تیپ جالب مهسا کرامتی قبل از ازدواج با کارگردان معروف

تاریخ نشر :چهارشنبه 09 نوامبر 2022 اشتراک:
تیپ جالب مهسا کرامتی قبل از ازدواج با کارگردان معروف اخبار گوناگون
مهسا کرامتی بازیگر خط قرمز یکی از بازیگران بی حاشیه صدا و سیما است که چند سالیست با اقای راما قویدل ازدواج کرده است. این زوج هنری پسر خردسالی دارند و فعالیت هنری خود را همچنان به عنوان بازیگر و کارگردان ادامه می دهند.

سریال خط قرمز یکی از جذاب ترین و هیجان انگیز ترین سریال های دهه هشتاد بود که بازیگران و چهره های جوان زیادی را به سینما و تلویزیون ایران معرفی کرد. یکی از بازیگران موفق این سریال مهساکرامتی است که بازی در سریال مرگ تدریجی یک رویا از متفاوت ترین نقش های اوست. تیپ مهسا کرامتی را در پرشین وی ببینید.

تیپ مهسا کرامتی

مهسا کرامتی بازیگر سینما و تلویزیون ایران سال ۱۳۶۳ در تهران متولد شد. مهسا کرامتی دانش آموخته مدیریت بازرگانی است. مهسا کرامتی بازیگری را در سال ۱۳۶۵ با بازی در فیلم «خانه ابری» آغاز کرد. مهسا کرامتی با بازی در سریال خط قرمز به شهرت رسید. مهسا کرامتی همسر راما قویدل و عروس امیر قویدل می باشد

تیپ جالب مهسا کرامتی تیپ جالب مهسا کرامتی قبل از ازدواج با کارگردان معروف

مصاحبه با مهسا کرامتی

بازیگر مجموعه تلویزیونی «آتش سرد» گفت: علاقه زیادی دارم نقش حضرت مریم را در یک سریال تاریخی ایفا کنم. البته یک بار در اثری به کارگردانی زنده یاد نادر طالب‌زاده چنین نقشی را ایفا کردم، اما در زمان پخش متاسفانه این بخش حذف شد. با اشاره به ویژگی‌های نقش خود در مجموعه تلویزیونی «آتش سرد»، گفت: هرچند این شخصیت دارای متانت است، اما درعین حال فرد ترسویی نیست بلکه زن جسوری است که به دنبال حق خود می‌رود.

مهسا کرامتیمهسا کرامتی و پسرش

وی ادامه داد: تاکید رضا ابوفاضلی کارگردان سریال این بود که در زمان مواجهه این زن با شخصیت‌های دیگر، پرخاشگری صورت نگیرد و ناسزایی گفته نشود و حرمت‌ها حفظ شود. کرامتی با اشاره به اینکه مردم دوست ندارند من را در نقش منفی ببینند، بیان داشت: هرچند این مساله برای من به عنوان بازیگر اتفاق خوبی نیست؛ اما واقعیت این است که بسیاری از مردم و مخاطبان وقتی من را در سطح شهر می‌بینند می‌گویند که از بازی من در نقش‌های منفی ناراحت می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه امروز نحوه ساخت سریال و همچنین شکل مواجهه مخاطبان با آثار، نسبت به ۱۰ سال گذشته تغییر کرده است، اظهار داشت: قطعا باید سریال‌هایی که در تلویزیون ساخته می‌شود، حرف روز مردم را بزند و مطلبی را بیان کند که دغدغه امروز مخاطبان و جوانان است و در این میان باید جوانان مورد توجه جدی قرار بگیرند. یعنی باید به زبان جوانان صحبت کرد.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «آتش سرد»بازیگر مجموعه تلویزیونی «آتش سرد»

کرامتی در پاسخ به این سوال که مسئولان صداوسیما باید چه برنامه‌ریزی برای جذب مخاطب داشته باشند، گفت: قطعا صدا و سیما باید آثار خوبی بسازد که قابل عرضه باشد و مخاطب نیز آن را ارزشمند بداند. مهمترین مساله برای صدا و سیما باید جلب اعتماد مخاطب باشد و مخاطب بتواند کاملا به رسانه ملی اعتماد کند و در مرحله دوم این مخاطب است که انتخاب می‌کند چه اثری را تماشا کند.

دوست دارم نقش حضرت مریم را بازی کنم

این بازیگر با اشاره به علاقه‌مندی خود به سریال‌های تاریخی خاطرنشان کرد: علاقه زیادی دارم نقش حضرت مریم را در یک سریال تاریخی ایفا کنم. البته یک بار در اثری به کارگردانی زنده یاد نادر طالب زاده چنین نقشی را ایفا کردم، اما در زمان پخش متاسفانه این بخش حذف شد.  آتش سرد به نویسندگی محسن سرتیپی و نازنین فرخلو، کارگردانی رضا ابوفاضلی و تهیه‌کنندگی علی مهام از شنبه ۲۲ مردادماه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

سریال آتش سرد که در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای ساخته شده یک ملودرام اجتماعی است که در خلاصه داستان آن آمده است: فرید پدر و مادرش را در یک حادثه از دست داده و وارث نیمه از کارخانه‌های بزرگ است.

محسن تاجیک شوهر عمه فرید که قیم قانونی او نیز است متوجه درستکاری در حساب‌های کارخانه می‌شود و … بازیگرانی همچون پرویز فلاحی پور، عبدالرضا اکبری، فریبا متخصص، شیوا خسرومهر، مهسا کرامتی، جعفر دهقان، مهدی سلوکی، بهزاد خداویسی، پویا امینی و شاهد احمدلو در این سریال نقش آفرینی دارند.

رکنا ـ افتاب

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس