جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

دو استوری بهاره رهنما بازیگر پُرحاشیه خبرساز شد

تاریخ نشر :چهارشنبه 02 نوامبر 2022 اشتراک:
اخبار گوناگون
بهاره رهنما همیشه و جدا از جنجال هایی که در این چند سال اخیر داشته است نشان داده است که دغدغه زنان را دارد. او با همه حاشیه هایی که در زندگی شخصی و اجتماعی اش داشته است سعی کرده است زنی محکم و با اراده باشد.

هنرمندان زیادی نسبت به اتفاقات اخیر کشور واکنش نشان داده اند و برخی از انها ممنوع الخروج شده و برخی هم تذکر گرفته اند. برخی خانم ها کشف حجاب کرده اند و به نظر می رسد صفحه شخصی افراد مشهور این روزها تریبون انها نسبت به وقایع و اتفاقات کشور است که می تواند برای انها حاشیه ساز باشد. استوری جنجالی بهاره رهنما را در پرشین وی ببینید.

استوری جنجالی بهاره رهنما

بهاره رهنما، بازیگر پرحاشیه سینما و تلویزیون بار دیگر با انتشار دو استوری خبرساز شد.

دو استوری پُرحاشیه بهاره رهنما خبرساز شد

دو استوری پُرحاشیه بهاره رهنمااستوری جنجالی بهاره رهنما
دو استوری پُرحاشیه بهاره رهنمااستوری پُرحاشیه بهاره رهنما

واکنش رییس سیا به اتفاقات اخیر ایران

رییس سازمان سیا در گفت‌وگویی اظهاراتی مداخله‌جویانه را درباره اتفاقات اخیر ایران مطرح کرد.

به نقل از شبکه سی‌بی‌اس، ویلیام برنز، رییس سازمان سیا در گفت‌وگو با این شبکه در پاسخ به این سوال که آیا از نظر او اتفاقات اخیر در ایران «اعتراضاتی درانزوا است یا می‌تواند شروع یک انقلاب باشد»، گفت: فکر نمی‌کنم این اعتراضات، اعتراضاتی در انزوا  باشد. آنچه حیرت‌آور است، حداقل برای من و تحلیل‌گرانمان در اینجا، گستردگی این اعتراضات است.

وی افرادی که در اعتراضات شرکت می‌کنند را شجاع خواند که به ادعای وی  از بسیاری از جهات خسته‌اند و آماده‌اند خطر تظاهرات کردن را بپذیرند.

واکنش رییس سیا به اتفاقات اخیر ایرانواکنش رییس سیا به اتفاقات اخیر ایرانواکنش رییس سیا به اتفاقات اخیر ایران

برنز در ادامه در پاسخ به این سوال که با توجه به اعلام آمادگی ایلان ماسک، رییس شرکت اسپیس ایکس برای ارائه خدمات اینترنت ماهواره‌ای تسلا به ایران، آیا دولت آمریکا کمک خواهد کرد که ترمینال‌های دسترسی به اینترنت ماهواره‌ای وارد ایران شود، گفت: دولت آمریکا به وضوح حمایتش از گردش آزاد اطلاعات و آزادی اینترنت را اعلام کرده است. آمریکا بسیار در این زمینه متعهد است.

به گزارش ایسنا،  ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران، پیش‌تر در واکنش به اظهارات مقامات رسمی کشورهای خارجی نسبت به اتفاقات اخیر ایران، در پیامی در صفحه توییترش نوشته بود: تعارض شرم آوری است که سخنگویان رسمی و مسئولان عالیرتبه دولتی که با اِعلام و اِعمال سیاست «فشار حداکثری» و « تحریم های ویرانگر و خرد کننده»، می خواستند مردم ایران را به زانو درآورند، امروز سخن از «غمخواری» و «هواداری» مردم ایران می زنند.

کنعانی همچنین گفت: از آن متعارض‌تر آنکه رسانه هایشان درگیری های خیابانی، تخریب و ویرانگری را تشویق و انگیزه های قومی را تحریک می‌کنند اما شعار « زندگی» برای مردم ایران سر می دهند!!
‏نفاق و ریاکاری دشمن اصلی ملت ایران پایانی ندارد.

اینستاگرام ـ ایسنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس