونیز،جایزه ویژه هیات داوران این رویداد به جعفر پناهی برای ساخته « خرس نیست» تعلق گرفت.

این فیلم ساز به دلیل اینکه دوره محکومیتش را در زندان پشت سر می گذارد، در این مراسم حاضر نبود.

اینستاگرام و ایسنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس