چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

صحبت های رامین رضاییان به انگلیسی بعد از گل زنی برای ایران

تاریخ نشر :شنبه 26 نوامبر 2022 اشتراک:
صحبت های رامین رضاییان به انگلیسی بعد از گل زنی برای ایران اخبار گوناگون
رامین رضاییان بازیکن پر حاشیه ای در این سال ها بوده است او معمولا با تیپ های لاکچری و متفاوت اش شناخته می شود و به دور از تمامی این حواشی او فوتبالیست خوب و توانمندی است.

بازی در جام جهانی آرزوی هر فوتبالیستی در تمام دنیاست و افتخار گلزنی در این مسابقات برای همیشه در خاطره ملت باقی می ماند. رامین رضاییان دیروز توانست دروازه ولز را در جام جهانی باز کند و در بهترین بازی دوران فوتبالش مزد زحمات چند ساله اش را بگیرد. صحبت های رامین رضاییان بعد از گل زنی برای ایران  را در پرشین وی ببینید.

صحبت های رامین رضاییان

رامین رضاییان: با وجود اینکه گلزنی کردم، بابت اتفاقات اخیر در کشورم واقعا ناراحتم. این برد رو به تمام مردم ایران تقدیم می‌کنم زیرا آن‌ها لایق بهترین‌ها هستند.

او پس از گلزنی مقابل ولز پستی با این متن منتشر کرد: «جایی که واقعاً نمی‌دونستم بخندم یا اشک بریزم. مردم ایران از ته قلبم دوستون دارم شما سزاوار بهترین‌ها هستید.»

صحبت های رامین رضاییانحال عجیب رامین رضاییان

رامین رضاییان پس از بازی با ولز بیان کرد با وجود گلزنی ام، بابت اتفاقات اخیر در کشورم واقعا ناراحتم؛ این برد را به تمام مردم ایران تقدیم میکنم

رامین رضاییان صحبت هایی را پس از بازی ولز عنوان کرد. رامین رضاییان پس از بازی با ولز به خبرنگاران گفت:

من اینجا هستم تا بگویم من نیز ناراحتم و این گل یک هدیه برای تمام مردم ایران بود. مخصوصا کسانی که در اتفاقات اخیر رنج می کشند و من قصد دارم یک چیز را با مردمم به اشتراک بگذارم و میخواهم همه بدانند که مردم من بهترین هستند. آن ها خیلی مهربان، باهوش و در همه چیز خوب هستند. ما اینجا هستیم برای تلاش کردن برای مردم و تنها دلیل انجام دادن  همین است. ما همه اینجاییم تا آن ها را خوشحال کنیم و باید بدانند همه عاشق آن ها هستند.

رامین رضاییانگلزنی رامین رضاییان در جام جهانی

رامین رضاییان فوتبال خود را سال ۱۳۸۱ در باشگاه شهرداری ساری شروع کرد و در سال ۱۳۸۷ به تیم جوانان شن‎سای تهران پیوست.رامین رضاییان پس از یک سال اولین قرارداد حرفه‌ای خود را به امضا رساند.

یکی از پرحاشیه‌ترین بازیکنان فوتبال ایران در سال ۹۵ بود که پس از پایان لیگ پانزدهم و به پشتوانه حضور در ترکیب اصلی تیم ملی جواب تلفن هیچ‌کس را نداد و راهی ریزاسپور ترکیه شد.

گلزن ایرانی در ماشین لاکچری اشگلزن ایرانی در ماشین لاکچری اش

پرسپولیسی‌ها گناه بردن طارمی را هم گردن او انداختند و با یک پست اینستاگرامی علی کریمی، به عنوان الگویی که رامین رضاییان همیشه به او ارادت می‌ورزید، ناگهان ۵۰۰هزار فالوئر از دست داد و سایرین را هم به خاطر اهانت‌هایشان مجبور شد بلاک کند!

رامین رضاییان با همان شگفتی که رفته بود، برگشت. ابتدا پدرش را با خود به باشگاه برد و بعد ویدئویی از پشیمانی‌اش پر کرد و سرانجام باشگاه با وجود مخالفت برانکو نام انصاری را از لیست خارج و او را برگرداند تا با نشستن روی نیمکت، حاشیه‌ای دیگر برای صدرنشین لیگ شانزدهم درست کند!

ایمنا ـ آخرین خبر

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس