پنج شنبه, ۲۰ بهمن , ۱۴۰۱

از قتل هولناک دختر ۱۶ساله با انگیزه ناموسی تا خودکشی پدر بعد از قتل ۲ کودک

تاریخ نشر :دوشنبه 02 ژانویه 2023 اشتراک:
قتل دختر ۱۶ساله حوادث روز
در این مطلب ماجرای قتل دختر ۱۶ساله خمینی را مشاهده می کنید که در فضای مجازی با پسری آشنا شده بود و قصد داشت از خانه فرار کند. پدر و دایی او که از این ماجرا باخبر شدند او را مورد ضرب و شتم قرار دادند تا جایی که به دلیل ایست قلبی درگذشت

روز شنبه در پی تماسی که با اداره پلیس گرفته شد خبر مرگ مشکوک یک دختر نوجوان گزارش شد. پس از تحقیقات پلیس مشخص شد که دختر نوجوان توسط پدر و دایی اش به قتل رسیده است. در پرشین وی ماجرای قتل دختر ۱۶ساله خمینی را می بینید

قتل دختر ۱۶ساله خمینی

تصمیم دختر نوجوان برای فرار از خانه باعث کشته شدن او به دست پدر و دایی‌اش شد.

راز قتل دختری ۱۶ ساله که به دست پدر و دایی‌اش کشته شده است، با دستگیری متهمان فاش شد.

ساعت ۱۸:۱۴ روز شنبه مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ شهرستان خمین گزارشی را مبنی بر وقوع درگیری منجر به قتل اعلام کرد و پس از آن تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی خود را به محل حادثه رساندند تا درباره چگونگی وقوع جنایت تحقیق کنند.

قتل دختر ۱۶ساله قتل دختر ۱۶ساله خمینی

مادر مقتول در مواجهه با پلیس گفت از مدتی پیش متوجه ارتباط دخترش با مردی غریبه در فضای مجازی شده و فهمیده بود دختر ۱۶ ساله‌اش می‌خواهد از خانه فرار کند به همین دلیل موضوع را با شوهر و برادر خود در میان گذاشت و آن دو نفر نیز بلافاصله بعد از شنیدن این خبر بلافاصله به خانه آمده و پس از مشاجره با دختر نوجوان اقدام به ضرب و شتم او کردند تا جایی که دخترشان بیهوش و پس از تماس با نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شد؛ اما در بیمارستان به دلیل ایست قلبی جان سپرد.

بعد از افشای این جزییات با دستور مقام قضایی، متهمان بازداشت و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

خودکشی پدر جنایتکار بعد از قتل ۲ کودک

هنوز مشخص نیست که دو کودک بر اثر خفگی فوت کرده‌اند یا این‌که بر اثر خوراندن سم جان خود را ازدست داده‌اند.

پدری در خلیل آباد پس از کشتن دو فرزند ۴ و ۹ ساله‌اش، با حلق‌آویزکردن خود، اقدام به خودکشی کرد.

فرمانده انتظامی خلیل آباد در این باره گفت: در پی تماس مردمی مبنی بر وقوع قتلی در شهر خلیل‌آباد، ماموران پلیس در محل حاضر شدند که با صحنه دلخراش فوت دو کودک ۴ و ۹ ساله و نیز به دار آویخته شدن پدر خانواده مواجه شدند.

قتل دختر ۱۶ساله خودکشی پدر

سرهنگ مهدی حسن زاده درباره علت و چگونگی فوت فرزندان افزود:
هنوز مشخص نیست که این دو کودک بر اثر خفگی فوت کرده‌اند یا این‌که بر اثر خوراندن سم جان خود را ازدست داده‌اند. توضیحات بیشتر در این باره پس از کالبدشکافی اجساد اعلام می شود.

وی تصریح کرد: پس از تشکیل پرونده و دستور مقام قضایی، اجساد این سه نفر برای طی مراحل لازم به پزشک قانونی تحویل شد و توضیحات بیشتر در این باره در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت.

اعتمادآنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فرادرس