سه شنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

دلخوری هنگامه قاضیانی از فتوشاپ عکس پدر و مادرش در سریال «خون سرد»

تاریخ نشر :سه‌شنبه 04 اکتبر 2022 اشتراک:
پدر و مادر هنگامه قاضیانی اخبار گوناگون
هنگامه قاضیان از جمله هنرمندانی است که عکس های قدیمی اش را منتشر می کند. دلخوری هنگامه قاضیانی از فتوشاپ عکس پدر و مادرش در سریال «خون سرد» را با هم در ادامه ببینیم.

هنگامه قاضیان بازیگری را دیر شروع کرد اما شروع بسیار خوبی داشت و در ادامه توانست نام خود را در میان بازیگران توانمند سینما جا دهد. تصویری از پدر و مادر هنگامه قاضیانی در سریال خون سرد استفاده شده است که مورد انتقاد خانم بازیگر قرار گرفته است. پست خانم قاضیانی را خطاب به عوامل سریال خون سرد در پرشین وی ببینید.

پدر و مادر هنگامه قاضیانی

به نظر می‌رسد در بخشی از این سریال از عکس کودکی هنگامه قاظیانی در کنار پدر و مادرش استفاده شده باشد. به همین دلیل او از فتوشاپ عکس خانوادگی و حذف عکس پدر و مادرشون در این سریال گله کرده است.

دلخوری هنگامه قاضیانی از فتوشاپ عکس پدر و مادرش در سریال «خون سرد»دلخوری هنگامه قاضیانی از فتوشاپ عکس پدر و مادرش در سریال «خون سرد»

کسی در سریال حضور دارد که من بشناسم؟

شهرام حقیقت دوست که بازیگر پر کار سال های نه چندان دور تلویزیون و سینما که اغلب او را با سریال «خط قرمز» می شناسند، بازیگر نقش اصلی سریال است. امیر آقایی هم که اخیراً او را سریال «آقازاده» در شبکه خانگی دیده بودیم، دیگر بازیگر فیلم است. سارا بهرامی، دیگر بازیگر پرکار سال های اخیر سینما و شبکه نمایش خانگی نیز در سریال حضور دارد. نیما شعبان نژاد، بازیگر سریال «هیولا» نیز یکی از بازیگران فیلم به شمار می رود.

پدر و مادر هنگامه قاضیانیهنگامه قاضیانی

داستان سریال خون سرد درباره چیست؟

سرگرد امیرعلی طلوعی (شهرام حقیقت دوست) در پی یافتن عاملین قاچاق اعضای بدن انسان است و در این راه از کمک دوستش دکتر کیا (امیر آقایی) بهره می گیرد. اما دکتر کیا روشی متفاوت برای برخورد با جنایتکاران پیش گرفته و…

خالق سریال کیست؟

امیرحسین ترابی که قبلاً فیلمی تحت عنوان «هزارتو» را از او دیده بودیم و حالا اولین تجربه شبکه نمایش خانگی را با «خون سرد» رقم زده است.

نکات مثبت سریال؟

بازی شهرام حقیقت دوست در نقش سرگرد قابل قبول است. اگرچه فیزیک و چهره حقیقت دوست خیلی شباهتی به افراد نظامی ندارد اما روی هم رفته شخصیت سرگرد برای بیننده قابل قبول است.

 

سریال خون سردسریال خون سرد

این مورد نیاز به گذشت زمان دارد تا بتوان آن را در میان نکات مثبت قرار دارد، اما سریال «خون سرد» می تواند جای خالی یک سریال پلیسی قابل قبول را در شبکه نمایش خانگی پر کند.

 نکات منفی سریال؟

مدت زمان مفید سریال بسیار کمتر از ۲۰ دقیقه در هر قسمت است.

بازی بد لیندا کیانی در دو قسمت اول بازی دیگر بازیگران را هم خراب کرده است!

اطلاعات فنی حوزه کامپیوتر که در سریال ارائه می شود مانند اغلب سریال های ایرانی در جزئیات پر ایراد است.

متاسفانه سریال «خون سرد» در برخی از سکانس ها حتی زاویه دوربین را مانند منبع الهامش یعنی سریال «دکستر» تعیین کرده است!

اینستاگرام ـمووی مگ

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس