یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱

وخامت حال پدر کیان پیرفلک در بیمارستان اهواز

تاریخ نشر :دوشنبه 28 نوامبر 2022 اشتراک:
پدر کیان پیرفلک اخبار گوناگون
حادثه تلخ ایذه هرگز از اذهان ملت شریف ایران پاک نخواهد شد. ما داغداران افرادی هستیم که هرگز آنها را ندیده بودیم اما دیدن ویدیوی کاردستی کیان اشک همه را به خصوص مادران کودکان هم سن و سال او را درآورد.

خانواده پیرفلک یکی از خانواده های داغدار این روزهای کشور هستند که پسر خانواده در نه سالگی شهید شد و پدرش هم این روزها از حال جسمانی خوبی برخوردار نیست. آخرین خبرها از وضعیت جسمانی پدر کیان پیرفلک که توسط تروریست ها مجروح شد, را در پرشین وی ببینید.

پدر کیان پیرفلک

رئیس مرکز آموزشی و درمانی گلستان اهواز، آخرین وضعیت میثم پیرفلک، مجروح حادثه تیراندازی در شهر ایذه را تشریح کرد.

خبر ناخوشایند از وضعیت جسمانی پدر کیان پیرفلک 

داوود شلیل احمدی:

خبر ناخوشایند از وضعیت جسمانی پدر کیان پیرفلک خبر ناخوشایند از وضعیت جسمانی پدر کیان پیرفلک

* عمل‌های اصلی این بیمار که شامل عمل جراحی عروق و جراحی اعصاب بوده در روزهای قبل انجام شده است ولی به خاطر حجم آسیب ناشی وارد شده از اصابت گلوله به بافت‌ها و استخوان‌ها، این بافت‌ها تخریب شدند و به همین دلیل محلی برای ایجاد التهاب و عفونت هستند.

* در روزهایی که بیمار، شرایط بعد از عمل را تجربه کرد، این التهاب و عفونت باعث نامساعد شدن حال وی شد. پس از این التهاب، بیمار دچار سپسیس (واکنش بیش از حد سیستم ایمنی بدن نسبت به عفونت) شد، که این موضوع باعث اختلال در تنفس و حرکت روده‌ها می‌شود. به همین دلیل دو بار و در روزهای پنجشنبه ۳ و شنبه ۵ آذر‎ماه ۱۴۰۱ در اتاق عمل، بررسی مجددی از لحاظ وجود عفونت در محدوده شکم انجام شد که خوشبختانه بیمار عفونت شکمی نداشت و فقط بافت‌ها و استخوان‌های تخریب شده دچار عفونت شده بودند.

خانواده پیر فلکخانواده پیر فلک

* به علت شرایط شدید تخریب بافت‌ها و استخوان‌ها، درمان بیمار طولانی مدت خواهد بود و امیدواریم بدن وی بتواند مقاوم باشد تا شرایط موجود را تحمل و این مرحله از بیماری و درمان را به خوبی سپری کند.

* تیم‌های پزشکی به طور جدی در حال پیگیر و درمان میثم پیرفلک هستند اما متاسفانه امروز به خاطر شرایط سپسیس، قدرت تنفس بیمار کاهش یافت که تیم بیهوشی بیمارستان، بیمار را به دستگاه ونتیلاتور وصل کرد و شرایط وی در حال حاضر درمان با دارو و نگهداری در آی‌سی‌یو است.

* عصر چهارشنبه ۲۵ آبان ماه و در پی حوادث ایذه کیان پیرفلک کودک ۹ ساله جان باخت و پدر وی نیز یکی از زخمی‌های آن شب بود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به تشریح آخرین وضعیت مجروحان حادثه تروریستی ایذه پرداخت.

حال ۴ مجروح حمله تروریستی ایذه وخیم است

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به تشریح آخرین وضعیت مجروحان حادثه تروریستی ایذه پرداخت. حبیب حی‌بر ، با اشاره به اعزام ۹ نفر از مجروحان حادثه تروریستی ایذه در بیمارستان های علوم پزشکی اهواز، اظهارکرد: چهار نفر از مجروحان اعزامی حالشان وخیم است و دو نفر مرخص شدند. وی ادامه داد: همچنین سه نفر از مجروحان این حادثه در بخش اورژانس بستری و تحت مراقب هستند.

حال ۴ مجروح حمله تروریستی ایذه وخیم استحال ۴ مجروح حمله تروریستی ایذه وخیم است

رئیس کل دادگستری خوزستان با تشریح اقدامات صورت گرفته در خصوص حوادث دلخراش در شهرستان ایذه، از افزایش شمار بازداشتی‌های حادثه تروریستی ایذه به ۶۱ نفر‌ خبر داد.

فارس ـ خبرآنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس