جمعه, ۴ فروردین , ۱۴۰۲

بازداشت مزاحمی که باعث اخراج همسر سابقش از کار شد

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 24 مارس 2022 اشتراک:
مزاحمت همسر سابق حوادث روز
در این مطلب ماجرای مزاحمت همسر سابق زن جوان برای او را بازگو می کنیم که باعث اخراج او از کارش شد

زن جوانی که به پلیس فتا آمده بود از شخصی مبنی بر مزاحمت های فضای مجازی شکایت داشت. پس از تحقیقات پلیس شخص مورد نظر که همسر سابق زن جوان بود دستگیر شد و به جرم خود اعتراف کرد. در پرشین وی ماجرای مزاحمت همسر سابق را می بینید

مزاحمت همسر سابق

رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه از شناسایی و دستگیری یک مزاحم اینترنتی خبر داد که با ایجاد مزاحمت در شبکه‌های اجتماعی برای همسر سابق خود باعث سلب آسایش و در نهایت اخراج وی از محل کارش شده بود.

سرهنگ «علی عباسی کسانی» در خصوص این خبر، اظهار داشت: خانم جوانی پس از مراجعه به پلیس فتا در شکایتی عنوان کرد شخص ناشناسی از طریق شبکه‌های اجتماعی اقدام به تهدید وی، دوستان و آشنایانش کرده که این کار باعث برهم خوردن آرامش روحی او و رعب و وحشت اطرافیانش شده و در نهایت اخراج وی از محل کارش شده بود.

مزاحمت همسر سابقمزاحمت همسر سابق در اینستاگرام

وی ادامه داد: کارشناسان پلیس فتا با انجام اقدامات فنی موفق به شناسایی عامل تهدید کننده شده و دریافتند این فرد با ایجاد صفحه‌ای در شبکه اجتماعی اینستاگرام با توجه به شناختی که از خانواده و دوستان و آشنایان زن جوان داشته، نسبت به ایجاد مزاحمت اقدام کرده است.

عامل مزاحمت‌های اینترنتی

سرهنگ عباسی تصریح کرد: کارشناسان پلیس فتا در ادامه و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به دستگیری عامل مزاحمت‌های اینترنتی اقدام کردند که این فرد در بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف و عنوان کرد همیشه احساس می‌کرده است که افرادی برای همسر سابقش ایجاد مزاحمت می‌کنند و به همین دلیل از آن ها خواسته است که ارتباط خود را در فضای مجازی با وی قطع کنند.

مزاحمت همسر سابقمزاحمت همسر سابق در فضای مجازی

رئیس پلیس فتا کرمانشاه ادامه داد: کاربران شبکه‌های اجتماعی مراقب رفتار خود در فضای مجازی باشند و برای دیگر کاربران ایجاد مزاحمت نکنند، زیرا ایجاد مزاحمت در فضای مجازی با هر عنوان و علت جرم بوده و بر اساس ماده ۶۶۹ از قانون مجازات اسلامی، هرکس، دیگری را به هر نحو، به قتل یا ضررهای نفسی و شرافتی یا مالی یا به افشای سری نسبت به خود یا بستگان او تهدید کند، اعم از این‌که به این واسطه، تقاضای وجه یا تقاضای انجام امر یا ترک فعلی را کرده یا نکرده باشد، به مجازات شلاق تا ۷۴ ضربه یا زندان از دو ماه تا دو سال، محکوم خواهد شد.

خبرآنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فرادرس