شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

روایت آناهیتا همتی بازیگر زن از ممنوع‌الکاری‌ ۱۰ ساله اش

تاریخ نشر :سه‌شنبه 15 نوامبر 2022 اشتراک:
ممنوع الکاری‌ آناهیتا همتی اخبار گوناگون
ممنوع‌الکاری‌ یکی از تهدید هایی است که باعث میشود بازیگران با افزایش سن و تغییر مخاطبین نتوانند مسیر خود را دنیال کنند. بازیگر فعال دهه هشتاد هم مدت ها به همین دلیل از عرصه های هنری به دور بود.

سریال های پرمخاطب زیادی با بازی اناهیتا دیده ایم که با شخصیت نرگس خانه به دوش بسیار محبوب شد و بارها بخش هایی از بازی او در این سریال و درگیری با مریم امیر جلالی در نقش مادرش برای انتخاب لباس مناسب در فضای مجازی وایرال شده است. روایت و افشاگری از ممنوع الکاری‌ آناهیتا همتی از زبان خودش را در پرشین وی بخوانید.

ممنوع الکاری‌ آناهیتا همتی

همزمان با بازپخش سریال «باغ سرهنگ» آناهیتا همتی بازیگر این مجموعه به آن واکنش نشان داد.

حرف‌های بازیگر زن تلویزیون درباره ممنوع‌الکاری‌اش

حرف‌های بازیگر زن تلویزیون درباره ممنوع‌الکاری‌اشحرف‌های بازیگر زن تلویزیون درباره ممنوع‌الکاری‌اش

روایت ممنوع الکاری‌ آناهیتا همتی از زبان خودش

آناهیتا همتی بازیگر پرکار دهه ۸۰ سینما و تلویزیون درباره آخرین سریالی که با عنوان «باغ سرهنگ» در تلویزیون از او پخش شد، در اینستاگرام خود نوشت: «آخرین کاری که از من در تلویزیون پخش شد. برای اینکه اجازه ندادند ادامه اش را بازی کنم و زنده یاد مجید اوجی و فلورا سام با اینکه ادامه اش را نوشته بودند و تصویب شده بود به خاطر من از ساختنش انصراف دادند. آقای اوجی عزیز روحت شاد، یادت همیشه در قلب های ما جاودانه.»

آناهیتا همتی، بازیگر سینما و تلویزیون در اقدامی بی‌سابقه و به یاد مهسا امینی، دختر ۲۲ ساله سقزی با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خود سرش را تراشیده بود. سریال «باغ سرهنگ» به کارگردانی فلورا سام و تهیه کنندگی مجید اوجی، در بهمن ۱۳۹۲ از شبکه پنج سیما و پس از آن بارها از شبکه آی‌فیلم بازپخش شده‌است.

سریال باغ سرهنگسریال باغ سرهنگ

سریال تلویزیونی باغ سرهنگ به‌کارگردانی فلورا سام در ۸ سال پیش یعنی سال ۱۳۹۲ تولید شده است. باغ سرهنگ توانست در مرجع ارزشگذاری سینما و تلویزیون یعنی منظوم نمره ۶٫۳ از ۱۰ را از سوی مردم بدست بیاورد که نشان می‌دهد عموم مردم باغ سرهنگ را اثری متوسط اما مفید برای تماشا ارزیابی می‌کنند. مجید اوجی تهیه‌کننده باغ سرهنگ این سریال را، به‌عنوان محصول شبکه پنج و کشور ایران تهیه کرده است. باغ سرهنگ در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ پخش خود را آغاز کرد.

بازیگران سریال باغ سرهنگ

بازیگران سریال باغ سرهنگ چه کسانی هستند؟ در باغ سرهنگ بازیگرانی چون محمد مطیع، شمسی فضل‌الهی، فرهاد آئیش، مجید صالحی، نیما فلاح، مریم سعادت و آناهیتا همتی به ایفای نقش و بازیگری پرداخته‌اند. در سریال باغ سرهنگ حدود ۱۷ بازیگر جلوی دوربین رفته‌اند که از نظر تعداد بازیگران می‌توان باغ سرهنگ را یک اثر پربازیگر عنوان کرد. از این‌لحاظ کارگردانی سریال باغ سرهنگ باتوجه به بازی گرفتن از این تعداد بازیگر و مدیریت آنها کار بسیار دشواری بوده است؛ باید بررسی کرد آیا فلورا سام به‌عنوان کارگردان و به‌عنوان بازیگردان و همچنین تیم بازیگری باغ سرهنگ توانسته‌اند در این زمینه موفق باشند و بازی‌های درخشانی را نمایش دهند؟

از دیگر بازیگران سریال باغ سرهنگ می‌توان به سحر ولدبیگی، فاطمه هاشمی، افسر اسدی، فرهاد بشارتی، نعیمه نظام‌دوست، مبین رستگاری، نسترن سالار و مجید شهریاری اشاره کرد.
متوسط سن بازیگران باغ سرهنگ براساس میزان سنی که از آنها در دایرهالمعارف آنلاین سینما و تلویزیون یعنی منظوم ثبت شده، ۵۸ سال است که نشان می‌دهد بازیگران باغ سرهنگ عمدتا از نظر سنی افرادی پیر و باتجربه هستند.

داستان سریال باغ سرهنگ

از محتوا و داستان سریال باغ سرهنگ چقدر اطلاع دارید؟ فیلم‌نامه باغ سرهنگ توسط فلورا سام نوشته شده است.

در خلاصه داستانی که یا از سوی تیم رسانه‌ای اثر و یا توسط دیگر رسانه‌ها درباره داستان باغ سرهنگ منتشر شده است، می‌خوانیم: «یک خواننده جوان برای ضبط آلبوم موسیقی خود دچار مشکل مالی شده است. او تصمیم می‌گیرد با عقد نامزد خود از وام ازدواج برای حل مشکلش استفاده کند. بعد از عقد آنها برای اینکه جایی برای زندگی ندارند تصمیم می‌گیرند باغ متروکه سرهنگ که از اقوام دور اوست برای زندگی استفاده کنند. آنها در باغ با اتفاق عجیبی مواجه می‌شوند که…»

سریال باغ سرهنگ و کارنامه فعالیت کارگردان و بازیگران

از نظر تاریخچه فعالیت کارگردان و بازیگران سریال باغ سرهنگ نیز آمارها و نکات جذابی را می‌توان بیان کرد. براساس آمارها سریال باغ سرهنگ به طور متوسط فعالیت ۲۰ام بازیگران این اثر است.  براساس امتیاز مردم سریال باغ سرهنگ یکی از ۴ اثر شاخص فلورا سام در حرفه کارگردانی محسوب می‌شود.

بازیگر سریال باغ سرهنگممنوع الکاری بازیگر سریال باغ سرهنگ

سریال باغ سرهنگ براساس امتیاز مردم به آثار یکی از ۴ اثر شاخص فلورا سام در حرفه نویسندگی محسوب می‌شود.  همچنین فلورا سام کارگردان باغ سرهنگ اولین همکاری خود با بازیگرانی چون محمد مطیع، شمسی فضل‌الهی، فرهاد آئیش، مجید صالحی، نیما فلاح، مریم سعادت، سحر ولدبیگی، فاطمه هاشمی، فرهاد بشارتی، نعیمه نظام‌دوست، مبین رستگاری، نسترن سالار، مجید شهریاری و مهران بستانی را در این اثر تجربه کرده است.

در میان بازیگران باغ سرهنگ نیز ۹۶ همکاریِ اول رخ داده، به‌عبارت دیگر در این سریال میان هر یک از ۱۷ بازیگر با یکدیگر یک رابطه همکاری شکل گرفته که ۹۶ همکاری برای اولین‌مرتبه در باغ سرهنگ رخ داده است. مانند: محمد مطیع و فرهاد آئیش، شمسی فضل‌الهی و سحر ولدبیگی، مجید صالحی و آناهیتا همتی، نیما فلاح و افسر اسدی، مریم سعادت و فاطمه هاشمی.
آیا می‌دانید کدام هنرمندان سریال باغ سرهنگ فوت‌کرده‌اند؟ از میان عوامل و بازیگران سریال باغ سرهنگ، ۱ نفر به دیار باقی سفر کرده است و دیگر در میان ما نیست: شادروان محمد مطیع.

منظوم ـ اینستاگرام ـ همشهری آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس