تفریح تابستانی علیرضا بیرانواند به همراه خانواده اش در ساحل شمال

تاریخ نشر :چهارشنبه 05 اکتبر 2022 اشتراک:
تفریح علیرضا بیرانواند اخبار گوناگون
جام جهانی فوتبال در پیش است و برخلاف روال سال ها و دوره های گذشته به دلیل گرمی هوا در کشور قطر این مسابقات در آبان ماه برگزار می شود. علیرضا بیراندوند دروازه بان مورد علاقه کیروش این روزها منتظر است که ببیند آیا در لیست نهایی کیروش قرار می گیرد یا خیر.

یکی از بازیکنان مطرح فوتبال کشورمان بازیکن اهل لرستان علیرضا بیرانوند است که دوران لژیونری موفقی را سپری نکرد و بار دیگر به فوتبال ایران باز گشته است. او این روزها وقت بیشتری را در کنار خانواده سپری می کند. تفریح علیرضا بیرانواند را در پرشین وی ببینید.

تفریح علیرضا بیرانواند

فارغ التحصیل لیسانس رشته تربیت بدنی دانشگاه سما خرم آباد است ، از رفتگری به دروازنه بان پرافتخار تیم ملی رسید ، ابتدا استقلالی بود بعد دروازه بان پرسپولیس شد.قد علیرضا بیرانوند ۱۹۵ سانتیمتر است.

وضعیت ازدواج و همسر علیرضا بیرانوند و فرزندان

علیرضا بیرانوند در سال ۱۳۸۹ وقتی ۱۸ ساله بود با اکرم صفر بیرانوند ازدواج کرد که ثمره آن یک پسر بنام طاها و یک دختر بنام بارانا که در سال ۹۵ بدنیا آمد ، می باشد.

تفریح تابستانی علیرضا بیرانواند به همراه خانواده اش در ساحل شمالتفریح تابستانی علیرضا بیرانواند به همراه خانواده اش در ساحل شمال

اکرم بیرانوند متولد ۱۳۶۹ است و دوسالی از علیرضا بزرگتر است.

حضور در اروپا

علیرضا بیرانوند از روز‌های خوبی که در فوتبال ایران و تیم ملی داشت فاصله گرفته و حتی این روز‌ها از پس نیمکت نشین کردن یک دروازه‌بان ۴۰ ساله هم برنمی آید. او که با هزار امید و آرزو پرسپولیس را به مقصد اروپا ترک کرده بیش از آن در زمین باشد روی نیمکت یا سکو نشسته است.

خروج بیرانوند از پرسپولیس به مقصد آنتورپ در لیگ بلژیک کم حرف و حدیث نداشت؛ اگرچه بسیاری به دروازه بان فیکس تیم ملی که یکی از دو دروازه‌بان برتر آسیا در آن زمان بود هشدار دادند که انتخاب آنتورپ به عنوان تیمی گمنام و ضعیف در فوتبال بلژیک نمی‌تواند گزینه ایده آلی برای او باشد، ولی «بیرو» که بیش از اندازه به توانایی هایش اعتماد داشت، پایش را در یک کفش کرد که برود. او می‌گفت در عرض ۶ ماه در یک تیم معتبر اروپایی بازی می‌کند.

تفریح علیرضا بیرانوانددروازه بان پرسپولیسی و خانواده اش

بعد از جدایی بیرانوند، ۶ ماه روی نیمکت نشست تا بالاخره در آنتورپ به او بازی رسید. عملکرد سینوسی او باعث شد تا در آنتورپ هم به جایی نرسد و سپس به صورت قرضی راهی بواویشتا، تیمی ضعیف‌تر در فوتبال پرتغال شد. عجیب آنکه در بواویشتا هم بیرانوند به جایی نرسیده و این روز‌ها نیمکت نشین دروازه‌بانی ۴۰ ساله است. بیرانوند قریب به سه ماه می‌شود که فیکس بازی نکرده و در این مدت دروازه تیم ملی را هم به امیر عابدزاده واگذار کرده است.

این اتفاق در شرایطی رخ داد که پرسپولیسی‌ها قصد داشتند او را در نیم فصل به ایران برگرداند تا هم مشکلات خودشان برطرف شود و هم شاید علیرضا دوباره احیا شود. برخلاف تصور بیرانوند نه تنها به پرسپولیس برنگشت بلکه با شکایت از این باشگاه (به درستی و برای دریافت مطالبات قبلی) پنجره نقل و انتقالاتی را هم برای مدتی بست.

حالا، اما دوباره بیرانوند می‌تواند به گزینه‌ای که از دست داده برگردد؛ او شرایط خوبی در فوتبال اروپا ندارد و پرسپولیس هم دروازه‌بانی در حدواندازه‌های خودش. شاید شروع فصل جدید، شروع پیوندی دوباره برای بیرانوند و پرسپولیس باشد.

اینستاگرام ـ تابناک

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس