جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

قابی جذاب از طوبی بویوک‌اوستون و دختران دوقلویش توپراک و مایا

تاریخ نشر :یکشنبه 04 دسامبر 2022 اشتراک:
اخبار گوناگون
بازیگران ترکیه بازیگران خوش چهره ای هستند انها ترکیبی از مردم اروپا از نظر قد و استایل و زیبایی چهره های شرقی هستند بنابراین در تمام دنیا از بازیگران ترکیه به عنوان بازیگران زیبا یاد می شود.

اولین بازیگر ترک نامزد جایزه امی آمریکا طوبی بویوک‌اوستون است که در دانشگاه هنرهای زیبایی معمار سینان تحصیل کرده است. زندگی عاشقانه او با همسرش در سال ۲۰۱۷ پایان یافت و حاصل این زندگی دختران دوقلویش توپراک و مایا است که می توانید  تصویر آن ها را در پرشین وی ببینید.

طوبی بویوک‌اوستون

ثروت او حدود ۱۰ میلیون دلار ت خمین زده می شود.دوران مدرسه را در استانبول گذراند و سپس در رشته طراحی صحنه و دکور و طراحی لباس در دانشگاه هنر های زیبای معماری سنان استانبول به تحصیلات خود ادامه داد. ضمن تحصیل در دانشگاه برای اولین بار در تبلیغ مول‌ پد جلوی دوربین فیلمبرداری رفت.

قابی جذاب از طوبی بویوک‌اوستون و دختران دوقلویش توپراک و مایاقابی جذاب از طوبی بویوک‌اوستون و دختران دوقلویش توپراک و مایا

در سال ۲۰۰۳ در سریال مقام سلطان بازی کرد، پس از آن در سال ۲۰۰۴ در اولین فیلم سینمائی خود به نام پدرم و پسرم نقش کوتاهی را بازی کرد. در سال ۲۰۰۵ با ایفای نقش در سریال Ihlamurlar Altında در کشورهای عربی به شهرت رسید و طرفداران زیادی پیدا کرد. در سال ۲۰۰۷ در سریال دیگری به نام عاصی بازی کرد.

ثروتمندترین بازیگر ترکیهثروتمندترین بازیگر ترکیه

ط وبا بویوک‌اوستون در سال ۲۰۰۹ اولین نقش اول یک فیلم سینمائی به نام Yüreğine Sor را به عهده گرفت. بعد از آن به ایفای نقش در سریال تلویزیونی به نام دلربا می‌باشد پرداخت. او در سریال لطیفه ( کارا پارا اشک ) در نقش الیف دنیزر ( لطیفه ) با انگین آکیورک و ایکو کارایال بازی کرد.

ازدواج طوبا بویوک اوستون

طوبا بویوک اوستون با اونور سایلاک بازیگر ترکیه ای، در ۲۸ جولای سال ۲۰۱۱ در پاریس ازدواج کرد. آن ها مراسم عقد خود را در سرکنسولگری ترکیه در پاریس برگزار کردند و تنها مهمانان مراسم آن ها اقوام و دوستان نزدیک این زوج بودند.

بازیگر ترکیهبازیگر ترکیه

ازدواج دوم

خدیجه طوبا بویوک اوستون پس از طلاق از همسر اولش با تاجر جوان «اوموت اورجان» نامزد کرد.

اینستاگرام ـساعد نیوز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس