پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

مرگ تلخ کودک پنج ماهه بر اثر ریزش سقف پیاده رو در دزفول +عکس

تاریخ نشر :سه‌شنبه 19 مارس 2024 اشتراک:
مرگ کودک دزفولی حوادث روز
در پی حادثه ریزش سقف پیاده رو در خیابان طالقانی دزفول یک کودک پنج ماهه جانش را از دست داد و این حادثه هولناک باعث مصدوم شدن ۲ بانوی ۱۷ و ۲۲ ساله دیگر شده است که در حال حاضر در یکی از بیمارستان های این شهر بستری هستند.

در اثر یک حادثه تلخ در آستانه سال جدید که بر اثر ریزش سقف پیاده رو در یکی از خیابان های دزفول روی داده کودکی جان خود را از دست داد و دو تن نیز زخمی شده اند. در ادامه جزئیات تلخ مرگ کودک دزفولی را در پرشین وی مشاهده کنید.

مرگ کودک دزفولی

روز گذشته بر اثر ریزش سقف پیاده روی در یکی از خیابان‌های دزفول، دو نفر مصدوم و یک کودک ۵ ماهه جان باخت.

ایلنا در خبری نوشت: رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: روز گذشته گزارشی مبنی بر ریزش سقف پیاده‌رویی در خیابان طالقانی به مرکز ارتباطات اورژانس این شهرستان اطلاع داده شد.

رضا معمارزاده افزود: با حضور امدادگران اورژانس در محل حادثه اقدامات اولیه درمانی برای مصدومان انجام شد.

وی با اشاره به اینکه در این حادثه یک کودک ۵ ماهه عبه رغم تلاش تیم پزشکی در اورژانس و اتاق عمل بیمارستان بزرگ دزفول جان باخت، ادامه داد: در این حادثه یک دختر ۱۷ ساله از بیمارستان ترخیص و مصدوم دیگر هم اکنون در بخش نروسرجری (مغز و اعصاب) بستری است.

واکنش شهرداری به ریزش سقف پیاده رو

محمد مهرآفرین روز دوشنبه ضمن تسلیت به خانواده داغدار این کودک پنج ماهه گفت: به محض وقوع این حادثه عوامل منطقه ۲ شهرداری دزفول در محل حضور یافتند و نسبت به رفع خطرهای احتمالی دیگر، اقدام کردند.

مدیر منطقه ۲ شهرداری دزفول اظهارکرد: این حادثه توسط کارشناسان مربوطه با دقت در حال بررسی است تا علت وقوع آن به طور کامل روشن شود.

مرگ کودک دزفولیریزش سقف پیاده رو

وی با تاکید بر اینکه شهرداری منطقه ۲، اقدامات لازم را برای جلوگیری از تکرار چنین حوادثی در آینده اتخاذ می‌کند، ادامه داد: ما از صمیم قلب با خانواده داغدار همدردی می‌کنیم و اطمینان می‌دهیم که در کنار آنها خواهیم بود.

مرگ کودک دزفولی بر اثر ریزش سقف پیاده رو

گزارشی مبنی بر ریزش سقف پیاده رویی در خیابان طالقانی دزفول به مرکز ارتباطات اورژانس این شهرستان دریافت و یک تیم عملیاتی به محل حادثه اعزام شد.

وی با بیان اینکه حادثه دیدگان توسط عوامل اورژانس به بیمارستان بزرگ دزفول منتقل شدند، افزود: متاسفانه کودک پنج ماهه به رغم تلاش تیم پزشکی در اورژانس و اتاق عمل بیمارستان بزرگ دزفول فوت شد.

ایلنا , ایرنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس