چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

جشن تولد ۵۱ سالگی مهراب قاسم خانی با لباس مشکی

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 08 دسامبر 2022 اشتراک:
تولد مهراب قاسم خانی نویسنده اخبار گوناگون
در این تصویر جشن تولد مهراب قاسم خانی نویسنده معروف را در 51سالگی اش مشاهده می کنید که لباس مشکی پوشیده است

مهراب قاسم خانی نویسنده و بازیگر معروف ایرانی است که بیشتر سریال های طنز دهه ۸۰ و ۹۰ تلویزیون با نویسندگی او و برادرش ساخته شده است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از جشن تولد مهراب قاسم خانی نویسنده را برای شما قرار دهیم

تولد مهراب قاسم خانی نویسنده

مهراب قاسم خانی با انتشار عکس زیر نوشت:

در یک دنیای موازی، امشب شونزدهم آذر همه خانواده و دوستام دور هم جمع شدیم. خوشحالیم و داریم میخندیم و میرقصیم. کلی کادوی خوب که گرفتم رو باز میکنم، بعدش میشینم پشت میز و پنجاه یکی شمع که روی کیکم هست رو فوت میکنم… پ.ن اول: امسال نشد کیک بخریم. روی ته مونده شیرینی شمع گذاشتیم. پ.ن دوم: نمیدونم چرا حس میکنم آرزوی امسالم با خیلی از شما یکی باشه.

تولد مهراب قاسم خانی نویسندهجشن تولد مهراب قاسم خانی نویسنده

ماجرای طلاق مهراب و شایعه رابطه جدیدش

سال گذشته در تمام فضای مجازی خبر جدایی بی سروصدای مهراب قاسمخانی از شقایق دهقان (بازیگر) پخش شد.اما در این میان زوج هنرمند سکوت کردند و در برابر شایعات هیچ عکس العملی نشان دادند.سکوت هر دو آنها هر روز بیشتر به شایعات دامن می زد و جدایی آنها برای همه تائید شده بود.

در تمام این مدت عکسهای شقایق دهقان یا به صورت مجردی یا همراه پسرش در صفحه شخصی او به اشتراک گذاشته می شد و خبری از مهراب قاسمخانی در عکس ها نبود.

شقایق دهقان و همسرششقایق دهقان و همسرش

دلیل طلاق شقایق دهقان

بلاخره خبر جدایی آنها تائید شد و شایعات به واقعیت تبدیل شد اما تا این لحظه هیچ کدام از این زوج درباره دلیل جدایی شان صحبتی به میان نیاورده اند.زمان زیادی از جدایی مهراب قاسمخانی و شقایق دهقان نگذشته بود که این بار خبر ارتباط مهراب با مارال فرجاد در فضای مجازی مثل بمبی ترکید.

شایعه ارتباط مهراب و مارال از کجا آب خورد؟

اولین بار مهراب قاسمخانی تصاویری را در قشم در کنار فرزندش و مارال فرجاد منتشر کرد که منجر به آغاز شایعات درباره ارتباط آنها شد.

مهراب قاسمخانی برای بار دوم اشتباه فاحشی کرد و در روز تولد مارال فرجاد تصویری دونفره و خاص را در ماشین به اشتراک گذاشت و با عنوان “تولدت مبارک فرجاد خانوم” تولد او را تبریک گفت.

تولد مهراب قاسم خانی نویسندهتبریک تولد مهراب قاسم خانی

این عکس جنجال زیادی را در فضای مجازی به راه انداخت و حدس و گمان ها را به واقعیت نزدیک کرد.

روز بعد از انتشار این عکس جنجالی میترا ابراهیمی همسر پیمان قاسمخانی عکسی دسته جمعی خانوادگی با حضور مارال فرجاد را در اینستاگرامش منتشر کرد و تولد این خانم بازیگر را تبریک گفت.

اینستاگرام و فرتاک نیوز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس