یکشنبه, ۶ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

شباهت جالب مبینا نصیری مجری جوان تلویزیون به مادرش

تاریخ نشر :یکشنبه 11 سپتامبر 2022 اشتراک:
مبینا نصیری و مادرش اخبار گوناگون
در این تصویر مبینا نصیری و مادرش را در کنار هم مشاهده می کنید که شباهت زیادی به هم دارند. مجری معروف همسر مهدی توتونچی است

مبینا نصیری مجری معروف ایرانی است که با مهدی توتونچی مجری ورزشی ازدواج کرده است. او ویدئو و عکس های زیادی از خودش منتشر می کند. امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از مبینا نصیری و مادرش را برای شما قرار دهیم

شباهت مبینا نصیری و مادرش

تصاویری از مبینا نصیری در کنار مادرش

مبینا نصیری و مادرشعکس مبینا نصیری و مادرش
مبینا نصیری و مادرشمبینا نصیری و همسرش

رابطه مادر و دختر نوجوان

رابطه مادر و دختر همزمان با رشد دختر به خصوص در دوران نــوجوانی متحول می‌شود. اختلاف نظرها با مادر به خاطر تغییرات دوران بلوغ بیشتر می‌شود. آگاهی از این تغییرات برای هر دو طرف مفید است. بسیاری از مادرهایی که حتی قبل از بلوغ رابطه خوبی با دختر خود داشته‌اند، در دوران نوجوانی دخترشان با مشکل رو به رو می‌شوند.

نوجوانی دوره ای است که با بحران‌ها و تعارض‌هایی برای دختر همراه است. بــحران هویت اصلی‌ترین کشمکشی است که نوجوان در درون خود احساس می‌کند. به دنبال آن مادر هم تحت تاثیر قرار می‌گیرد. در این میان حساسیت‌های مراقبت از دختر نوجوان می‌تواند به مراتب بیشتر شود.

رابطه مادر خواهریرابطه مادر خواهری

برخی از مادرها سعی می‌کنند بر همه کارها و برنامه‌های دخترشان همانند کودکی او نظارت کنند. در نظر گرفتن سـن تربیت کودک و نوع برخود با آن‌ها در هر مرحله رشدی اهمیت دارد. رفتارهای کنترل گرانه باعث مخالفت و اعتراض دختر نوجوان می‌شود. دختران نوجوان خواهان آزادی‌های بیشتری هستند. کنترل و نظارت افراطی مادر می‌تواند با لجبازی و سرکشی او همراه شود.

مادران باید درک کنند که دختر نوجوان او بیش از گذشته به حـریم خصوصی و آزادی نیاز دارند. رابطه مادر و دختر اگر بر اساس اعتماد شکل بگیرد، دخترانی پایبند به چهارچوب‌های خانواده تربیت خواهند شد. مادران با اتخاذ روش‌های تربیتی مناسب و تربیت جنسی دختران خود را برای ورود به اجتماع آماده می‌کنند.

مادر دخترمادر دختر

دختران نوجوان از ترس مخالفت‌های والدین معمولا در مورد جاهایی که می‌روند دروغ می‌گویند بهتر است این اجازه را به او بدهید که با دوستانش قرار بگذارد به شرط این که دقیقا بدانید با چه کسانی و کجا می‌رود. نقش مادر در تربیت فرزندان مخصوصا دختران نوجوان اهمیت ویژه‌ای دارد که نباید ساده انگارانه از کنار آن گذشت.

ایسنتاگرام و هنرزندگی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده