شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

فیلمی که گوهر خیراندیش از یادگاری های همسرش منتشر کرد

تاریخ نشر :جمعه 08 آوریل 2022 اشتراک:
فیلمی که گوهر خیراندیش منتشر کرده اخبار گوناگون
گوهر خیر اندیش که زندگی عاشقانه ای با همسرش جمشید اسماعیل خانی داشت بعد از مرگ او بارها خاطره اش را زنده نگه داشته است. فیلمی که گوهر خیراندیش از یادگاری های همسرش منتشر کرد را در ادامه دهید.

زندگی عاشانه زوج هنرمند گوهر خیراندیش و جمشید اسماعیل خانی با وجود سه فرزند با مرگ نا بهنگام اسماعیل خانی به پایان رسید. فیلمی که گوهر خیراندیش منتشر کرده از آن به عنوان  یادگاری های جمشید اسماعیل خانی همسر مرحومش یاد کرده است. این ویدیو  را در پرشین وی ببینید.

فیلمی که گوهر خیراندیش منتشر کرده

گوهر خیراندیش در سال ۱۳۵۱ با جمشید اسماعیل خانی ازدواج کرد حاصل ازدواج گوهر خیراندیش و جمشید اسماعیل خانی یک پسر و دو دختر به نام های امید، آزاده و آناهیتا بود.

گوهر خیراندیش از بازیگران قدیمی و صاحب نظر سینما و تلویزیون ایران میباشد. گوهر خیراندیش کارهای بسیار فراوانی انجام داده که به نوبه ی خودش همه خوب بوده و استقبال زیادی شدهاست.  گوهر خیراندیش همسرش را از دست داده است. گوهر خیراندیش در اول شهریور ماه سال ۱۳۳۳ در شیراز متولد شد. گوهر خیراندیش دارای مدرک کارشناسی بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا میباشد.

گوهر خیراندیش به چه کسی ازدواج کرده بود؟

گوهر خیراندیش پست زیر را به مناسبت تولد دخترش منتشر کرده است و از او به عنوان یادگار جمشید شوهرش یاد کرده است.

فرزند گوهر خیراندیش یادگار جمشید شوهر گوهر خیراندیش

گوهر خیراندیش با همسرش در شیراز به فعالیت تئاتر می پرداختند و همچنین کارمند اداره فرهنگ و هنر شیراز بود. او در سال ۱۳۵۷ در دانشگاه تهران قبول شده و به همراه همسر و فرزندانش به تهران می آید. در تهران در کنار درس خواندن به فعالیت تئاتر می پردازد و همچنین کارشناس امور هنری ارشاد استان تهران می شود.

جمشید اسماعیلخانی همسر گوهر سینماجمشید اسماعیلخانی

 همسر گوهر خیراندیش:

جمشید اسماعیلخانی سر انجام در ۱۸ فروردین ۱۳۸۱ به دلیل سکته مغزی در سن ۵۲ سالگی درگذشت. جمشید اسماعیل خانی در سال ۱۳۲۹ در شیراز متولد شد و در سال ۱۳۸۱ فوت کرد. همسر وی «گوهر خیراندیش»، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر می باشد. بازی در تئاتر را سال ۱۳۴۹ تجربه کرد. همچنین آغاز بازی در سینما از سال ۱۳۶۸ با فیلم «زیر بام های شهر» به کارگردانی «اصغر هاشمی» بود.اسماعیل خانی در فیلم های سینمایی بسیاری از جمله مسافران، رأی باز، فوتبالیست ها، مونس، مرد بارانی و شیدا حضور داشته است.

پسر جمشید اسماعیل خانیشباهت پسر جمشید اسماعیل خانی به پدر مرحومش

اینستاگرام ـ فیلیمو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس