پنج شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

کشف حجاب دنیا مدنی و خداحافظی اش از دنیای بازیگری

تاریخ نشر :چهارشنبه 02 نوامبر 2022 اشتراک:
مصاحبه دنیا مدنی اخبار گوناگون
دیروز تصویری از دنیا مدنی بازیگر بی گناه منتشر شد که بدون پوشش سر در حضور دو خبرنگار در حال مصاحبه بود. او شایعه کشف حجاب و خداحافظی اش از دنیای بازیگری را تکذیب کرد.

در چند هفته گذشته بازیگران زن زیادی حجاب از سر برداشته اند. و انتشار چنین خبری به معنای خداحافظی انها از دنیای بازیگری است. دختر رویا تیموریان که این روزها نقش جوانی مادرش را در سریال بی گناه بازی می کند شایعه خداحافظی اش از دنیای بازیگری را تکذیب کرد. مصاحبه دنیا مدنی با خبرنگاران خارجی و انتشار تصویر بدون حجاب را در پرشین وی ببینید.

مصاحبه دنیا مدنی

کشف حجاب دنیا مدنی بازیگر تلویزیون و سینما جنجالی شد. تصاویری از خانم دنیا مدنی، بازیگر سینما و تلویزیون در فضای مجازی منتشر شده که درباره گفته میشود کشف حجاب کرده است البته این خانم در اینستاگرامش استوری به اشتراک گذاشت و اعلام کرد که این تصاویر شیطنت یکی از خبرنگاران خارجی بوده است و قرار نبوده تصاویرش منتشر شود و فقط متن مصاحبه قرار بوده در مجله ای چاپ شود.

کشف حجاب دنیا مدنی و خداحافظی اش از دنیای بازیگریکشف حجاب دنیا مدنی و خداحافظی اش از دنیای بازیگری

دنیا مدنی کشف حجاب کرد

برخی از پیج های اینستاگرامی با انتشار تصاویر این بازیگر نوشتند دنیا مدنی در مصاحبه ای که با یکی از خبرگزاری های خارجی داشته است اقدام به کشف حجاب نموده و گویا برای همیشه از از دنیای بازیگری خداحافظی نموده است. «دنیـا مدنی» در آثاری همچون سریال دستت را به من بده ، «سرو زیر آب»، «مفت‌ آباد»، «زندگی جای دیگریست»، «نزدیکتر» به عنوان «بازیگر»، «دستیار صحنه»، «گروه صحنه»، «گروه لباس» حضور داشته است.

دنیا مدنیواکسن زدن دنیا مدنی

مادر دنیا مدنی خانم رویا تیموریان بازیگر مشهور میباشند. پدرشان آقای میرولی الله مدنی و خواهرشان خانم درنا مدنی هستند. نیما طباطبایی پسرخاله مدنی مستند ساز و کارگردان جوان و فعال سینما بود که با کارگردانی فیلم “من حجازی هستم” شهرتش دوچندان شد. وی به دلیل عارضه تومور مغزی چندی پیش درگذشت.

جدایی پدر و مادر دنیا مدنی:

پدر و مادر خانم دنیا مدنی از هم جدا شدند. رویا تیموریان پیش از ازدواج با مسعود رایگان با میرولی الله مدنی ازدواج کرده بود و حاصل این ازدواج دو دختر به نام های درنا و دنیا است که بعد از چند سال این ازدواج به جدایی ختم شد.

جدایی پدر و مادر دنیا دنیا و درنا و پدرشان

ازدواج دختر رویا تیموریان با علیرضا کمالی نژاد :

با عکس های منتشر شده دو نفره از دنیا مدنی و علیرضا کمالی نژاد بیشتر رسانه ها اعلام کردند که این دو با هم ازدواج کردند و علیرضا کمالی نژاد همسرش می باشد. دنیا مدنی در واکنش به این خبر ازدواج واکنش نشان داد و گفت آقای کمالی آنقدر شخص موجه و محترمی هستند که تصوراتی که در مورد بازیگران فعلی وجود دارد، در مورد ایشان صدق نمی کند.

ازدواج دنیا مدنی با علیرضا کمالی نژادازدواج دنیا مدنی با علیرضا کمالی نژاد

دنیا مدنی درباره خبر ازدواجش گفت: من و آقای کمالی نژاد یک رابطه بسیار جدی برای مدتی با هم داشتیم و خانواده های ما هم از این ارتباط اطلاع داشتند اما به دلایل شخصی این ارتباط به ازدواج منجر نشد.

من تاکنون یک بار هم ازدواج نکرده ام و مجرد هستم.

شایعه ازدواج دنیا مدنی با بازیگر معروف

او در ادامه گفت: اما شایعات زیاد دیگری هم راجب من در فضای مجازی وجود دارد که گفته شده من با یکی از بازیگران معروف مرد ازدواج کرده ام. این حرفها نیز فقط شایعه است و به هیچ عنوان واقعیت ندارد. دنیا مدنی گفت: الان در شرایط فعلی اصلا دلم نمی خواهد ازدواج کنم و در شرایط فعلی ازدواج برایم ترسناک است و اصلا دلم نمی خواهد این کار را بکنم.

اینستاگرام ـ شما نیوز ـ خبر فوری

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس