جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

شوکه شدن کاربران از پست جنجالی بازیگر سریال بی‌همگان

تاریخ نشر :شنبه 26 نوامبر 2022 اشتراک:
محمد صادقی بازیگر بی همگان اخبار گوناگون
سریال هایی که این روزها مورد توجه قرار می گیرند به دلیل داستان و پرداخت به یک موضوع اجتماعی است که مردم آن را لمس کرده اند. سریال بی همگان نیز با بازی جمعی از هنرمندان مورد توجه کاربران مجازی قرار گرفت.

بی شک بازی خوب و فراموش ناشدنی محمد صادقی در نقش امیر علی در سریال بی همگان در اذهان باقی خواهد ماند. او در مانکن نقشی منفی داشت که مانع از رسیدن دو بازیگر عاشق این سریال شد و در بی همگان هم اگر چه اتمام رابطه اش با دختری که دوست داشت و ازدواج با زنی دیگر مورد انتقاد قرار گرفت ولی او این نقش را باور پذیر ایفا کرد. پست جنجالی محمد صادقی بازیگر بی همگان را در پرشین وی ببینید.

محمد صادقی بازیگر بی همگان

پست اینستاگرامی محمد صادقی بازیگر سریال بی‌همگان شبکه۳ که با واکنش کاربران فضای مجازی مواجه شد.

شوکه شدن کاربران از پست جنجالی بازیگر سریال بی‌همگانشوکه شدن کاربران از پست جنجالی بازیگر سریال بی‌همگان

بخشش امیرعلی به شرط ازدواج

در میانه قصه سریال بی‌ همگان دیدیم که درگیری «امیرعلی» با شخصیت خلافکاری به نام «اصلان» باعث شد این کاراکتر کشته شود و «امیرعلی» به جرم قتل غیرعمد به زندان برود. هنوز درباره ماجرای مرگ «اصلان» ابهاماتی وجود دارد و حتی ممکن است بعدا معلوم شود که «امیرعلی» مقصر اصلی مرگ او نیست اما فعلا قصه به مقطعی رسیده که همه در پی گرفتن رضایت از خانواده مقتول هستند و با شرط ازدواج «امیرعلی» و «مریم» همسر مقتول مواجه می‌شوند.

محمد صادقی بازیگر بی همگانمحمد صادقی

همان طور که اشاره کردیم، مشابه این موضوع قبلا در سریال «در مسیر زاینده رود» مطرح شده بود. «ملک منصور» (حسین محجوب) به عنوان پدر مقتول، تصمیم گرفت به شرط ازدواج مادر «مهران سارنگ» (اشکان خطیبی) با خود، رضایت بدهد تا مهران از قصاص نجات پیدا کند و آزاد شود.

ازدواج مادر قاتل با پدر مقتول موضوعی بود که اولین‌بار در سریال حسن فتحی شاهد آن بودیم و برای مخاطبان تازگی داشت. علاوه بر این، مسئله «قصاص» و رضایت گرفتن از خانواده مقتول نیز از زاویه تازه‌ای روایت شد که برای مخاطب جذاب بود و التهاب قصه را بیشتر می‌کرد.

تصمیم عجیب در سریال بی همگان

در سریال بی‌ همگان، شخصیت «کرامت» به عنوان مردی آبرومند و با عزت نفس به مخاطب معرفی شد. او مانند عروسش «مریم» با بازی سمیرا حسن‌پور، با کارهای خلاف پسر خود «اصلان» مخالف بود و از «مریم» حمایت می‌کرد اما در تلاش برای کمک به عروسش که حالا بیوه شده، تصمیم گرفته شرط ازدواج اجباری قاتل با «مریم» را با خانواده «امیرعلی» مطرح کند تا خیالش از عروس خود و نوه‌هایش راحت باشد!

 بازیگر بی همگانمحمد صادقی بازیگر بی همگان

«ملک منصور» در سریال فتحی، شخصیت چندان موجهی نداشت و در آستانه ازدواج با دختری جوان و فقیر بود بنابراین طرح این پیشنهاد از سوی او مسئله عجیبی نبود اما «کرامت» کاراکتر متفاوتی است و به همین علت، تصمیم او برای مخاطب عجیب می‌نماید.

اگر خاطرتان باشد «مهران سارنگ» فوتبالیستی مشهور اما بی‌اخلاق و متکبر بود که حتی برای بخشیده شدن توسط خانواده مقتول نیز حاضر نبود غرور خودش را بشکند و رضایت آن‌ها را جلب کند بنابراین «ملک منصور» تصمیم گرفت از طریق پیشنهاد ازدواج با مادر «مهران»، او را تحت فشار بگذارد و غرور بیش از اندازه‌اش را لِه کند، در این شرایط تصمیم «ملک منصور» برای مخاطب قابل پذیرش بود اما «کرامت» قصد دارد با ازدواج «امیرعلی» و «مریم» برای عروس خود به اصطلاح یک سایه سر پیدا کند! در یکی از سکانس‌ها دیدیم که «کرامت» می‌گوید خانواده «امیرعلی» را از قبل می‌شناسد و او جوان خوبی است.

اینستاگرام ـ خبرفوری

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس