پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جزئیات قتل پدرخوانده پس از فحاشی به خانواده پسر چاقوکش در تهران

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 21 مارس 2024 اشتراک:
قتل پدرخوانده در تهران حوادث روز
پسر جوانی که برای دیدن مادر خود به خاورشهر رفته بود بعد از فحاشی پدر خوانده اش نسبت به خانواده پدری خود دست به جنایتی هولناک زد و مرد 71 ساله را به طرز دلخراشی به قتل رسانده بود که اکنون دستگیر شده و به جنایت خود اعتراف کرده است.

مرد جوان در درگیری با مرد سالخورده ای که همسر مادرش بوده او را با ضربات چاقو به قتل رسانده و سپس فراری شده بود که اکنون دستگیر شده است. در ادامه جزئیات قتل پدرخوانده در تهران را در پرشین وی مشاهده کنید.

قتل پدرخوانده در تهران

زمستان امسال، کارکنان انتظامات بیمارستان‌ فیروزگر تهران در تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مرگ مشکوک یک مرد سالخورده را روی تخت بخش اورژانس، گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه بازپرس کشیک قتل راهی سردخانه بیمارستان موردنظر شدند و جسد مرد حدوداً ۷۱ ساله‌ای را مشاهده کردند که براثر ضربات چاقو به گردن و قفسه سینه به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نشان می‌ داد مقتول از خانه‌ ای در خاوران با آمبولانس به این مرکز درمانی منتقل شده اما تلاش‌ های امدادگران اورژانس فایده‌ ای نداشته و او نهایتاً تسلیم مرگ شده است.

جنایت هولناک پسر عصبانی

کارآگاهان خیلی زود راهی خانه موردنظر شدند و با تحقیقات میدانی پی بردند، مقتول در جریان درگیری خانوادگی با پسرخوانده‌ خود هدف ضربات چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده است که با کشف این سرنخ اقدامات پلیسی برای دستگیری متهم آغاز شد.

قتل پدرخوانده در تهران دستگیری قاتل در پایتخت

تیم جنایی در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه پسر جنایتکار را در محله بریانک شناسایی کردند و در پس از هماهنگی‌‌های لازم با مرجع قضایی موفق به دستگیری وی در یک عملیات غافلگیرانه شدند.

اعتراف به قتل پدرخوانده در تهران

متهم پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی خیلی زود هدف بازجویی قرار گرفت و ماجرای جنایت را این طور توضیح داد: روز حادثه برای ملاقات مادرم به خانه آنها در خاور شهر رفتم؛ ناپدری‌ ام (مقتول) که در خانه حضور داشت بی دلیل به خانواده ما فحاشی می‌ کرد که من در یک لحظه عصبانی شدم و او را هدف ضربات چاقو قرار دادم؛ پس از ارتکاب جنایت سریعا صحنه جرم را ترک کردم.

به گزارش تسنیم، با دستور بازپرس دادسرای شهرری، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

تسنیم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس