جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

رامبد جوان از رفتنش به کانادا و زندگی کردنش در این کشور می گوید

تاریخ نشر :سه‌شنبه 15 مارس 2022 اشتراک:
رفتن رامبد جوان به کانادا اخبار گوناگون
در این ویدئو درباره رفتن رامبد جوان به کانادا از زبان خودش می شنوید

رامبد جوان مجری با انرژی کشورمان با همسرش نگار جواهریان چند سال پیش برای به دنیا آوردن فرزندشان به کانادا سفر کردند. امروز در پرشین وی می خواهیم درباره رفتن رامبد جوان به کانادا از زبان خودش در برنامه فرمول یک علی ضیا بشنویم

درباره رفتن رامبد جوان به کانادا

رامبد جوان:پاسپورت هیچ جا جز ایران را ندارم و تمام برنامه هایم محدود به مملکت خودم است

رامبد جوان،  با حضور در برنامه «فرمول یک» در پاسخ به علی ضیا مبنی بر اینکه اگر به عقب برگدد بازهم به کانادا سفر می‌کند گفت: «اگر به عقب برگردم بازهم به کانادا سفر میکنم چون دلیل دارد و این یک موضوع خانوادگی هست و من هم بخشی از این خانوده هستم.

او در ادامه گفت: من پاسپورت و تابعیت هیچ جای دنیا را ندارم و قصدهم ندارم به هیچ جای دنیا بروم. همه برنامه ریزی های کاریم هم محدود هست به مملکت خودم و در این ۵٠ سال یاد گرفتم در ایران زندگی کنم درنتیجه اگر جایی بروم هرآنچه بدست آوردم را از دست میدهم.

رفتن رامبد جوان به کاناداماجرای رفتن رامبد جوان به کانادا

رامبد جوان با اشاره به انتقادات مردم از او نیز گفت: اینو درک میکنم که مخاطبین بخاطر میزان علاقه‌ای که از خودم به ایران نشان دادم احساس کردند که دارم تناقض گویی میکنم اما اینطور نیست چون آن کار تصمیم خانوادگی بود و این تصمیم برای نوع زندگی من در این مملکته.

او در پایان خاطرنشان کرد: من یاد گرفتم برای مخاطب ایرانی کار کنم و برای آنها برنامه، سریال و فیلم بسازم. پس برایم مهمه که این ارتباط با مردم حفظ شود.

ویدئو صحبت های رامبد جوان در فرمول یک

در این ویدئو درباره رفتن رامبد جوان به کانادا صحبت شد

 هزینه به دنیا امدن بچه در کانادا

بهداشت و سلامت عمومی در کشور کانادا به شکل یک سیستم با بودجه دولتی فعالیت می کند. اگر شما یک شهروند یا مقیم دائم در کانادا باشید، امکان دسترسی به این سیستم بهداشتی و سلامت را خواهید داشت.

با در اختیار داشتن خدمات این سیستم، هزینه تولد فرزند در کانادا با بیمه ممکن است رایگان باشد و یا برای کسانی که از اتاق های خصوصی استفاده می کنند فقط به چند صد دلار برسد.
توریست ها و افرادی که مقیم کانادا نیستند باید هزینه ها را از جیب خود پرداخت کنند مگر اینکه تحت پوشش برنامه های بیمه بین المللی سلامت باشند که این برنامه ها هزینه بچه دار شدن را پوشش می دهند.

رفتن رامبد جوان به کانادارفتن به کانادا

در اینجا هزینه تولد فرزند کانادا بدون بیمه و یا دسترسی به سیستم سلامت کانادا را آورده ایم:

به دنیا آوردن طبیعی کودک: ۵ الی ۸ هزار دلار کانادا
سزارین نوزاد: بین ۱۰ الی ۱۲ هزار دلار کانادا

سینما نوین و آپلو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس