توضیحات نیلوفر مردانی در مورد نداشتن حجاب در استانبول

تاریخ نشر :چهارشنبه 09 نوامبر 2022 اشتراک:
نیلوفر مردانی بازیکن اسکیت اخبار گوناگون
بحث حجاب این روزها بیش از هر زمانی در کشور ما داغ است و اینکه ایا حجاب با وجود اینکه کشور ما اسلامی است اجباری است و یا خیر موضوعی است که کارشناسان زیادی درباره آن بحث و گفتگو کرده اند. به هر حال اعزام بازیکنان دختر ملی پوش به مسابقات در کشورهای دیگر همیشه ملزم به پوشش آنها بوده است.

دختران زیادی در طی این سال ها وارد عرصه های ورزشی شده اند و تقریبا ما در همه رشته های ورزشی ورزشکاران و علاقه مندان زیادی داریم که با رعایت پوشش در مسابقات بین المللی حضور می یابند. عدم رعایت پوشش اسلامی توسط خانم های تیم ملی می تواند منجر به خط خوردن انها از تیم ملی کشورمان شود.توضیحات نیلوفر مردانی بازیکن اسکیت کشورمان درباره عدم رعایت حجاب اسلامی را در پرشین وی ببینید.

نیلوفر مردانی بازیکن اسکیت

نیلوفر مردانی اسکیت‌باز ملی‌پوش ایران که سابقه حضور در بازی‌های آسیایی و رقابت‌های قهرمانی جهان را دارد، در مسابقات آزاد استانبول شرکت کرد.

کشف حجاب نیلوفر مردانی با لباسی به نام «ایران»

عکس‌ها و تصاویری از این اسکیت‌باز ۲۸ ساله هنگام رفتن روی سکو منتشر شد که رفتاری ساختارشکنانه روی سکو داشت و لباسی مشکی با نام «ایران» بر تن داشت. حالا وزارت ورزش و جوانان به این رفتار او واکنش نشان داده است.

توضیحات نیلوفر مردانی در مورد نداشتن حجاب در استانبولتوضیحات نیلوفر مردانی در مورد نداشتن حجاب در استانبول

وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد نیلوفر مردانی بدون اخذ مجوز لازم از شورای برون مرزی در مسابقات اسکیت ترکیه شرکت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، این وزارتخانه با تأ‌کید بر حفظ ارزش‌های اسلامی در مسابقات ورزشی و یادآوری قهرمانی‌ها و افتخارآفرینی‌های ورزشکاران بانوی ایرانی در رشته‌های مختلف با حفظ حجاب اسلامی و تقبیح عدم برخورداری نیلوفر مردانی از پوشش مصوب امور بانوان این وزارتخانه اعلام کرد بر اساس اطلاعات دریافتی از فدراسیون اسکیت، این ورزشکار از ماه گذشته در تیم ملی ایران عضویت نداشته و او در سفری شخصی و بدون اخذ مجوز لازم از شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان در این مسابقات حضور پیدا کرده است. ضمن اینکه تیم ملی ایران نیز در این مسابقات شرکت نکرده است.

نیلوفر مردانی بدون حجابنیلوفر مردانی اسکیت باز

نیلوفر مردانی : زاده ۱۹ اسفند ۱۳۷۲ ‏در تهران اسکیت باز و عضو تیم ملی اسکیت زنان اهل ایران است. او علاوه بر اسکیت در رشته ورزشی بدنسازی هم فعالیت دارد و دارای مدرک مربیگری (مربی عالی بدنساز کمیته ملی المپیک) در این رشته می‌باشد. نیلوفر مردانی دارای مدرک تحصیلی دکترای حرفه ای دامپزشکی است و در حال حاضر به عنوان اسکیت باز و مربی اسکیت مشغول فعالیت است.

نیلوفر مردانینیلوفر مردانی

دانشجو ـ دنیای اقتصاد

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس